bugün

bütün erkekler duygusaldır hatta kadınlardan daha fazla. duygusunu saklayamayan erkek desek daha mantıklı.
yufka yürekli adam. adam gibi adam.

çabuk duygulanır, bazen sinirlerine hakim olamaz ve ağlar..
nedense hep saf, naif, romantik biri algılanır. ama değildir.

duygusal olmak bütün duyguları yoğun yaşayabilmektir. sevinci de, öfkeyi de, hüznü de, kıskançlığı da vs...

bütün duyguları uçta yaşayıp, ortası olmayan biri olarak girdiğim kategoridir.
pelle sen entry girme. *
Diger erkeklerden tek farkı; duygusallığını dışa vurması olan erkektir. Diğerleri dışa vurmaz sadece.
maalesef zeka sorunu olan kızların "öküz" erkek tercihi neticesinde pek rağbet görmeyen erkektir.
yengeç burcu erkeğidir.
toplumda duygusal erkeğin pek kıymeti olmadığı için, aksi bir imaj çizmeye çalışırlar genelde.
kimi de reddetmeye çalışır. oysaki genel olarak pek iyi olurlar, halden anlarlar, romantik olurlar, uzlaşmacı olurlar.
yengeç erkeğidir. siz birşeye kırılırsınız bi bakarsınız yengeç erkeği yıkılmış perişaan .. siz gidip ya aşkım kırıldığım için üzgünüm topla kendini dersiniz ve herşey normale döner *
Duygusuz ve duygusal olan herşeyden gına geldi. Yok mu bunun ortası?
duygusu olmayan kim var?erkekte bir insan at değilki.
bunlarin asiriya kacanlari maalesef ve genelde cok ezik insanlardir. hersey kararinda hos.
duygusallık erkeklere daha çok yakışır ama abartmamak şartıyla.
sevilmeyen erkektir.size böyle erkeklerin kız gruplarında nasıl lanse edildiğini anlatayım mı?

-ya geçen berkay beni aradı çok özlemiş yavrum ya kıyamam nasıl ağlıyor özledim diye.

-ay kızım sütyenimi açarken kopçasını sırtıma batırdı. ahh dedim. bu canım acıdı diye nasıl ağlıyor görmen lazım bebeğim ya.

-ben de dedim ki bu beni son görüşün murat, bu durdu böyle bi ağlamaya başladı minik kuşum ya.

acıma var.
köpek yavrusu muamelesi var.
eziklik olgusu var.
aşırı duygusallığınızı ego tatminine çevirme hali var.

yapmayın beyler.size duygusuz öküz olun demiyorum ama böyle tırnağı kırılan medcezir erkeği gibi de olmanıza gerek yok gerçekten.
en sevdiğim.
Galiba çoğu kişinin nefret ettiği erkek türüdür. Bende nefret ederim kendimden. Güçsüz hissederim kendimi. En basit şeyi kafama takar bir yol bir çare bulmaya çalışırım tez zamanda. 1.5 yıldır görüşmediğim yakın bir ilkokul arkadaşımla buluşup sonrada onu memleketimize yolayıp ben Ankara da kaldığımda bile içim tel tel olur bugün olduğu gibi. Sonra nedensiz içim sıkılır zaten hiç sevmemişimdir kısa günleri , sonbaharı , kışı , soğuğu. Dışada belli etmek istemem bir kaç yakın dostum bilir sadece. Ha bazen anlayan çıksa da "sen duygusal bir çocuksun" diye geçiştiririm sırrım ortaya çıkar gibi. Ne de olsa ataerkil toplum sadece kadınların değil erkeklerinde ağzına sıçar. Ha ben memnunum orası ayrı. Bir arkadaşım demişti anneannesi dedesinin yanında büyüyen çocuklar hep öyle olur diye galiba bu tez doğru sanırsam. Benide annem babam işe giderken bırakırdı. Bizde öyle büyüdük. Sevgilin olsa bile bazen yalnız hissedersin kendini. işte öyle boktan bişey duygusal olmayın oldurmayın...
Cok kucuk olaylardan, hareketlerden buyuk anlamlar cikarabilen erkektir. Kendimin de cogu zaman bu erkek kategorisine girdigine inaniyorum. En kucuk hareketimde sonuclari dusunur ve bunun beni duygusal olarak nasil hissettirecegine kafami takarim. Olay gerceklestikten sonra ise bu boyle olsaydi, keske soyle yapsaydim, artik ne olacak simdi gibi git-gelli sorulara sahne olur kafam. Olsun bu da benim diyorum en nihayetinde.
Kazma, öküz ve barzo olmayanlar hariç hepsi duygusaldır fakat duşta, yatağın altında sessizce ağladıklarından sayıları az gibi gözükür.
bir ben var akıllara zarar o kadar duygusalım ki ölüyorum duygusallıktan malım ben.
beni bile artık kaybettiğine ikna edendir.
Çekici erkektir, 13 yaşındakiler bilmez *
aşkta hep kaybeden erkektir. kötü çocuklar kazanırken çaresizce izler sadece.
MUTLU OLAMAYACAK ERKEKTiR.
Olum seni üzerler bu hayatta kiymetini bilmezler. Sende üzüle üzüle üzmeyi öğrenirsin.
Duygusallığı ezikle karıştıran tipler türemiş.
Duygusal erkek iyidir validesinin kukusu dert görmeyesiciler...
Gerçeklik algısından kopmuş insanlıktan uzamış içi pas bağlamış sözde erkek özde piç olan bilmez.
Kalıplar kalıplar ve kalıbınıza sokayım.

Kadına vurup geçmeyi erkeklik zann-edenler var bir de...
Bravo amına koduklarım...duygudan eser yok kadınlar size vermek için kuyruk oluşturacak.

Birileri de diyor ki aşkta kaybeder.
Aşkta kazanan mı var amk?
Ticaret mi ulan aşk?
Ya hiç çekilmez gerçekten. Kadınlara çekici gelen erkeğin sağlam duruşu değil midir zaten? Bence öyle yani.