bugün

Yazamam, okuyamaz.
Hiç fark etmez. Okusa da okumasa da umrumda değildir.
Senin o sorgu odana lambayı ben alıcam tepemden yansıt tam olsun diye.
inatla da sorgu odası diyecem oraya oh!
Anama babama bu kadar hesap vermedim lan ben?
rüyama gelmeye devam et olur mu, en azından orda göreyim duyayım seni
Sadece bunu bilse yeter...

https://youtu.be/3sF4Aqbi0Lw?si=UYk8rtpzERMdILhP
Demek ki okuma yazma biliyo...bi de anket başlığı açabiliyosa, gönder gelsin, uludağsözlük'te yazar olsun !!
okuma lan ayı. net
Bazen sana çok aşık oluyorum. Haberin olmuyor. Bazen sana küsüp sonra kendi kendime yine barışıyorum.

Sonuç olarak seni ve kendimi hiç yıpratmadan bu ilişkiyi sürdürüyorum, swh.
sana söylemek istediğim çok şey var. Uzun zamandır seninle ilgili çok şey biriktirdim ve seni daha fazla anlamak ,tanımak istiyorum ama burada ya da başka bir yerde kağıda dökülen cümlelerim sana karşı bağlı kalıyor, seni her gördüğümde ellerim ayaklarım birbirine dolanıyor o güzel gözlerin bana bakıyor mu bilmiyorum ama ben senin gözlerine, kalbine, düşüncelerine kısacası varlığına aşığım. Varlığın bana güç veriyor ama senden uzak kaldığımda yaşamla ilgili birçok şeyi tekrar gözden geçiriyorum seni görmediğimde hayatımın bir günü boş geçmiş oluyor. Ben seninle her gün birbirimizin yüzüne bakıp iyi ki seninle diyebileceğim bir hayat yaşamak istiyorum. Bir gün bunların gerçek olacağı hayali ile ayakta duruyorum ve umarım sen de sevgime karşılık verirsin.
okumuyo işte kardeş hayal kurmayın.
Bu ıssızlığın bittiği yerde sen olacaksın.
O zaman tüm telaşım son bulacak ve ben kalabalık biri olacağım.
Yaramaz bir çocuk gibi bahçende koşturup duracağım; ta ki ölene dek.
Senin için yazmak istemiyorum. Seni düşünmek istemiyorum. Aklımda seninle ilgili hiçbir ihtimal kalmasın istiyorum. Seni unutmak ve bir başkasını, seni sevdiğimden çok daha fazla sevmek, seni istediğimden çok daha fazla istemek istiyorum. Hem belki bu kez ... Bu kez o da beni severse bu kadar mutsuz olmam. Bu kadar acıyı hak etmiyorum bebeğim. Artık çık aklımdan.
kocanın kollarında mutlu olmanı diliyorum. beni siktir et her zamanki gibi, ben bittim.
Sen okuma ulan ayu.

Evet
Uzaklığının canımı yaktığını söyleyebilirim ama sen aldırmazsın. O kadar önemli değilim senin için.
hadi gel çaça yapalım dediğinde oyun havası açıp şiki şiki parmak şıklatıp oynadığım için üzgünüm. en sevdiğin şarabı sensiz içiyorum şimdi.
okumuyo abi hayal kurmayın.
Okuyamaz ama bebeğime...
Anası kılıklı.
Olduğun yerleri severim ve emeklerinden öperim benim güzel bebeğim.

https://youtu.be/aIXWy0VOMwE?si=hzMYxmAbopgXtS9d
görsel
anlayana!
bir tersleyip bir yürüyorsun ben seni çözemedim güzel kız amacın ne. düne kadar hoşt hoşt diyordun, bugün hişt hişt havuz problemi gibisin kafa karıştırıcı.
Umarım dönüp baktığında yıllarca hayalini kurduğun ve görmek istediğin o kişiye dönüşmüşümdür. Okulumu bitirdim anne ve ne oldu biliyor musun aşık oldum anne senin tatmamı istediğin ve benim üzerine yeminler edip asla yaşamak istemediğim duyguları öğreniyorum. Hiçbir zaman hakkedeceğimi düşünmediğim mutluluğu yaşıyorum. Hiçbir zaman kendime yakıştıramadığım huzurlu bir hayat yaşıyorum. Kardeşimin her şeyiyle ilgileniyorum o ne kadar nefret etse de her şeyden onu hayata hazırlıyorum elimden geldiğince tabii. Sana anlatmak istediğim çok şey var anne bizim arkamızdan konuşup yüzümüze gülen herkesin haddini bildirdim. Hem de hep pasif olduğumu söylerken sen. Bugün gerçekten korkusuzca kendime "Senem'in kızıyım ben" diyebiliyorum. Sana hiçbir zaman anlatamadığım kendimi ben de yeni tanıyorum anne hep sana yük olduğumu aciz olduğumu düşünürdüm aslında baya yetenekli biriymişim. Kendime çok gördüğümü her şeyi denemeye başladım gülmek gibi fikirlerimi olduğu gibi söylemek gibi seni üzmek istemiyorum anne ama yıllardır hiç ağlayamadım seni toprağa koyarken bile ağlayamadım. Çok denedim hâlâ da deniyorum ama daha bunu hiç başaramadım ama üzülme benim de hüznü kucaklama şeklim bu demek ki . Daha anlatmak istediğim o kadar şey var ki uzun uzun yazmak istediğim tonlarca şey var. Deniz de çok iyi anne onu kısırlaştırdım. Koca bulamadık kızına çok inatçı istemiyor. Kist atmasın diye kısırlaştırdım. Yollar geçti hâlâ adını duyunca pencerede bekliyor. işin garibi gözüm hep onda kalıyor belki seni görürse kapıyı açarız diye * Seni çok seviyorum anne orada bari bizi düşünme ben herkesi idare ediyorum. Rahat ol mutlu ol ve seni çok sevdiğimizi unutma.
görsel
zamanında tüm sözler söylenmiş, bana susmak kalmış.
--spoiler--
Bunu göstermeye mi getirdiniz beni buraya?
--spoiler--

Evet.. hı hıhı. Her davet olunduğunuz yere gitmeyin.
o kadar algı yapıp şikayet ettin bak neler oldu.
bugün bizi erken saldığın için çok mersiler.
Yarın da aynı performansa hediye bir kavanoz sarelle getiririm.
Bence iyi bir teklif.