bugün

bir dönem otobüs kaptanlarının gömleğinin rengiydi. cebinde de uzun parliament sigara paketi ile havalı görüntü verirdi.
Ecevit değil işçi mavisidir o.
Kendine has bir mavidir. Evet.
bayağıdır ortalıkta yoktu. bugün geri dönmüş.
Ecevite özgü bir mavi tonu. Mağazaya girip ecevit mavisi bir gömlek alacaktım diyen insanlar var. Evet.
(bkz: hezimet) çekemeyen anten taksin.
Takip ettiğim yazar.
saçma sapan, tahminen en fazla 15 yaşında olan bir yazar. ilkokulda lan dediği için öğretmene şikayet eden çocuğun büyümüş halidir bu. başlıklarla alakası olmayan entryler girer.
(bkz: death note/#29009814)
Çok güzel renk seçiminde bulunan yazar.
kahkaha attıran yazar. sana hediye alayım mı?*
Biz çıkıyoruz kızlar hadi başka kapıya.
nicki görünce artıladığımız yazar.
Teşekkürler ettim sana yazarı. * umarım Bülent Ecevit Üniversitesi nin Zonguldakta olduğunu biliyordur.
Akıllara bir kıssayı getirmiş yazar.

Günün birinde tavşan dağa küsmüş dağ siktirtmeden bir tarafını kaybol yamacımdan demiş.

Dedem hep anlatırdı içli bir hikaye.
sözlüğe isim yapmaya gelmiş vasat troll. az kaldı yavrum, bir buçuk aya okullar açılır. yazık.
Demin gordum kaleicinde karikatürünü cizdiriyodu olm bırak bu işleri güçleri yauv.
Komik yazar.*
Boş zamanlarında 07 gençlik çetesinde getir gotur işleri yapan onsekizindeki bıçkın delüanlu.
iyi yazardır orası ayrı..
bazı entrylerinden ve düşüncelerinden hoşnut olmasam da sözlükte bir şeyler üretmesini takdir ettiğim yazar.
Iyi adam . Takip edin de bir sey ogrenin kepcuk agizlilar.
Takip ettiğim dort yazardan biri. Şukela yazıyor. Afferin keleş, sakin tesekkur mesajı atma.
bir parliament mavisi olmayandır.
bu aralar gördüğüm her yaratıcı başlığın altında imzası oluyor.
Hart breykin in suul şeykır. O sarılı bıyıklı adam fotosundan tanıdım. Ygs de bulmuştu belasını. Lys de düzeltmiştir diye umuyorum.
entrylerini okumadan güne başlayamadığım yazar.

Lookin:
(#28044533)

Mor sutyenli kiz:
(#28024825)

Aksamustu ruyasi
(#27880182)

irem suu
(#28081045)

çok seri yazan bir arkadaşımız. lan hahahkjagsdla haykırdım ya. *
Ülkücü gardaş yazar milliyetçi hareket harekete bereket.
güncel Önemli Başlıklar