bugün

benmişim yeni öğrendim. iyi bir şey mi diye düşünüyorum 10 dakikadır.
karmasını görüp bu entriye bakan adamdır.
kompleks ve düşünen insanların ibret alması için dünyaya yollanmış varlıklara verilen genel ad.
kendine özgü hiçbir özelliği olmayan, hayata yaşamak için gelmiş ve sadece hayatta kalmak için yapılması gerekenleri yapan adamdır.
karma belirteclerinden bir kelime. duz be adam olsa daha iyi olurmus. duzmek dediysek mani duzmek, oyku duzmek falan ya.
karışık çerez tabağından tek tek fındık ve bademleri seçip yer, damak zevkinizin içine eder... burun deliğine kaju fıstığı giresice seni.
duygusuz ruhsuz sinir bozucudur.
annemin tarifiyle boş adammış. "hayır." demeyen "neden?" diye sormayanmış. ne bileyim sonra bu yaftayı bana takacağını "hem salak hem düzsün git çay yap hadi." dedi böhöhöhüüü.
bankamatikten para çekerken, şifresini girmeden hemen önce gözucuyla arkasına bakar. arkadakinin onu izlemediğini görürse rahatlar. izlendiğinin farkına varırsa telaşa kapılır.
takımı gol attığında sigara yakar. içerken yanındakiyle maçı yorumlar allah'ın belası.
oğlunun önünde baca gibi sigara içtiği halde, çocuğu sigarayla yakalarsa ağzına sıçar. karaktersiz seni. bir de dediğimi yap yaptığımı yapma düsturunu şiar edinmiştir kendine. hem kaypak hem karaktersiz. düz işte.
halı sahada maç yapılırken bunu çağırdıklarında "evet" demeden önce "kaleye geçmem ben haa" der. kale direkleri götüne girsin senin e mi..
otobüste telefonu çaldığında strese girer. korkudan meşgule de alamaz; ama sessize alır. açmak durumunda kaldığında "canım otobüsteyim ben seni inince arayayım" der. canın çıksın inşallah..
hayatında bir değişiklik istediğinde, televizyon kanallarının yerini değiştirir düz oğlu düzü.

- hanım bugün ben bi çılgınlık yaptım.
+ hayırdır bey?
- samanyolu tv'yi 7 numaralı kanaldan 9 numaraya aldım. mutluyum.
+ ben sana ne diyim bilmem ki...
takımı gol yediğinde rakip takım için "bize geldiklerinde köpek gibi oynuyorlar" der. ulan size niye gelsinler bi kere a gerizekalı? o mendebur suratını görüp de ne olacak..
restoranda yemek yedikten sonra (ki bu yemek ekseriyetle pilav üstü kuru olur) bahşiş olarak 50 kuruş bırakır, garson paraya bakıp küfretmeden önce bir an evvel mekandan kaçmaya bakar... tazı gibi de koşar dingilim benim.
görünne o dur ki tüm olumsuzlukların odak noktasıdır.
gece düz duvara tırmanır, gündüz otsbir çeker. düz adam işte.
metal müzik hakkındaki fikri uzun saçlı, siyah giyinen ve mutlaka satanist olması gereken, pis kokan apolitik gençlerden ibarettir. çocuğunun iron maiden falan dinlemeye başlaması onu kahreder. bağlama sapıyla dövülesice.
halı sahada yapılan maç sonunda para toplanırken bu parasını kuruşu kuruşuna verir. oldu da yanında bozuk yok, alacağı kaldı, alana kadar strese girer ter döker. ulan itoğluit bu kadar teri maçta dökseydin şimdi o baklavaları sen yiyordun.
borsadan anlamaz. eline geçen üç kuruşu dolara yatırır. zamanında mark'tan iyi paralar kazanmıştır.
euro'ya yuro diyen taifedendir. avro ona soğuk gelir.
kedileri hayatta sevmez. uğursuzluk getireceğine inanır. e be benim sik kafalım. gudubetlik sen de, senin o kuşbeyninde..
doksanlardan aklında kalan tek şey hey corç versene borçtur. corç girsin sana.
renkli gözlü insanları da sevmez. tehlikelidir bunlar der. evet karanlıkta seni bir yakalasalar sikecek tüm renkli gözlüler. haklısın..
güncel Önemli Başlıklar