bugün

erciyes kayak merkezinde harikalar yaratan yazar. buzun üstündeki performansıyla ilgi çekmiş ve özelikle kızakla birleşmiş görüntüsü vermiştir.
uludag sozluk dizisi'nde cengiz karakterini canlandıran kişi. Suphi(fatal) tarafından başka kuruluşlara hizmet ettiği düşünülmektedir.
bismillah , gene başladı yazarı.*

sırada ki olympique lyonnais diyen yazar.
beşiktaş-trabzon maçının bitimiyle baki mercimeğe küfürler yağdıran yazar. morali sıfırın altında.
(bkz: 24 şubat 2007 trabzonspor beşiktaş maçı)
(bkz: üçüncü nesil çaylak)

eh, demek ki neymiş fazla ses çıkarmamak lazımmış çok seslilik adına.

edit :yuh lan daha entryi ekle demeden yazar olmuş hadi hayırlı olsun
an itibariyle çaylaklıktan kurtulan yazar. hoşgeldim lan.

(bkz: lan mı)
(bkz: canım sağolsun)
sivas ta yaptığımız zirvemize gelip bizi şereflendiren, bizim için beşiktaş maçını bile izlemekten vazgeçen yazarımızdır. samimi sohbeti ve bana abi dediği için çok sevinmişimdir.* dostum yine bekleriz sivas a ve tabiki zirvelerimize.
son derece sıcak ve içten bir yazar. ruhunun temizliği yüzüne yansımıs. çok sevdim ben bu adamı.
sivas ta da zirve mi olurmus zirvesinde tanıştığım yazardır. sevdim. büyük adam olacak çok belli.
1000. entrysini kutlamak isterdim ama kacırmışım 1001 olmuş.1000 entry yapacağım diye bir haftadır kas kas kasılan üçüncü nesil yazar.* *hadi formata uygun nice binlere.*
an itibari ile illerimizin plaka kodlarına takmış tematik yazar.*
E
S
R
A

YAZMAYA ÇALIŞIP BAŞARILI OLAMAMIŞ YAZAR... FORMATA UYMUŞTUR ORASI AYRI...
AN iTiBARi iLE YAZMIŞ. HEDEFLERi OLUP, BAŞARMAYA ÇALIŞANLARI SEVERiM...
sol frame'ye

e
s
r
a

yazmaya çalışmış ve başarılı olmuş yazardır. teşekkürler mirmika.
azmetti başardı, yazdı esra'yı. şimdi sıra esra'ya yazmasında. onda da başarılı olcaktır, şüphe yoktur.
esra diye birini seven biri sanırım. *
korkuyorum, esra isimli bayanın soyadı, anne adı, baba adı, annesinin kızlık soyadını sol frameye yazmak kafasına eserse biz ne yaparız. *
soyağacı işinden 20 saniye kuralı olduğu için vazgeçen yazardır. bilgilerinize arz eder.
an itibariyle çaylak olmuş kişidir. esra için yapmıştır sayın moderatörler. kıymayın yazık aşıktır.
(bkz: üçüncü nesil çaylak).
iyide olmuştur efenim.ne o öyle sol frame'ye e - s - r - a yazmalar falan git kızın evinin önüne yaz.* *
çaylaklığım an itibariyle sona ermiştir. beni bu dönemde yanlız bırakmayan herkese özellikle simsiyah ve oumar'a binlerce kez teşekkür ediyorum.

özel teşekkürler: adak, capcadi, silte.
geçmiş olsun dileklerimi sunarım. adalet tecelli etmiş, kardeşimiz hak ettiği yeri bulmuştur.
sebepsiz yere (sebep belirtilmeden) çaylak yapılmış yazar. *
artık çaylaklığa alışmış bünye yazarıdır. kuzum naptında çaylak yaptılar seni. *en yakın zamanda tekrar yazar olursun inşallah
format delici yazar pardon çaylak.insan bu kadar kısa sürede nasıl 3 kere çaylak olabilir hayret.

bir de hatırlatma yapayım gelişmelerden;

--spoiler--
aynı sebepten ötürü defalarca çaylak olanlar...
ve aynı sebepten ötürü defalarca çaylak oldukları halde eski alışkanlıklarına devam edenler....
silinecekler...

sadece bunu biliniz....
--spoiler--

çaylaklık döneminde sözlük formatı 'na iyi çalış sorucam.*

moderasyondan ricam bir yanlışı olursa çaylak yapmayın direk silin de kurtulalım!*çaylak oldum, çaylağım diye kafamızı ütülemesin.
tekrar üçüncü nesil yazar.bir daha çaylak olmaması dileğiyle akıllı olmasını temenni ettiğim son ütücü.*