bugün

an in itibariyle kanal d de başlamış program. gerçek doktorlar sunuyomuş efem.
o değilde niye ameliyata girer gibi giyinmiş bu doktorlar anlamadım. takım elbise falan giyselermiş olayın ciddiyetine daha uygun olurdu sanki.
programı sunanlar doktor fakat doktorluğa dair tek birşey yapmıyorlar.her programda bilgileri gelen konuklardan alıyoruz. programı doktorların sunmasına hiç gerek yoktu. normal sunucular da sunabilirdi.
çok faydalı bir programdır. sunuculardan doktor olan aytun da çok sempatiktir.
Programda çalıştığım için söylemiyorum asla bence türkiyedeki en yararlı programdır. Milleti bilinçlendirmekse eğer kaygımız kim kime atlamış yada kimi öldürmüşten daha öncelikli konular işlenmeli.
çok yararlı ve izlenesi program ama atılan maillere bir türlü cevap verilmiyor.
sabah programları arasında en faydalı programdır.
iyi şeyler de yapılabiliyormuş dememize neden olan program.
doktorum-doktorsun-doktor...
doktorum-doktorun-doktoru...

şeklinde çekimlenebilecek sesteş bir sözcüktür.
Türkiye'nin en yararlı tv programı. insan kendi sağlığı konusunda daha güzel kararlar alıyor her gün izlerken ve kötü alışkanlıklarını gözden geçiriyor. Canlı ameliyatlar da yayınlanıyor ayrıca programda, ve insan kendi bedeninde ki mucizeyi keşfediyor. sunucunun 1 tanesinin gerçek bir doktor olması da çok iyi, üstelik Doktorum programına her gün Profesör Doktorlar, hocalar ve akademisyenler katılıyor. her türlü zırvalığı izleyebilen yurdum insanını bilgilendirmek için yegane bilgi programı.
birde stüdyoda ki iskelet anton'a iç çamaşırı giydirildi geçen gün yayında. Bunlarda programın kaliteli, güleryüzlü, bilgi dolu enerjisine enerji kattı diye düşünüyorum.
laf atılmaması gereken program. gayet bilimsel ve bilgilendirici bir içeriği vardır. her sabah izlenir.
programa katılan doktorların üzerine para verdiği program-mış... gazi universitesi tıp fakultesinden bir profesoru arayıp sizi yayınımızda görmek isteriz demişler... doktorcağız tamam gelirim belki halka bir faydamız olur demiş... o zaman size vereceğimiz hesap numarasına cüzzi bir miktar para yatırmanız lazım demişler... garip tabi...

sonuç: profesor katılmamış programa.
(bkz: hastasıyız) *
izlerken konusu geçen hastalıkların belirtilerini kendinde görme paranoyasına yol açan program.
teyzelerin hastalıktan konuşmaya nasıl bayıldıklarını gözlerindeki parıltılardan anlayabileceğimiz, sıkıcı tıp programı.
buyrun. nasıl yardımcı olabilirim?
18 Haziran da sezon finalini yapacak tv programı. zırvalıkların izlendiği canım yurdum da bu program, öpüp başa konsa yeri vardır.
televizyonda izlediğim bütün programlar arasında -açık oturum programları da dahil- en ciddi en istikrarlı olanıdır.
şu cerrah kılıklı adam , ki sanırım kendisi jinekolog , mehmet öz'den kat be kat şirin.. doğumuma girmesini talep etmek üzere şimdi arıyorum programı.. şaka bi yana süper program.. babanneme de teşekkür ederim beni bu güzel programla tanıştırdığı için.. her kahvaltıda hastalık dinleyip , gündüz hastalık çalışıp , akşam da hasta olabilitesi olan eş dostun hastalıklarını dinlemek gerçekten çok yararlı ruhum için..
doktor olmayan zahide yetiş'e neden beyaz önlük giydirildiği anlaşılamayan program.
kadın "doktor kompleksine" girecek yakında.
tıp ansikolopedileri filan deviriyodur evde valla. zaten hırs küpü bir tip.
michael jackson'ın bile hayatı boyunca sahip olmadığı kadar ateşli seyircilere sahip televizyon programı. o nedir abi ya. program bi başlıyor allah allah diye tüm seyirci ayağa kalkıyor alkış , feryat figan , ıslıklar. michael jackson'ından madonna'sına , metallica'sından marilyn monroe'suna hiç biri böyle bir karşılama görmemiştir valla. napıyosunuz siz program öncesinde "alkışlamayanı sikiyolar" mı diyosunuz ?
zahide yetiş isimli sunucunun sesine bayıldım şuan uyku apnesi hastalı konuşuluyor ve programı yaparken teyzenin biri herkezin içinde dönmüş kıçını yatıyor.
en son izlediğimde hakan akkaya gelmiş ve bir teyzenin giydiği kıyafeti eleştiriyordu. ama programın adı yine doktorum olarak gözüküyordu.