(bkz: düşüyor mu böyle)
Aldığımız son duyumlara göre dünya artık dönmek istemiyormuş saygıdeğer sözlük üyeleri.

Günleri sayıyormuş, bu son diyormuş her dönmeye başlamadan önce, yıldım artık diyormuş, başka gezegenlerin omuzlarına bu kadar sorumluluk yüklenmiyor neden benden beklentiler bu kadar yüksek diye şikayet ediyormuş, yoruldum diyormuş.

Artık bir mucize bile beklemiyormuş, kıyamete olan inancı azalmış.

Arkadaşlar dünyanın aniden dönmeyi bırakması yakındır. Önlem almalıyız, onu istemese bile dönmek zorunda bırakmalıyız. Kendi kendini yok etmesine engel olmalıyız.

Aşık mı etmeli bir başka gezegene?
otobüste artistlik olsun diye demiri tutmayıp otobüs ani fren yapınca en arkadan en öne kadar uçan adam etkisi yaratır.
HAKLI başkaldırıdır. dön dön nereye kadar. hayır yani bunca yıl döndün de bi teşekkür mü ettiler allah razı olsun abi mi dediler.
Tabi lan manyak mısındır peki dünya aslında hiç dönmüyorsa ve aslında dünya duruyor ve etrafındaki herşey onunla aynı açıda aynı hızda ve aynı yörüngede ise yeterince dışına çıkabilseydik aslında dönenin sadece varlık olduğunu bilirdik hiçbirşey dönmez dönme devamlıdır sabittir yani durağan olan bir durumdur dönme değişmiyorsa sen neden sabit olan nesnelere dönüyor dersin ki özetle genel görelilik kuramını biraz edebiyat parçaladım en iyisi dönmeyi sadece dans için kullanmaktır.
Durduğunu fark etmeden aya kadar savrulmuş olacağımız durum.
Ee haliyle "dön dön nereye kadar" diyecektir.

Bizim tengir budun'a söyleyin o da artık dursun durduğu yerde.
gündüz saat 12.00 de durursa poku yedik / bir adanalı.
Dünyanın dönmeyi bırakması hakkında bazı söylentiler çıkmıştır efendim, dünya artık neden dönmüyor?
Dünya kendisine yumurta diyenlere mi kızdı?
Düz dünyacılar dünyayı kaçırdı mı?
Dünya dönmüyor diye okulların tatil edilmesini isteyen liseliler valiyi tweet bombardımanına tuttu.
Sadece istanbul'da okullar tatil edildi.
Dünya sadece istanbullular için mi dönmüyor?
istanbul'un Avcılar ilçesinde ikamet eden bir genç dünya benim çektiğim acılara dayanamadı bu yüzden dönmeyi bıraktı diye bir iddaada bulundu

Peki gerçek sebep ne?

(img:#1943322)

Ülkemizde çok dönen olduğu için hissetmeyiz ne demek sayın ilk entrinin sahibi?
Dünyayı kızdıran bu beyfendiye haddini bildiriniz sözlük.
" yanarıhq valla " dedirtendir adanalılara. akşamüstü dursa keşke.
Tek temennimdir. Zaten dönmesi hayrıma değil.
Hersey bir anda doğuya doğru savrulur, kuzeyde ve güneyde iki buyük okyanus oluşur tek kıta dunyanın ortasında ekvatorda toplanır ve 6 ay gece 6 ay gündüz olur.
Yılların geçtiğini fark ettiğim anda durdurdum dünyayı. Düşer diyenlere sike sike dönecek diyenlerin sozlerine itibar etmeyiniz efendim, baktım günler geçtikçe insanlar değişiyor daha da azıya alıyorlar gemi, durdurdum dünyayı.

Zamanın bozamadığı iyi insanlar kalmıştır belki hala, arayın bulun kurtarın efendim.
düşer...
Keşke olsa gerçekten diyecegim şeydir.
Yeter yeter!.. öleceksek ölelim!
Haydi vur kendini şaraba
Kedere ve aşka vur!
Dönse savruluruz zaten, dönmeyen bir şeyin dönmeyi bırakması mümkünsüzdür.
Ümmetin ikindi namazında farketmediği gerçek.
bir taraf tamamen karanlık bir taraf hep aydınlık bir taraf hep kış bir taraf kuraklık olacaktır.
Ülkemizde dönen çok olduğu için bir şey kaybetmeyeceğimiz durum.