bugün

550 km tatil için bir yere gidiyorsanız arayacağınız yoldur efendim. Siyaseti bir tarafa koyarak söylüyorum can güvenliğimiz ve konforlu seyahat için olmazsa olmaz yollar bunlar. Türkiye'de son zamanlarda yapılan en akıllı işlerden birisi. ailemi o kadar mesafeye güvenle götürüp getirebildim. Bazen yol çalışmaları nedeniyle tek yöne düştüğünüzde farkı anlıyorsunuz.
Sırat köprüsü yaptınız da millet üzerinden geçiyor dimi ?
akp ye seçim kazandırandır. biliyorum beyler beyler sevmiyorsunuz fakat duble yolu başkası yapmazdı. nankör olmayın. hizmet hepinz için var. imza hüloooğğ.
Ak Partimizin yaptığı bin kilometrelerce duble yola rağmen trafik kazasından ölen haindir, israyil ajanıdır, Paralelcidir.
Amerikalı ünlü ekonomist John Perkins’in “Bir Ekonomik Tetikçinin itirafları” adlı kitabından birkaç alıntı;* Kendi otomobilini üretemeyen ülkeye borç para verip otobanlar, yollar yaptırırız..* Sonra onlara arabalarımızı satarız..* Daha sonra bankalarını satın alırız..* O bankalardan halka ucuz krediler verip daha çok araba almalarını sağlarız..* Böylece verdiğimiz o krediyi arabamızı satarak geri alırız, hem de faiziyle..O ülkeye Dünya Bankası ya da kardeş kurumlardan bir kredi ayarlarız. Ayarlanan kredi asla o ülkenin hazinesine gitmez. O ülkede ‘proje’ yapan bizim şirketlerimizin kasasına girer.Enerji santralleri, sanayi alanları, limanlar, dev havayolları yapılır..Aslında insanların işine yaramayan bir yığın beton yığınları oluşur ve bizim şirketlerimiz kazanır..O ülkedeki birileri de nemalandırılır. Toplum bu düzenekten hiçbir şey kazanmaz. Ama ülke büyük bir borcun altına sokulmuş olur. Bu o kadar büyük bir borçtur ki ödenmesi imkânsızdır. Plan böyle işler..Sonunda ekonomik danışmanlar/tetikçiler olarak gider onlara deriz ki;“Bize büyük borcunuz var. Ödeyemiyorsunuz. O zaman petrolünüzü satın, doğal gazı bize verin, askeri üslerimize yer gösterin!Askerlerinizi birliklerimize destek olmaları için savaştığımız bölgelere gönderin, Birleşmiş Milletlerde bizim için oy verin!.Elektrik, su, kanalizasyon sistemlerinizi özelleştirin! Onları Amerikan şirketlerine ya da diğer çok uluslu şirketlere satın!”Ve bu arada;Sosyal hizmetleri, teknik sistemleri, eğitim kurumlarını, sağlık kurumlarını hatta adli sistemlerini ele geçiririz..Bu, ikili üçlü dörtlü bir darbeler serisidir.

Tanıdık geldi mi?
fena seri artılayan bir yazar.
ak parti duble yol dediğinde yıllar önce, gülüyordu muhalefet. bugün faydasını tüm milletimiz görüyor ve o gülenler de kullanıyor.
muhalefet dedi yapamazsınız edemezsiniz falan Ak Parti nasıl susturacağını iyi biliyor. Duble yol yapılmayan yer kalmadı onlarında bahaneleri bitti
Uğruna bütün siyasi başarısızlıkların görmezden gelindiği yol.

