bugün

yeni nesil sözlük çaylağı..yakında yazar olur umarım..merakla bekliyoruz.. *
su anlarda kisilerin dogum yıllarını üsenmeden yazan uuser.
genelde bilgi içerikli entryler giren yazar.*
(#479774) nolu entrye karşılık yazdığı (#479802) nolu entry ile tarihi ayarlarından birini vererek beni benden eden yazar.

(bkz: helal olsun) *
(bkz: gabriel oumar batistuta) *
açtığı ilçe başlıkları ile her koye bir başlık kampanyasına destek verdiğini düşündüğüm, cografya ogretmeni olması muhtemel yazar.
şuan itibari ile bana güzel türkiyemizin tüm ilçelerini ezberletmiş yazardır.*
bana hoşgeldin nezaketini gösteren, karşılık vermesem içimde kalacak, yazar.*
sözlüğe yeni gelen yazarları kapıda karşılayarak içeri buyur eden yazar. *
güzel bir kardeşimiz
kendisi beyefendiliği ve ağırbaşlılığı ile tanınan yazdığı entrylerle gönülleri fetheden en sevdiğimiz kardeşlerimizden, sözlük yazarlarından bir tanesi..
sözlük kayıt kabul servisi * . * *
sözlükte özüne bağlı olduğunu herşeyiyle gösteren yazar..
bana ve gördüğüm kadarıyla daha birçok yazara ilk hoşgeldin diyen yazardır hoşbulduk diyorum kendisine burdan. bir de doğum günüymüş bugün kutlu olsun.
anlaşılan yeni gelen elemanlara ilk entryi girme sorumlusu.
eyvallah...
kıçımızı donduran soğuk kış günlerinde ısrarla ve inatla halı saha maçı zirvesi isteyen yazar. eczacıların yeni pazarlama stratejilerinden olsa gerek. *
çaylak dedektörü.ehah

edit : Çaylakken 40 karakterden daha kısa entry giremezsiniz. (21) dedi lan..
aklıma gora'yı getiren nick...gerçi ordaki humar'dı sanırm, olsun canım okunuşu aynı sayılır..
cedric'i desteklememek mümkün değil. şaka kaldırmıyor bu bir de onu öğrendim.
tenhada kıstırılasıca seni! ehehe.. cicii ciciii!
bana ilk ve son entry giren yazar.teşekkürü bir borç bilirim kendilerine
ikinci nesil caylak

nedeni ;

baslık: te5adufun boyles1

entry;

(bkz: tesadufun boylesi)

aziz yıldırım kişisinin "gs nin uefa kupasini kazanmasi tesaduftur" açıklamasından sonra aldığı ayar.

(bkz: 11 mayis 2005 galatasaray fenerbahce maci)
m0d3r4sy0n kurbanı çaylak kişisi. sözlüğe azcık faydası olmasın birinin. hemen ödüllendiriliyor.
ikinci nesil çaylak insanı.

(bkz: gülme komşuna gelir başına) *
sözlükteki çoğunluk yazarın yaptığı makaranın binde birini yapmadan çaylak yapılmış yazar.. sözlük uyuma yazarına sahip çık..
(bkz: moderasyon nerdesin)
demet akalın ın da dediği gibi damdan düşenin halinden damdan düşen anlar. büyük bir özlemle bekliyoruz, moderasyon acı bize..