bugün

ergenekon sanığı Ahmet şık'ın sorgulanmak için götürüldüğü esnada cemaatçi kardeşleri ima ederek kullandığı kelime.
http://www.scribd.com/doc/51984426/dokunan-yanar

uzun zamandır tartışılan 'imamın ordusu' olduğu iddia edilen kitap taslağı twitter'dan paylaşıldı.

milliyet gazetesi.
Taslağın paylaşıldı ilk adres 10 dk içinde ulaşılamaz olmuş.
--spoiler--
ergenekon sanığı Ahmet şık'ın sorgulanmak için götürüldüğü esnada cemaatçi kardeşleri ima ederek kullandığı kelime.
--spoiler--

ve kitabın yayınlandığı isimin adı. *
dokunulucak şeyin cemaat olmadığı bilinen bir gerçektir.
komplo teorisi üretmeyin.

(bkz: soba)
(bkz: ateş)
rte ye dokunan yanar demek istemiştir.
(bkz: ebe)[yerden yüksekteki ebelerden yani]
(bkz: dokun bana)
ateşi anlatan acımasız başlık. (bkz: ateşin bulunmasıyla toprak kaplar pişirildi)
(bkz: neye)
ben bişey bilmiyorum abi o kasa da bişey yok ki neden bakıyon öyle.
(bkz: imamın ordusu/#11261134)
son yılları betimleyen en güzel ve en uygun kelime grubu.
ben de dokundum ne olacak ki. ateş olsan cürmün kadar yer yakarsın kökü dışarıda olan ordu. namuslu da namussuz kadar cesur olmadıkça bu karanlık günler bitmez. elbette onların savcılarına karşın cumhuriyeti savunan aslan yürekli savcılar vardır.

bu taslağın yayınlanması güzel. ama içimde yine de bir şüphe var. daha basılmamış kitaba el koymanın ülke çapında yarattğı tepkinin hemen sonrasında önce zekeriya öz'ün terfi ettirilerek ergenekon'dan el çektirilmesi, sonra önceki baskınların aksine zekeriya beyaz dahil da bazı akademisyenlere yapılan baskından sonra gözaltı ve tutuklamanın olmaması, en sonunda daha basılmamış bu taslağın yayınlanması acaba bu tepkinin infiale dönüşmemesi için okyanus ötesince yapılan bir gaz alma operasyonu olmasın ?
http://www.2shared.com/....._5llm5/dokunan_yanar.html
http://www.scribd.com/doc/51984426/dokunan-yanar

pdf olmadan okumak isteyen için.
Ergenekon sanığı Yalçın Küçük, mahkeme heyetini tehdit etti.

"Beni tutuklama talebiyle mahkemeye sevk etmişti. 'Bana dokunma, bana dokunan yanar' dedim. 'Seni görevden alırlar' dedim ama bu kadar erken olmasına ben de şaşırdım. Savcı Öz bana dokundu gitti. Size de tavsiye ederim, kendinize dikkat edin." ifadelerini kullandı.
yanıcı unsurların üzerinde bulunan yazı.
'isyancı tabiri',
(img:#130285)
Mükemmel bir kitap. Kısaca her şeyi anlatmış...
Unutmayın bugün sövülen bir çok siyasetçiye herkes düne kadar alkış tutuyordu. Yarın da bugünün siyasetçilerine herkes söverken kimse savunmayacak. iki kişiden biri oy verirken, yarın oy verenler başkalarını tutacak ve bu hükümet o zaman çoktan lağvedilmiş olacak.
ÇOK GiZLi NOT: Siz sanıyor musunuz ki bu devran böyle sürecek. Nasıl ki cemaat emniyet içinde yapılandı işte öyle yapılanılan bir diğer kurum da cemaattir. içinde cia'den mossad'a ondan türk istihbarati örgütlerine kadar bin bir kurum var. Bitirmek istedikleri anda cemaatin gizli videoları belgeleri başka kaynaklar üzerinden servis edilecek. Bu sefer de başka bir yapılanma başa getirilecek. Halkımız da sürekli kanacak, gidince de arkasından sövecek.
imamın ordusu kitabının taslağını yayınlayan site...

aynı zamanda pdf dosyasının adı da dokunan yanar...
"imamın ordusu" kitabının yeni adı.

bayiilerden ısrarla isteyiniz.
fethullah gülen'i eleştirdiği için yazarı ahmet şık'ın cezaevinde haksızca tutuklu kaldığı, cemaatin kirli çamaşırlarını ortaya döken kitap.
ahmet kaya'nın dokunma yanarsın adlı şarkısını akla getiren Ahmet Şık kitabıdır. her d&r şubesinde tonlarca bulunur.
bir uyarı, achtung.

dokunsAn bir türlü
dokunmazsan
tüRLÜ.
sözde kutsal bir amaç uğruna adalet,hak,hukuk, mahremiyet gibi kavramların bunları en çok savunduklarını iddia edenler tarafından nasıl çiğnendiğini yazarın yorumundan ziyade belgelerle ortaya koyan kitap.