bugün

ben evlenirim. benim için insan olması önemli.
Hayatta hiç bir zaman büyük konuşmamak lazım ama dul kadına varıncaya kadar kız oğlan kız mı kalmamış diye sorar insan Kendi kendine.
Çok çok seversem evlenirim tabiki.

Şüphesiz ki ktç sağın solun lafını siktir eder işinize bakın aq çocukları diyerekten.

Ama evlilik bana uzak evlenmem.
dulkadınoğullarını ilgilendiren hade...
Herkes dengi dengine. Dul dulla, bekar bekarla evlensin.
Ne kadar sevsende zamanla sorun çıkacaktır.
Çevremde çok örneğini gördüm. Bu çiftler çok mutlu da oldular. Yalnız bahsettiğim çiftlerde kadınların çocuğu yoktu. Çocuğu olan bir kadının evlenmesi bana biraz yanlış geliyor.
çocuk olursa bekar bir erkek için sorun olacağını düşündüğüm durum.
kendi kanından olmadığı birine bağlanması zor elbet. çocuk yoksa tabi başlangıç ve bağ güzel olabilir.
valla ne söyleyim önce duş.
Çok seversem,dindar olur çocuğu olmazsa evlenirim.
Fakat dul dediğim kocası ölmüş olacak. Boşanmış dulla zinhar evlenmem.
iyi bir mesleği varsa neden olmasındır?
Mesela pilot veya sultanlar liginde voleybolcu vs.
evet. ben de zaten 2. elim !..
Evlenirim hatta çocuklu olsa bile, yeterki aramızdaki ruh birlikteliğini sağlayabilelim, yoksa gerisi hava cıvadır, diye düşünüyorum.
evlenmeyi düşünüyor olsam evlenirdim.
çocuğu da olabilirdi.
önemli olan istiyor olmam bir şeyi istiyorsam mutlak suretle alırım.

istemek için de dürüstlük insanlık şeffaflık gibi kriterler şart.
çürük insan sizi de çürütür.
Aşk duygusu bambaşkadır. Duldu bekardı ayırmaz. Benim gibi kız oğlan kızı 4 senede boşar, gider çocuklu bir dula köpek gibi aşık olursunuz. En kralı yaşandı. Neyse ki ikiside gitti...
alison tyler, siri dahl gibiyse evlenirim. kimseyi takmam.
true geldi sandım. dul buldu da kız arıyor sandım o değilmiş gidiyorum.
dul kadın her ne kadar toplumda negatif algılansa da koca görmüş kadından iyi bir eş olacağı kanısı yok değil.
Evlenmek değilde geceliklerini giysin ben beklerim yatakta.
dulkadınoğulları varsa evlilik biraz zor olabilir...
boşanmış biriyle evlenecekseniz önce bi sorun soruşturun bu kadın ya da bu adam niye boşanmış önceki eşinden? ya boşanma sebebi sizin evlenmek istediğiniz tarafsa...
Ben bu tür başlıkların altındaki entryleri dehşet içinde okuyorum ya, eşinden ayrılmış bir kadına aşık olmak onun için bir lütufmuş gibi falan..*

Ya sizin etik sınırlarınızı aşışınızı yerim.swh

(bkz: mommy issues)
60 yaşına gelince 30 yaşında bir dul kadınla evlenmek.
Fena fikir değil.
Cocugu yoksa evet.. nazi kaprisi az olur negzel.. enson buldugum citir dunyami sikmisti sagolsun.
gönül ferman dinlemez veya paranın yüzü tatlıdır.