bugün

kız çocuklarının sidiğinin erkek çocuklarından daha kötü koktuğuna dair aşırı bilimsel bir beyanda bulunmuş isim.

ayrıca ulusal bir kanalda namaz kılmayan öldürülür gibi ışid kafasını savunmuştur. sorsan islam barış dini ama....
bundan sonra çorbaların içine sivrisinek koyun.
dini inancı olmamasına rağmen müslümanlığın merkezinin kur'an olduğunu bilmeyen. protestanlığın, katolikliğin, yahudiliğin merkezinin olduğunu müslümanlığın olmadığını, bunun bir merkeze bağlanması gerektiğini savunan kıçımın yardımcı doçenti. zaten adam olsa 56 yaşına kadar yardoçluktan ileri bir yerlere varırdı. çünkü hepimizin bildiği üzere akademik hayatta ilerlemek safsatalarla değil akademik çalışmalarla olur. bu herif pokemondan kekomon olmuş bir canlımsı. böyle insanların eğitim veriyor olması çok acı ama bunlardan tonla var.

caner taslaman diyor ki evrim kur'andan çıkarılamaz ama karşı bir şey de yoktur. ama amcamız kafayı kırmış bir adım ileri gidemedi. aynı şeyi geveleyip duruyor.

bu herif cahillikten ölecek azizim. buna inanan savunan varsa da gitsin karısını, kızını sünnet ettirsin kendini de ışıd e yazdırsın.

kendisi anadoluda bulunan herhangi bir din tüccarından farkı yoktur. bu ülkede din alimlerinin yaptığı gibi kur'an ı anlatmak yerine din pazarlamakta, kendi anlayışına göre yorumlamakta, insanları ve inançlarını yanlış yönlendirmektedir.
Tam bir sefil.

Namaz kılmayanı hapsedin diyecek kadar aklını yitirmiş.
(bkz: yallah arabistan a)
biraz önce g*t olmuş kişidir.
Bir insan neden deist olur başlığı altına yazılası isim, ülkenin yarısı bu adam gibi lan düşünsenize, şaşırmayalım bu halde olmamıza, bok yemek sevap olsa yer bunlar, celal hocanın dışkı muhabbbetine laf yapıyodunuz adam sidik için diyo kimsenin sikinde değil, ikiyüzlülük bunu gerektirir demi,ülkede bitmeniz dileği ile.
(bkz: ebubekir sefil)
Adamın üzerine neden gidiyorsunuz? Gerçek islam budur işte ne sanıyordunuz.
Bu adamın yerine bağdadi çıksaydı programa, aynı şeyleri anlatacaktı. Hem de harfi harfine.
(bkz: sifilik dünya)
Kur'an düşmanı bir cahildir.
Sorgulamadan hadislere inanmak gerektiğini, hadislerin gerçekliğini ise batılı dünyaların araştırmalarını inanç ölçütü olarak kullanmanın yanlış olduğunu savunuyor.

Umarım Caner hocanın hakkında itibarsızlaştırılma, mesleğinden ihraç gibi karalamalar olmaz kendisi benim gibi inanmayanların ve islamdaki hadislerin güne göre yorumlamak için kıvranan hocaların saçmalamasına daha fazla tahammül edemeyen insanların sesi olma yüceliğini tüm cesareti ile gösterebilmiştir.
gerçek islam bu değil cümlesinde eleştirilen islam ın savunucusu. kendisiyle aynı şeylere inanan 350 milyon kadar insan var dünyada.
şuan etrafına toplanan yalakalarına tartışmadan nasıl galip geldiğini anlatıp övünüyordur.
adam yerine koyup canlı yayına çıkaran sokuk tv'lerde kabahat.
Kuran in turkcesini okusaniz bu adamin gercek islami anlattigini bilirdiniz.
yardımcı doçent. hal ve tavrından, konuşma tarzından anlaşılıyor zaten ne karaktere sahip olduğu ancak caner taslaman neden ağzına güzelce laf sokamadı anlamadım. yani öyle (bkz: adnan ziyagil) gibi göz devirmelerden, tamam-peki demeden anlamıyor işte bunlar. sesini yükselteceksin, azcık üstü kapalı hakaret edeceksin zaten anlamaz.

