enlere inanmam tatlım, size bir öneri, filhakika önerge. en güzel kız, elinizin altındaki kızdır.
kyocera'ya katılıyorum; muş.

not: merkez/muş. -üzülme emojisi-
En güzeller tabi ki melez olanlardır. Bunlar da Amerikalılar(usa), latinler, orta avrupalılar, akdenizliler, Kuzey afrikalılar, anadolulular ve ortadoğululardır.
rusya'da yaşadıklarını düşünmekteyim. çoğu kişi biliyormu bilmiyorum ama rusya'nın büyük bir çoğunluğu göçebedir. farklı havalardan mı, yedikleri soğuktanmıdır bilinmez.
Sırbistan Belgrad der tek gecerim aga rusyanın ukraynanın suları oraya akmıs bu kızlarda fazlasıyla içmiş erkekleride bir o kadar çirkindir kızlar fazlasıyla başına buyruktur fazlasıyla güzeller ama asla evine sadık değiller bir bakmışsınız yok dikkat edin gönlünüzü fazla kaptırmayın.
izlanda.
Sizin beyninizde yaşar çünkü güzellik kavramı görecelidir.
o güzel kızlar o güzel atlara binip gittiler.

(Bunu birimizin yazması gerekiyordu.)
Yar kontenjanından güney kore...
(bkz: güney koreli kızlar)
belki şanzelize kafe' de. emin değilim.
Bir ton ülke gördüm, Ukraynalı kızlar kadar güzelini görmedim. Latin Amerika tek rakipleri.
Balkanlar.

Su götürmez bir gerçektir.

Doğruluğu tarafımdan teyit edilmiştir.
sözlükte değildir.
Antalya...
(bkz: Santa Catarina)
(bkz: florianopolis)
asla ulaşamayacağınız, gidemeyeceğiniz yerlerde...
karadeniz bölgemizin sahil şehirlerinden birinden kayığa binip, kıyıyı görene dek kuzeye kürek çekecek herkesin cevabına ulaşabileceği soru.
salak bir ingilizce hocası vardı lisede, fransanın kuzeyinde derdi hep. Off oraya gideceksin derdi devamını getirmezdi.
dünyanın en güzel kızları göçmen kızlarıdır.
kontrol edemediğimiz bilincinizin, tabularınızın, ön yargılarınızın, toplum tarafından oluşturulmuş düşüncelerinizin vb.' nin gözlerinizin önüne indirdiği perdenin arkasında yaşıyorlar. olarak cevaplayabileceğim sorudur.

edit: yazım hatası.
dünya haritasında türkiye sınırlarını maviye boyadıktan sonra geriye kalan kara parçaları.
Hollanda da yaşıyordur. Yaptığım gözlemlerime göre.
kalbinizde.
izlandadir.
40 yaş altı: moldovya, rusya ve venezüella (çok votkadan mıdır nedir 40 yaşından sonra mutanta dönüyorlar)
40 yaş üstü: kore, iran, kazakistan.
her daim: izmir ve bursa.net