bugün

Hiç bir işe yaramayan sözlük özelliği. Donuzladığım ne kadar eleman varsa bütün entrylerine maruz kalıyorum.
Kimse de dememiş ki sözlükteki yeni oluşum. Sloganları da "hepimiz donuz!"
Anadolu şivesiyle "domuz" demek.
bir sözlük özelliği.
(bkz: dur göstereyim)
donuz kafkasyada açan bir çiçek adıdır.
o kadar kabarık ki zirvedeki yalnız benim. tek başıma masanın ucuna oturup boş koltukları izliycem.

by.
ismail alpen in, sözlük için yaptığı en iyi işlerden biri.

donuzla rahat et.
Daha güzel bir sözlük için kullandığım buton. Lakin sözlüğün android uygulamasında yok ve bu uygulamayı kullanmamamın sebebi oldu.
sözlüğün en işe yarayan butonu, bu sevdiğimin trol yuvasında.
diyorlar ki düşünce özgürlüğü. herkes düşündüğünü ifade etsin. trollük ifade özgürlüğüne girmiyor efendi. trollüğü midem kaldırmayacak kadar yaşlıyım ben. iyi ki var butonu.
az önce ilk defa birini ekledim buna. şimdi bu yazarın yazdıklarını göremeyecek miyim yani? anam ne güzel lan.
Ekle ekle bitmiyorlar. Her taraf troll dolu.
unutmayın arkadaşlar birini donuza eklerken abberline2'den icazet ve ikametgah alınması gerekiyor.

yapmazsanız 1 yıl ila 3 yıl arasında cezası mevcut.
Kurtarıcı. Olmasaydı çok fazla küfür ve kavga olurdu. Çok fazla pisliğin yükseldiği bu ortamda ilaçtır ilaç.
şu ana kadar tek bi orospu çocuğunu donuza almıştım ama artık bol bol kullanacağım. tahammül edemiyorum artık aq. yakında yarraklarını çekip atacak millet.

orospu çocuğu savar özellik.
yanlış kişilere karşı kullanılırsa kişiyi birçok güzel bilgiden mahrum eder.
Sözlükteki nimetini biraz geç keşfettiğim hede.

Son 2 gündür aktif bir şekilde kullandığım ve müthiş bir rahatlama hissiyatı veren buton. Hani lavabo tıkanır da bir şekilde açarsınız. Bütün pis sular şololob akar gider ya işte öyle bir şey.

Keşke bazılarının açtığı başlıkları da göremesek.
Tuvalet kağıdından sonraki en büyük icat.
Genişletilmeli. Mesela başlığınıda görmemeliyiz bence.
Gerek duymam bu butona. Herkes istediği gibi yazar. Okurum. Bir karşıt fikrim varsa yazarım. Ama bir yazarı asla donuza almam. Alamam.
orospuçocuğusavar.
doğru bulmadığım uygulamadır, dinci ve milliyetçileri dahi içine almadım, zira yanlışlar ile mücadele etmek gerek, görmezden gelmek değil.
trollere karşı kullanılması gereken yegane kalkan.

arkadaşlar, troll gördü mü cevap vermeye falan kasmayın lütfen. gözünüzün yağını yiyeyim. alın donuza, kendi aralarında takılsın itneler.
don haldeyiz anlamına gelen cümle.
Yüzsüz troller silinip silinip anında geri geldikleri için bir süre sonra donuz listeniz çöplüğe dönüyor. Bu da tam çare değil.
Çare hala sözlüğün başında olduğunu umduğumuz Zall ve moderasyonun zihniyetinin değişmesinde.
güncel Önemli Başlıklar