hayır bir de twitter bakıyorum bunu savunan bacılarımız var. be gerzek beyin adam bayan sunucu var diye programa çıkmamış offf ......................
Her gittiği ortamda saygıya, sevgiye, itibara egosunu doyurmuş zat. Katılmış olduğu programlar da tartışma, fikir üretme yerine vaaz etmek istiyor. Her kes sussun, ben konuşayım istiyor.
Bunun ardından giden, bir defa dahi olsa Kur'an'ı anlayarak okumamıştır.
Bana, şu benim aklımı çeldi, o yüzden ben ona uydum gibi bahanelerle daha önceden gelenler oldu. Burda birbirine giriyor orada dost görünen sapkınlar. Bak ona göre dediğini bilir, aklını kullan, gözünü aç dediğini bilir. Kur'an'ın indirildiği dönemde Arapların sapkınlıklarıni okur ve aynen şimdiki gibi olduğunu görüp bu sapkının peşinden gitmez.
Kur'an'a aykırı, uydurulmuş dinin ayarlanmış adamıdır.
(bkz: sidikçi)
Literatürden, ilimden, usulden haberi olmayanların çamur atmaya çalıştığı büyük âlim.

Yukarda okuyan ile münazara yapılsın diye teklifte bulunulmuş. Ebubekir hocayla ilgili ufak bir araştırma yapsanız okuyan ile aynı yapının ürünü ve de dünürü olan islamoğlu'nu defaatle münazaraya çağırdığını görürsünüz. islamoğlu buna yanaştı mı, hayır tabi ki de. Ha islamoğlu ha okuyan ikisi de aynı modernist aynı inkarcı.

Ömrünüzde okuduğunuz tek hadis deve idrarıyla ilgili zannedersem. Sizin hoca diye kabul ettiğiniz kişi dahî "zayıf hadisin hükmü" sorulduğunda hebele hübele deyu tutuşuyor. Böyle cehalet nasıl muhatap alınır? Hadise yanlış mânâ veren adama nasıl cevap verilir?

Adam hepinizin gözü önünde sahih hadismiş gibi zayıf hadis okudu ve bunun üzerinden hadisleri manipüle etti. Böyle bir şovmene az rastlanır. Müsned'de mevzu hadis olduğundan habersiz müsned'den hadis okuyor ve hadisleri bunun üzerinden itibarsızlaştırıyor. Bu kadar rezalete rağmen bu adamın takipçisi olanlar ya eğitilmeli ya da rehabilite edilmeli.

Ebubekir hoca çok güzel açıkladı. Herkes kendi alanıyla iştigal etsin, boyunu aşan işlere girmesin. Nasıl tıbbiyye okumayan hekimlik iddiasında bulunamıyorsa en azından temel seviyede islamî ilimler bilgisi olmayan sağda solda borazanlık etmesin.

ister kabul edin ister etmeyin. Sizin hoşunuza gitmiyor diye ebubekir sifil gibi bu ümmetin gerçek âlimleri dini eğip bükmeyecekler.
sefilin tekidir. islam ile herkes meşgul olmalıdır, bu bir ihtisas alanı olmaktan çıkmalıdır. çünkü tıbbi meselelerin çözümü doktorları ilgilendirir bu doğru, ancak islami meseleler doktoru da, imamı da, marangozu da, sıradan vatandaşı da ilgilendirir. ebubekir gibi sefillerin ortaya koyduğu dünya anlayışının sakatlığı ortadadır. kendisi deve sidiği içilmesini savunan, ancak içmeyen, kadın sünnetini savunan, ancak kendi hanımını sünnet ettirmemiş olan, namaz kılmayanın ve mürtedin hapis ve öldürülmesini savunan ancak kimseyi hapse tıktırmamış ve öldürmemiş olan, uydurma birşeyleri savunan ancak hiçbirinin peşinde gitmemiş olan bir münafıktır. münafık nedir diye araştırın önce.

böyle münafıkların peşinden gitmeyin.
Namı diğer ebu sefil. Uydurulan din tüccarı.
Bağdadi ile tek farkının soyadı olduğu kişilik.