bugün

çok sinirliyim sözlük. 3 haftadan beri elime doğru dürüst para geçmedi. telefonum bozuldu. çekmiyor ve hoparlörü patlak. yeni telefon almam lazım. pedere gittim durumu anlattım. borcuda var 150 kağıt. veremem diyor başka birşey demiyor. sonra çıkardım bozuk telefonu vurdum duvara. telefon 9 parçaya ayrıldı. biride pederin kafaya geldi. annem de duvar soyuldu diye bağırıyor. kafayı yemek üzereyim. *
çok sinirliyim sözlük. orospu çocuğu hakem yüzünden galatasarayımız elendi. üstüne üstlük bazı haysiyetsiz yazarlar da g.tüne kına yakma çabasında. hayır dövüceksin allah yarattı demeden, o da olmuyor. karı gibiler bi de. turu atlasa galatasaray sevindik bir türk olarak diyecek pezevenkler şimdi tutmuş euhuheue cincon cincon diye eğleniyo.
yok böyle bi hakem sözlük. bariz belli olan pozisyona penaltı vermedi ve şimdi elendik. hakem görmek istemiyorum sözlük. kimseyi görmek istemiyorum sözlük. bir tek sen varsın. *
(bkz: Gianluca Rocch kimdir)*
sözlükteki yazarlarının çoğu orospu çocuğu bir hakem yüzünden bu haldedir.
bu sene üniversiteye girmek için optik karalayacağım. var mı ötesi be sözlük.
bunu söylemek için o kadar nedenim var ki acaba öfke kontrol problemim mi var sözlük? *
elendik, yenildik, elendik. kafam patlıyo sözlük.
çok sinirliyim sözlük. kime patlasam. ksndsfndnfgnsfgsk
Lately I'm so tired diyen bir yazar olark bu son maçla çok sinirliyim artık sözlük ne yapsam bilemiyorum.
çok sinirliyim sözlük. mat 2 vizesi çok kötü geçti.
çok sinirliyim sözlük o fifa kokartını alıp daha uygun yerlere takasım geliyor...
saçımı başımı yolmak istiyorum sözlükkk! yanaklarımın içi kanıyor ısırıp koparmaktan. ama sinirim ne maça ne de diziye falan! sinirliyim. aşşağılık herif! lanet! ben ne yaptım ona sözlük? hiç... defoldu ya bildiğin defoldu gitti! mal işte o halka mal oldu yeminlen. şimdi onu elime bir verseler; hemen sinirim geçer, yüzüm güler, sarılırım, öperim hemen affederim... neden biliyor musun? çünkü asıl mal benim!
(bkz: sonra böyle böyle oldu işte)
sözlüğe günlük muamelesi yapan yazarın serzenişidir. avrupa maçı kaybedilmiş * , borçlar birikmiş, özel hayatı hiç sormayın. fazlasını anlatıp canınızı sıkmayayım. hayat zor sözlük.
çok sinirliyim sözlük...

