1. 1.
  nickimin ba$lıgına entry yazarak beni benden alan yazar.
  otisabi ile otisabii arasında ki baglantıyı ilk cozen $ahsiyet, bunu ilk çözen ki$i olması sebebiyle, hazine bulmus gibi nickime entry girmesini mazur görüyoruz.
  1 ... otisabii
 2. 2.
  lord of the fliesda sembol olduğuna yürekten inanmış yazar.
  ... plug in baby
 3. 3.
  lord of the fliesda sembol olduguna degil, kitabin tumden sembolik bir anlatimla yazildigina inanan kisi. ha tabi kimilerine gore piggy gozluklu bir siskodur, jack insan yemeye meyilli bir vahsidir, arada bir kavga gurultu kopar da okur aksiyon gorur, zaten kitap da bu yuzden ingiliz edebiyatinda yer edinmistir, iki uc cocugun bir adaya dusup birbirlerini yemesinin edebiyat dunyasinda onem teskil etmesinden daha dogal bir sey yoktur.
  ... dramtatatam
 4. 4.
  yazılarının sözlüğe bir renk getirdiğini düşündüğüm şahsiyet,,*
  yazılarını anlamayanlar için:
  soğuk içiniz
  ... electronica
 5. 5.
  kendisi hakkındaki görüşlerimin electronica ile örtüştüğünü düşündüğüm yazar.Okudukça daha bi takdir edesi geliyor insanın.
  ... kemalettin şentürk
 6. 6.
  müstakbel meslektaş, şirin varlık.
  ... mahoni
 7. 7.
  kadim dostum dümen bakanı. dostluğumuz sihirli ormanda cirit attığımız zamanlardan kalmadır.* kendisi uzun ikilemler yaşadıktan sonra psikoloji okuyup insanları teker teker kurtarmaktan vazgeçmiş, hukuk okuyup hepimizi birden kurtarmaya karar vermiştir.
  kendisinin kimlik kartına bir göz atarsak tek zaafının kargalardan ölesiye korkması olduğunu görürüz.*
  bu korkusundan arınmak için kapandığı yeraltı dergahında feleğin çemberini tavaf etmiş, neticede pirlik mertebesine erişmiştir.
  her şeyi bir yana koyarsak insanlar hakkındaki umudunu yitirmeme ve yeniden sevebilme gücüyle kendisini daha bir sevdiren insandır.
  kısaca canım o benim canım.*
  ... düttürü hanzo
 8. 8.
  benden korkmasına gerek olmayan yazar.sabun yeme konusunda ısrarlı davrandığım kişi...
  1 ... karga
 9. 9.
  essay canavarı uykusuz halk kahramanı.hiç sevmem*.izmirli ya ondandır*.denize dökeceksin bunları*
  ... kemalettin şentürk
 10. 10.
  150 cm boyunda 80 kilo olup,ayrıca yalancıdır.fakat pek bi şeker olması onun bu özelliklerini bertaraf etmektedir netekim...
  1 -1 ... karga