bugün

bu tipler insanı bir pil olarak düşünür (bkz: matrix) pil bitene kadar hertürlü ahlaksızlık keyif verici hareket serbesttir paçayı kurtardığın zaman kimse sana hesap sormaz nerde akşam orda sabahtır.
uyuşturucu alkol zina gibi işleri hayatın anlamı olarak görürler ne yazikki bu tipler her geçen gün çoğalmaktadır.
- Dünyaya hayvan gibi yiyip içip sıçmaya gelme!
+ Tamam abi... Bi dahaki sefere dikkat ederim, öyle gelirim...

ayrıca;

(bkz: ayaküstü psikanaliz yapmak)
(bkz: manowar)
(bkz: fiilimsi)
(bkz: paris hilton)*
yerin altını unutan insan modelidir. kendisinin ölünce toprak olacağını, bu toprakta biraz ot büyüyeceğini, o otu ineklerin yiyeceğini, sonra ineğin kendisini bir şekilde bir yere tekrar sıcacağını düşünmektedir.
Allahsızların tamamıdır.
bu üçlüye bir de cinsellik eklenmesi ile her insan için tamamen doğru olan önermedir. zira, insanlığın ilk evrelerinden itibaren kişinin zevkleri, uğraşları, amaçları, eylemleri hep bu üçlüyü en rahat şekilde idame edebilmek için şekillenmiştir. her ne kadar artık insanlar, ben yaptıklarımın hiçbirini bu üçüne ulaşmak için yapmıyorum dese de insanların hislerini, arzularını, bedensel ihtiyaç tarzlarını değiştirmeden hayatlarından bu üç olguyu çıkarsanız hiç kimsenin hayatları esnasında meşgul oldukları işleri, aktiviteleri devam etmez. kişi fiziksel zevkleri ve ihtiyaçları karşılanmadan duygusal ihtiyaçlarının farkındalığına ve eksikliğini gidermeye geçemez insan doğası sonucu olarak.
bu şu demek oluyor, yemek, içmek, sıçmak ve seks insanlığın ilk aşaması. daha sonraki aşama, yani 2. aşama ise duygusal ve benliksel ihtiyaçlar. eğer biri çıkıp da kardeşim ben ilk aşamayı atlarım ve ikinci aşamadır benim uyguladığım diyorsa onu kenara çekerim, onun dışında kalan herkesin ilk hedeflediği birinci aşamadır. bu sebeple her insan dünyaya hayvan gibi yiyip içip sıçmaya gelir. eğer öyle olmasaydı yemek yemeyen ressamlar, bağırsakları patlamış yeşilaycılar, hücreleri patlayan mucitler olurdu ortalıkta. ama yoklar. *
bazı zengin aile çocuklarında görülen durumdur.öğrenim hayatları hep "özel" okullarda geçer.üniversiteyi de 7 yılda zar zor bitirip babalarının fabrikalarında iş başı yaparlar.hatta belki onu bile yapmazlar.
(bkz: hayvan)
Diye sorardı babam ödevlerimi yapmayınca.
olası bir haldir. Zira herkes atomu parçalamak, aydınlanmayı sağlamak için ampulü bulmak, ışınlanmayı bulmak için gelmemiştir. Herkesin dünyaya iyi ya da kötü bir katkısı olur. Kimisi okur doktor olur, yardım eder kimisi doktorun atığını temizleyen çöpçü olur ona daha temiz bir dünya sunar. e şimdi demezler mi adama? '' sen ne yaptın dünyaya geldikten sonra '' diye.