kezban olduğu çok uzaklardan anlaşılabilen yazar. hoşgelmiş.

edit: ebruuaydnn idi nick. üstüme kalmış olmasın sonra.
hoşgelmiş yazarımız umarım soyadı gibi 'aydın' olur.
kezbanlık oranı nickinden esinlenerek yüksektir. hoşgelmiş sefa getirmiştir.
nickiyle sözlük abazalarını üstüne çekecek nesildaştır. neyse hoşgelmiş.
umarım kız taklidi yapan bir erkektir, zira bu kadar saf bir kız olduğu gerçeğini kabullenmek istemem.
emre aydın' ın kayınbiraderidir.
lisedeki kız arkadaşımın ismi ve soy isminin nik hali almış hali. lan yoksa?
sevgili kazığı yediğini düşündüğüm,he bi de yakın bi zamanda abazan sözlük yazarlarının saldırısına uğrucak yeni yazarımız. *
sözlüğümüze sefa getirmiş yeni harun abidir.

böylece inşallah kızdır ekolü de çürütülmüş oluyor.
aman, elleri dert görmesin, yazsın efendim, yazsın.

hoş gelmiş.
sırf kız olduğu için mesaj kutusu ve nick altı dolacak olan yeni yazar. aha da şimdiden geçmiş benim nick altını. neyse artık alıştık.
forumcu olsa gerek. birazdan cevap verir burada hemen.
nick altı dopdolu yazar.
Amk bizde mi kezbanylmaz falan yapalım da nick altımıza yazın. Herife bak, ki muhtemelen herif. Kadınsa da tamam bu sefer ben de kabul ediyorum, hemcinslerim fazla salak.
sevgilisi tarafından terk edilip, huzurlu bir ilişki arama içerisinde olan yazar kişisi.
ogut veren yazardir.
nicki arkadaşımın adı ve soyadı olan yazar. lan ? yoksa ??
(#16505843) hatun ayştayn arkadaş. * dişisini bulmak zor derlerdi zeki insanın, halbu ki ne kadar özgün bir yorum da bulunmuş bence alkışlanmalı!!!!!
kezban olması muhtemel yazar.
Hoşgelmiş bir yazar.
önce ben gördüm ama nickaltına yazmaya çekindim. galiba ismi ebru aydın faceden bakayım bi beğenirsem eklerim hem sevgilisi de askere gitmiş.
entrylerini yazıcıdan çıkartıp odamın duvarlarına astığım yazar.
caps yok mu caps?
(#16528695)
cidden güzel yazar. capslarla kanıtlarla. wuuuuvvv.
ya abi ben anlamıyorum ya. hakikaten anlamıyorum. sizin mi mezhebiniz geniş yoksa ben mi dar kafalıyım?
ya da bu kızlar * harbiden harun abi.
benim hakkımda bu kadar aşağılayıcı şeyler yazılsa noluyo lan derim. küfür ederim. ama bunlar sürekli odun atıyo.
amacım kavga çıkarmak filan da değil.

kendinize gelin dicem. sana ne amk diyeceksiniz. sen kimsin falan filan. sen mi kurtaracaksın sözlüğü?.. tipik klişeler.

çekiliyorum köşeme.
diğer yazarlardan aldığım e-postalara göre, şu aralar herkese facebook'unu yollayan yazarmış. dikkat edin sazan.avi olabilir.
(bkz: böbrekler hazır gelip alabilirsin)
(bkz: böbrek avi)