bugün

likör haram lem.

ben şekersiz kahve içerim, yanında çikolata hacı abi.

demirhindi şerbeti de olur, bilirsin sen. çoluk çocuk bilmez.
rahmetli özdemir asaf (1923-1981) ekolü çzgisindedir, şiir yazması beklenmektedir.
hakkında ilginç iddialar bulunan yazar. ölünce yerine yossi cohen mi geçmiş ne.

şöyle böyle diyorlar.

(#45535995)
En son 1988de konsere gitmiştir yaşadığı hakkında derin şüpheler vardır.
bana fotoğrafını yolladığı ayı kanını içtiyse ya hiç yazmaz ya da 100 tane daha entry girer...
lan demek sadece bana yollamiyormus ictiklerini.
acaba baska kimlere yolluyor..
sözlüğün "Uzun ihsan Efendisi" dir..... selam olsun Puslu Kıtalar Atlası'na...ihsan oktay Anar'a.
13 yaşındaki toruna bırakılmış dördüncü nesil yazar hesabıyla sözlük vandallığı ve görgü terörizmi yapan anonim kimsedir.

Acilen büyüme iksiri içirilmelidir(!)
kardeş biz ona mahallenin delisi diye karışmıyoz. yazık. kimseye de zararı yok zaten.
https://m.uludagsozluk.com/e/45548180/

görsel
kankasın oğlu ölümle pençeleşirken onun yanında olması gerektiği yerde sözlükte vur patlasın çal oynasın yapan zevat. insanda biraz düşünce olur üzülür ne bilim bugün giri girmez falan ama bunda ince düşünceler yok gerçekten çok yazık.
Beni tanıyanlar kolay kolay havalanmayacağımı bilir sen rahat ol dostum.
Ooo trakyalı kavgası hemen locada yer kapayım.
Bulgar kezolara aşık yazar tanesi...
Çok bozdu.
verilen eksilere aldırmaması gereken sempatik ve birikimli yuzır. mesela ben ne yazsam nickime bakıp ya da yazdığımı bile okumadan eksiliyorlar, adım gibi eminim. karma da eksi de bariz bir gösterge değil artık sözlükte... takma kafana, gül geç.
cenaze namazını imamların mı yoksa hahamların mı kıldıracağını merak ettiğim zevat.

böylece hahamların da namaz kıldırdığını öğrenmiş olduk . sağol frank ....
kadim kitapları imbikten geçirip içselleştiren edirne'nin benzersiz sahafı.
söğüt dalına yuva yapmış mandanın yavrusunu sineklerden koruyan panpalı kanka yuvzır...
Şu hayatta tek hayalim erector'un parayı bulup
Söz verdiği şekilde beni pavyona götürmesi.
Hatta daha büyük çılgınlık olarak pavyonu kapatalım.
Yazın edirneye gelicem, kahvesinin açık adresini paylaşırsa uğrarım. Evet.
görsel
Bak nerdeyim ;))
Kadın olduğuma inanmayan hemşehrim. Kafasında oluşan kadın kalıbını entrylerimle kırar geçerim.
Dili peltek onun, konuştuğu gibi yazmayı biliyor sadece. Okumayı da kitap satarken öğrenmiş.
Kuşkusuz renk değiştiren sürüngenin mutasyonu sonucu oluşan erector, bulunduğu ortamın dili ve üslubunu istemsizce kullanmaya başlar.