bugün

ardından gelecek nesillere örnek olacağını düşündüğüm önünü alamayan, durdurulamayan örgüt.
an itibariyle içinde bulunduğumu öğrendim.
aktivitelerimiz arasında; 9. nesil olduğumuzu belli etmek, sözlükte ne kadar karı kız olduğunu tespit etmek, üst nesil yazarlara bok atıp üstün olduğumuzu iddia etmek mevcut.
biz aşağılayan laflara dokuz arkadaş.
(örgütün içinde olduğumu öğrenmenin bende yarattığı heyecan, yaşadığım dönüşüm inanılmaz)
(bkz: hızını alamayan 9uncu nesil yazar)
türkiye'de ender karşılaşılan faydalı oluşum. katkısı olan herkese, sonsuz teşekkürler.
iletişim: dokuzlarorgutu@yandex.com
nurman009@yandex.com
aktiviteleri merak edilen örgüttür.
(bkz: dokuzuncu nesillerin sözlüğü bölmek istemeleri)
süperiz muhteşemiz ama inanılmaz değiliz.
süperiz muhteşemiz ve inanılmazız.
ters çevirildiğinde 666 olabileceğini daha kimsenin anlamadığı ve şeytanla işbirliğimizin devam ettiği örgüttür.

(bkz: hepiniz öleceksiniz nihahahaaa)
Bende bu örgütün içindeyim.
-Gecmis olsun gencler
+gecirenler sagolsun
-abaaaaav!
kurucusu silik yiyen örgüt.

--spoiler--
başgan öldü hevalleeer!
--spoiler--
varlığından yeni haberdar olduğum ve doğal olarak üyesi olduğumu belirten örgüt.
hakkımızda hayırlısı.
nurman'ın silinmesiyle ister istemez kendini feshetmiş örgütümsü.

isim janjanlı da içerik yarrakos.
durmak yok yola devam!
sapık saçma bir oluşum. Gram kullanın aklınızı amına koyim.
tüm yıldırmaları, aşağılamaları sikine bile sallamayan; Zeki, çevik, akıllı ve aynı zamanda muhtaç olduğu kudreti, kendi damarları içinde arayan dokuzuncu neslin asil evlatlarıdır.
embesiller ailesinin üyeleriyiz deseler daha şık dururdu. dokuzlar örgütü ne lan ? şaka gibi. asosyal insanlar olduğunuzu, bu kadar sanal bir hayata sahip olduğunuzu belli etmeyin derim.
sözlüğe ayrı bir hava katmak için gönderilmiş olan kutsal örgüt oluşumudur.
acunun show tv de olaya girmesıyle. 9.nesilin sözlüğe katılmasıyla oluşan sinerji ve canlanma birebir aynıdır.

kıymet bilin pohpohlayın aslanlarımızı.
"bir nurman gider bin nurman" gelir diyen yazarlardır.
(bkz: trt ankara çocuk korosu)
nurman ın yöneticisi olduğu amaçsız saçma sapan bir oluşum.
ne iş yapar, etkin midir diye düşündürür bu örgüt.

--spoiler--
işe yarıyorsa girek reyiz.
--spoiler--
lideriniz olmadan önce son defa öpüşün ve defolun hepiniz istemiyorum sizi burda.
not:http://inciswf.com/1324653860.swf
(bkz: sahi bir örgüt vardı ne oldu ona) *
örgüt kelimesinin terörist zihniyetle hareket eden topluluk manasına geldiği ülkede büyük cesaret vallahi. ne iş olduklarını bilmiyorum, ama beni de yazın. belki ekmek çıkar.
--spoiler--
önder nurman mücadeleye devam!
--spoiler--