bugün

ilk çıktığı zamanlar hanım hanımcık dolaşan. ibrahim tatlısesin el atmasıyla soyunmasını ve de dans etmesini öğrenen kendini harcayan, güçlü bir sesi olan arabeskçi.
seni anan benim için doğurmuş diye bir şarkı söyleyen ve akıllarda başka bir hiçbir bestesi yer etmemiş şarkıcı.
geçtiğimiz yıllarda iri boyuttaki sevgilisiyle* havuz kenarında yiyişen kadın.
Yanlış hatırlamıyorsam ilk çıktığında Türkücü Burhan Çaçan'ın yeğeni olarak gündeme oturmuştu.O zamanlar böyle değildi. Sonra neolduysa oldu ve estetiklerle falan bugünkü haline büründü
son şarkısında yeşillenip, kutupta güneşleneceğini iddaa eden şarkıcı. * *
yıllar geçtikçe güzelleşen dişi insan bir insana bu kadarmı gamze yakışır.***
ran ın rüyalarında esas kadın,yeşil prenses
estetik öncesi ve estetik sonrası olarak 2 ayrı dönemde incelenmesi gereken damızlık hatun.
burun estetiğinin insanın daha zeki yaptığına inanan şarkıcı
son albümünde emrah ın sen affetsen ben affetmem şarkısını yorumlamıştır. emrah kadar başarılı olamamıştır ama.
yesillenirim klibinde tamamen gozlere hitap etmistir ve beni benden almistir.
(bkz: beni benden almak)
(bkz: yamaha)
(bkz: motor)
(bkz: serbest çağrışım)
göze hitap edip kulağa hitap etmemesiyle klasik türk kadın şarkıcı modeline uymuştur.
nedense,kanald'deki gümüs dizisinin gümüs'ünün kartlasmıs hali diye algıladıgım ya da onu bu kisinin gencecigi,iyisi bildigim gereksiz tatlıses kreasyonu.
yepyeni ve basarılı bir albume imza atmıs sanatcı.
soyadından çıkan anlam dolayısıyla bizi üzen koca memeli kadın şarkıcı.
sesi tartışılır, fiziği tartışılmaz şarkıcı.
iğrenç, 'ııyyk' sesli, az sesli, tekdüze ritimlerden ibaret dandik müzikleri olan, lime lime, parça parça dökülen 'parçalar' yapan dişi kişi. kibariye v.2. evet! hastası değiliz, sevmiyoruz, sevene de 'zevksizsin' diyoruz. görecelilik de bir yere kadar veselam...
yaptırdığı son estetik operasyonlarla bir çok kopya koyun gibi etrafta dolanan medya maymunlarından olan bu yolla kendisini guzellestirdigini sanan bayan ŞARKICIdır...
tahminimce ibrahim tatlıses'in arkadan vermiş olduğu büyük bir destek ile bugunlere gelmiş olan kadın.
ateşten gömlek parçası dinlenesidir. ilk ünlü olduğu bu sahilde parçasıyla karşılaştırılabilecek kadar güzeldir.
gel neredeysen adlı parçası kendisi gibi güzel olan şarkıcı. tarzını falan pek sevmem ama bence dünyanın en güzel gamzelerine sahip bu kadın.

(bkz: ya da ben aşık oldum)
yanağındaki gamzesine gurban olunası bünye.
yanağındaki gamzesi kurşun yarası gibi itici duran şarkıcı.
estetiğin işe yaradığı, güzel sesli kadın. estetiksiz hali felaketti.