1. 1.
  diyet uzmanı.
  (bkz: taylan kümeli)
  2 ... cikarinbeniburdan
 2. 2.
  29 temmuz itibariyle gittiğim 3 ay boyunca bana ne yemem gerektiğini liste şeklinde yazıp amacı beni zayıflatmak olan mesleğe sahip kişi...
  1 ... yatutarsa
 3. 3.
  (bkz: gurme)
  1 ... pilotmont
 4. 4.
  zayıflamak için başvurulabilecek tek adres. bayanların kendi hazırladıkları zayıflama porgramının hepsi çöpe atıp kendisine başvurmaları gerekir. (bkz: 20 küsur kilo vermek)
  2 ... minti
 5. 5.
  çok bilgili meslek gruplarından biri. nedense erkek olanları aşırı iticidir.
  1 ... fehimsiz ekmek
 6. 6.
  sağlık bilimleri fakültesi beslenme ve diyetetik bölümünden mezun olanların aldığı unvan. görevi sadece zayıflatmak değildir. sağlıklı beslenme konusunda bireyleri bilinçlendirir ve hastalıklara uygun beslenme planını oluşturur.
  2 ... baardabaar
 7. 7.
  kilo vermek istiyorum diye gittiğimde boyumla kilomu ölçüp vücut kitle endeksimin düşük olduğunu, en az 5 kilo almam gerektiğini söyleyen, bununla da yetinmeyip kilo almam için bana önerilerde bulunan adam. vermek istiyorum be adam sana ne? etik olmazmış bana diyet önerisinde bulunması, sağlığımı bozabilirmiş, e bu benim sağlığım değil mi sana ne? *
  2 -6 ... jelib10
 8. 8.
  oldukça havalı bir bayan mesleği. olabilir düşünürüm
  2 ... kebelenk
 9. 9.
  bu meslek erbabından birine sarıldığınızda kaburgaları göğsünüze, örneğin; dizinize oturacak olsa kalça kemiği bacağınıza batmalı. diyetisyen dediğin beslenmenizi dikkatle takip etmeli, programa uymadığınızı öğrendiği anda ağzınıza sıçmalı, sizi sindirmeli.
  4 ... beklemenin boylesi
 10. 10.
  kadınsa eğer, gözlüklü bebek yüzlü ve naif olması muhtemel meslek grubu.
  3 ... delicious