14 ders aldığım son sınıfın ilk döneminde okulu uzatmamak için götümü yırttım 12 ders geçtim 1 dersim ff kaldı biri de dd ff olan şerefsiz dd yapsa amacıma ulaşacaktım olmadı.
uzayacağını bilsem salardım çayıra.
dünyada hiç bir platformda adalet diye bir kavram yok sözlük. yaşadığımız her adaletsizlik için öldükten sonraki hesaplaşmalarımız kaç yıl sürecek sözlük? dünyayı şeref yoksunu bok böcekleri sarmış, sarmalamamış, tekmeleye tekmeleye döndürüyorlar sanki. sinirden nefesim kesiliyor sözlük.
25 şubat 2010 tarihli galatasaray maçındaki hakeme çok sinirliyim sözlük be. sözde onlar gelişmiş biz geri kafalıymışız. Bir kez daha Avrupa düşmanı oldum sözlük. Ayrıca unutmadan Allah belanı versin italyan.
bilemezsin sözlük. bu gün sanayiide motosikletimi parçalara ayırdık, isketeleti de çıktı tam otuz sekiz kilo yapar sana altı buçuk lira. o da eşittir dört sene. gitti can yoldaşım, arkadaşım, sarı cimcimem.
evet sözlük çok sinirliyim çok! hatta cinnetin eşiğindeyim... memleketin boş vakti bol, aklı kıt insanlarını adamdan sayıp cevap vermek zorunda kalmaktan ve ne kadar basite indirgesenizde onların lafı bir kerede anlamamasından yorulmuş, bunalmış ve sıkılmış durumdayım... manasızlık ve salaklık diz boyu... aklınızı başınıza toplayın be hey millet! memlekette işsiz ve aç uyuyan insanlar var. sizinse derdiniz ve tek kavganız televizyon dizileri olmuş... iyi misiniz siz allah aşkına?
hela pompasi - çok sinirliyim sözlük, 3 hafta'dır param, telefon, hoplarör, peder, borç..
sözlük - (bkz: sakin ol şampiyon)
görsel

görsel

görsel
çok sinirliyim sözlük!!
neden?anlat bana.
nedenini bilsen..
anlat kardeş.
bak işte onu yapamıyorum.
niye lennn!!
konu benle değil senle ilgili.
söylesene ne oldu yoksa yoksa!!
evet sözlük..
ama neden çok güzell ikili olmuştuk..sen ve ben yapamazsın bunu bana(sözlük ağlar.)
elveda!! sorun sende değil bende.tıkandım be sözlük..anla beniii..kendimi toplamam lazım.döneceğim söz
sözmü
evet
konu neydi?
..
çook sinirliyim sözlük... adam hala yüzsüz yüzsüz günaydın diyo yaa... kaç gün geçti ama hala hazmedemiyorum. bide sevgilim gelmiş bana bencilsin diyo. ben mi bencilim??? adam hakaret ediyo resmen ve bende bunu --sevgilim istiyo diye-- unutmuş gibi yapıyorum ve gene de bencil oluyorum. bide aileme anlatsam mı anlatmasam mı bilemedim. anlatırsam babam adamı işinden eder ki ben öyle olmasın istiyorum ama anlatmadığımda da sesimi çıkarmadan yaptığını yanına bırakmış olucam o*nun. napıcam bilemedim... ya bide ben bişey yapmadığım halde o*nun hakaretlerine maruz kalıyorum ki... offf napcam ya nasıl anlatıcam. ama erken zamanda konuşuldu konu. sonuçta;
-spoiler-
erken öten horozun başı kesilir
erken öten horoz bu sesi kesilir
...
aklıma soktun al bir bilmece gibi
çözemedim tamamen doldur boş yerleri
ya devam et ya vazgeç bu senin seçimin
ya seviş ya da harb et yırtıp at kefeni
-spoiler-
genede ben gidip konuşmadım ki benim ne alakam vardı ama g*t adam korkusundan kime bulaşıcağını bilemedi tabii. ama o lafların altında kalmicam kararımı verdim anlatıcam aileme.
çok sinirliyim sözlük. içime içime patlıyorum. yazdıklarımı okuyup editlemesem skldnvkjfv kjfvnnfjvf kkrwjrn gibi bir şey yazmış oluyorum. çok sinirliyim sözlük, epeyce yaklaşmışım, anlatamıyorum.
kimi zaman insanın yakındığı cümle.

bir de aynaya dönüp baktığın zaman düşünüyorsun, niye böyle oldum ben diye. şeker gibi adamdım lan ben, her şeye ''he olur'' diyen, hatta hiçbir şeyi sallamayan diğer yandan da. ama hayat insana ''uğraşı''nın zaten bir sinir harbi olduğunu aksettiriyor.
güncel Önemli Başlıklar