- abi vatan bölünüyor

- olsun duble yol yapıldı ya.
senin yürüdüğün yolları sikeyim dediğim durumdur. tüm at gözlüklü akepelilere gelsin. dozaj fazla kaçtıysa affola.
liderimiz tarafından yapılmış basit icraatlerden biri dahadır.
sayın recep tayyip erdoğan bey daha nice yaptığı çalışmalar yanında sönük kalır.
başta, bitirilemez diye eleştiriyordu muhalefet, ak parti bitirdi. şimdi de başka yerden saldırmaya çalışıyorlar. ak parti bitirilemez denilen ne kadar proje varsa bitirdi.
hayatında avrupa'nın kaliteli yollarını görmemiş kezbanlarca kazanç olarak nitelenen, sağı solu yamalı, ortalama olarak yılda 2 defa üstünde onarım yapılmasını gerektirecek düzeyde kalitesiz olduğu için "duble" halini pek sık göremeyeceğiniz, genellikle bir şeridi trafiğe kapalı yollardır.
Çin Seddi'ne de yapılması planlanan yoldur.
karnı aç olan vatandaşın kemirmesi için yapılmıştır.
--spoiler--
görsel
--spoiler--
Kemalistlere duble penetrasyon giren duble yollardır.
ak parti yapacağız dediğinde eleştirenler vardı. oysa yaptılar ve gayet iyi oldu. o eleştirenler de kullanıyorlar şimdi bu yolları.
Ak partinin en önemli seçim vaadi. Hala daha duble yol yapmaya devam ediyorlar. Ak partiden önce mars arazisi gibi olan yollar jilet gibi dümdüz olmuş maşallah
kamyon arkası bekleyen pirensesleri sevindirmiş hede. evet amk duble yol yaptınız. yaparken yandaşa kazandırdınız. her sene yenileyip paalarına para kattınız. millet açlıktan ölürken siz duble yollarda mercedesler ler kamyonları sollamanın keyfine vardınız. köy yolları duble yol olmuşmuş. bahsettiğin köy sanırım zekeriyaköy, bakırköy ya da kadıköy. oysa daha yolu olmayan, bırak yolu okulu, sağlık ocağı olmayan hadi onuda geçtim yiyecek yemeği olmayan onlarca insan varken siz yol yaptınız.

yol yaptınız birdaha ki seçimi nasıl kazanırım diye! elektrik kesintileri ve kedilerle
yol yaptınız müslüman kesimi nasıl kandırırım diye ajitasyon ve damardan reklam filmleriyle, mercedese binen diyanet müdürüyle
yol yaptınız ölen madencileri nasıl unuttururum diye; dağıtıp kanlı kömürleri göz boyadınız.

sözüm hala güzellik uykusunda olan pirenseslere.

(bkz: yersen)
Sivas - Malatya arasında duble yol yoktur.
Kayseri - Sivas arasındaki duble yolda ise her yıl tadilat olduğu için yine gidiş geliştir.

Sivas Taşlı Dere mevkiinde atlattığım kazaları ben bilirim.

Duble yol yaptılar yea diyerek bir taraflarınızı yırtmayın boşuna... Van'da deprem olduğunda da duble yolun ardına sığınmış, sizin gibilerin sesinin kesilmesini sağlamışlardı. Biraz uyanık olun lütfen!
iyi fikir de uygulama o kadar boktan ki... sürekli çöküyor efendim durduramıyoruz!
Akp sayesinde daha önce görmediğim yerlere bile duble yol yapılmış. Araba sollayım diye beklemekten sıkılmıştım vallaha iyi oldu. Aceleci insanımızın işine yarayan en iyi en gerekli projelerdendir köy yoluna kadar heryer duble olmuştur. Yoksa kamyon arkası çok beklerdik
yaz tatillerinde avrupadan gelen yakınlarımızdan duyduğumuz ilk şikayet neydi? yolların berbatlığı değil mi? bilmem kaç doçe mark verip aldığım arabam perişan oldu demiyorlar mıydı? haklıydılar da. avrupayla kıyasladığımızda resmen tarlaydı bizim yollarımız. avrupalı ile aynı özellikteki yollarda seyahat ediyoruz artık ve bunu beğenmiyorsunuz öyle mi? size toprak yol müstehak ama ak parti ayrım yapmadan herkese aynı hizmeti götürdüğü için yine siz de faylanıyorsunuz bu hizmetlerden. oturun da şükredin.
oy getirecek olandır. yersen.