bugün

barcelona barcelona: ömrünü amerikalı turistleri zikmeye adamış bir ressamın öyküsü.

ıssız adam: gördüğü deliğe pipisini sokmaya çalışan, büyük ihtimalle küçükken tecavüze uğramış bir adamın ibret dolu yaşam hikayesi.

daha gider bu.
benjamin button un tuhaf hikayesi: bi tane velet var 70 yaşında doğuyo. o ne .mına koyim. kırışık bebek mi olur? kimi kandırıyonuz? yer mi anadolu çocuğu? heyt be.
üç maymun: şimdi üç tane maymun var hacı. yok lan o değildi. şimdi bi tane yavuz bingöl var tamam mı. orta yaşlı bi karıyı hem bafiliyo hem dövüyo. sonra bunun oğlu geliyo o da annesini dövüyo. bi de hava hep kapalı.
titanic: şimdi bi gemi var taamı, içinde taş gibi bi hatun var, bide eli yüzü düzgün bi çocuk, bunlar gemide yiyişiyo filan ama konumuz o değil. ulan bi kaptan var, bunak böle, gidiyo milyon dolarlık gemiyi buz dağına çarptırıyo, e batıyo gemi tabi.

interview with the vampire: bi vampir var, gidiyo bi adamı ısırıyo, sora o da gidiyo birini ısırıyo, bölye ısıra ısıra vampir oluyo bunlar, saçma yani, erkek erkeği ısırırmı lan?
kadın kokusu; ya bırak öle film olmaz lan.
üç maymun: maymun falan yok filmde. hepsi para tuzağı.
scarface: kokain getirin lan!
er ryan ı kurtarmak; ayh çok banal! bi tane gerizekalıyı kurtarmak için o kadar adam ölüyo.. saçma bence.
wanted: bi adam var, bi de angelina jolie var, bunlar paso mermilere falso veriyorlar. başka bişey yok, çok kötü, çok saçma.
duvara karşı: türk kızı elin almanyasında orospu oluyo. sonra bunu evlendiriyolar. orospu yine rahat durmuyo. sonradan aklı başına geliyo tabii.
döngel karhanesi : siğiş yoh gardaş boşa izleme, ismini öyle yapmışlar.
titanic için 'ee güzel film dediler sonunda battı ulen bisey anlamadım valla' diyebilme ihtimali çok yüksektir.
beetlejuice : şimdi bir tane hayvan gibi böcek var. karının orasını burasını elliyi. sonracıma karı bari beter böcek allah belanı versin nerdesin? sonra beterin beteri var çıkıyo kafam kadar adam yani öle b.ktan bir film. yok birde şarkı çalıyo insan yerinde duramıyo yaa olum böcek değil it it.
13. cuma: bak bu beşikte sallanan kızda bi ibnelik yoksa miksinler beni.
v for vendetta: yav maskeli bi hırbo var da kızı kaçırıyo boş boş konuşuyo bi de.
the godfather:hakkı ödenmez bir baba ve kabadayı oğullarının hikayesi.
amerikan beauty: abi bir adam var şimdi eşi buna vermiyor bu da hep otuz bir çekiyor neyse işte bu birgün kızının arkisi ile tanışıyor bütün film boyunca derdi bu kızı mikmek valla.
mayıs sıkıntısı : "abi film boyunca herkes dert yanıyor, daraldım ya. ha bir de yönetmen var ama ne yaptığını anlamadım bir türlü."
kaybedenler kulübü : radyo programı yapan 2 herif var. bunlar hergün karı kız götürüyor, elde içkiler falan. sonra bi' de biz kaybedeniz diye ortalıkta dolanıyorlar amk!
the man from earth : şimdi kolpacı bir abimiz var. sırf evdeki manitayı ayıklayabilmek için 14.000 yıl yaşadığını falan iddaa ediyor. evdeki diğer elemanları da buna inandırıp korkutup evden kaçırmak istiyor. işte amacı bu ayıklamaya çalıştığı ablamızla başbaşa kalıp zifaf edebilmek. neyse efendim baktı olmuyor "şaka yaptım lan, kim 14.000 yıl yaşayabilir. 35'imden gün aldım daha." falan diyor. böyle söyleyince herkes "haa sktir olum ya, çok g.t adamsın" deyip evden gidiyorlar. tam bu abimiz muradına erecekken yaşlı bir tanesi eve dönüyor. bu abimiz de "yetti be bir gidemediniz" deyip bu amcanın babası olduğunu söylüyor. amcamız bunu duyunca kalpten gidiyor ve abi olay üstüne kalmasın diye ablamızı da alıp ucuz bir otel bulmak için evden ayrılıyor.
into the wild: malın birine rahat batıyor. "ben bakkala sigara almaya gidiyorum" deyip evden çıkıyor. o orman senin bu dağ benim diyerekten doğayı falan geziyo mal.
the shawshank redemption: adam suçsuz yere yıllarca hapis yatıyor, sonra tünel kazıp kaçıyor.
the tourist :bir karı var.
david copperfield: kesin ip var a.k.
pulp fiction: filmin sonunu başından gösteriyorlar. arada çok olay var ama sanırım mühim değil.