bugün

mavinin bir tonudur. bülent ecevit'in karaoğlan efsanesini yarattığı günlerde giydiği mavi gömleklerden esinlenilerek konulmuş isimdir.
parliament mavisinin bir ton açığı, cam göbeğinin bir ton koyusudur, ismiyle anılan rahmetli gibi temiz bir renktir.
(bkz: mavi gömlekli şeytan)
bu ülkeye gelmiş en dürüst liderin kendisine çok yakışan rengidir.
süleyman demirel kahverengisini ya da recep tayyip erdoğan grisini bilmeyecek bu ülke. ecevit mavisi diye bi şey var. rahmetli dürüst adamdı, çok sık rastlamadığımızdan renklere bile ismini iliştirdik.
bir yazardır.
sevilen bir liderin adı verilen renktir. hiçbir algı yönetimi söz konusu olmadan, giydiği gömleğin mavisine bakılarak kendiliğinden benimsenmiştir.

halkta nefret uyandıran iğrenç siyasi kişilikler ise "bilmemne karası" diye renkler tarihine yine kendiliğinden geçeceklerdir.
bizim lisedeki resmi formanın gömlek rengi. 4 sene giydik, o yüzden bi itici gelir bana.

görsel
sözlükteki tüm kızların nick altlarına;

entry'lerini okumadan güne başlayamadığım yazar gibisinden entry giren yazar.

kızlar inanmayın buna hep aynı taktik. *
Ben de bir bana yazıyor diye adamı ayartmaya çalışıyordum şükran hisleriynen, capsler falan atıyordum ama meğersem herkese attığı bir oltaymış lanedossun...

Ama ecevit iyi adamdı, kar tatili rüzgar tatili derken 6 ayda bitirdim ben ortaokulu, iyiydi karaoğlan...
Ülkücü gardaş yazar milliyetçi hareket harekete bereket.
entrylerini okumadan güne başlayamadığım yazar.

Lookin:
(#28044533)

Mor sutyenli kiz:
(#28024825)

Aksamustu ruyasi
(#27880182)

irem suu
(#28081045)

çok seri yazan bir arkadaşımız. lan hahahkjagsdla haykırdım ya. *
Hart breykin in suul şeykır. O sarılı bıyıklı adam fotosundan tanıdım. Ygs de bulmuştu belasını. Lys de düzeltmiştir diye umuyorum.
bu aralar gördüğüm her yaratıcı başlığın altında imzası oluyor.
bir parliament mavisi olmayandır.
Takip ettiğim dort yazardan biri. Şukela yazıyor. Afferin keleş, sakin tesekkur mesajı atma.
Iyi adam . Takip edin de bir sey ogrenin kepcuk agizlilar.
bazı entrylerinden ve düşüncelerinden hoşnut olmasam da sözlükte bir şeyler üretmesini takdir ettiğim yazar.
Boş zamanlarında 07 gençlik çetesinde getir gotur işleri yapan onsekizindeki bıçkın delüanlu.
iyi yazardır orası ayrı..
Komik yazar.*
Demin gordum kaleicinde karikatürünü cizdiriyodu olm bırak bu işleri güçleri yauv.
sözlüğe isim yapmaya gelmiş vasat troll. az kaldı yavrum, bir buçuk aya okullar açılır. yazık.
Akıllara bir kıssayı getirmiş yazar.

Günün birinde tavşan dağa küsmüş dağ siktirtmeden bir tarafını kaybol yamacımdan demiş.

Dedem hep anlatırdı içli bir hikaye.
Teşekkürler ettim sana yazarı. * umarım Bülent Ecevit Üniversitesi nin Zonguldakta olduğunu biliyordur.
nicki görünce artıladığımız yazar.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar