bugün

Hoş gelmiş yazar. Bdp li değil de inşallah akp lidir.
Hosgelmis. Donunu başına geçirip sağa sola saldirmayanlardandir inşallah.
Diyarbakırlı zannettiğim sözlükde kendi çapında anket gibi başlık açan yazar. Umarım terör örgütü sempatizanı değildir.
Hoş gelmiş hemşo. inşallah Erganili değildir.
hoşgelmiş delikanlı yazar. burada çok havlayanı olacaktır ama bildiğini yazmaya devam ederse belki 1-2 kişiye düşünme fırsatı verebilir yazıları.

yörük diyarı adanadan selamlar.
Hoşgelmişsen kardeşim hemşeri sayılırız. Malatyalıyağ.
pkk yandaşıdır.
Gelmesiyle kürt misyonerligine baslamis yazar. Hosgelmis farkli fikirler elbette basimizin taci ama fikrini bonnba patlatarak aciklamasin. Ay ölürüz cünküü.

Hayir ne biliyim bi acemilik cek direkt "öhöhöüöhö kürlerin gozuyle bakığn ühü" moduna girmiş.

ilginç.

Iki tanim yapaydin. Ne biliym am got meme basliklarina bi bakaydin. Gelir gelmez kürtlük de kürlük diye tutturuyosunuz. Biz size kürt deyince "bize kürt diyi bizi ötekileştiriyi" diye yaygara yapiyosunuz.

Ayh neyse madem köprü olcaksın bu konuda su mesajimi iletiver;

bonba kötü bisiy molotof da öyle.

Kizlarini okutsunlar ama oncelikle ogretmenleri yakmamalari gerekiyo.

Sonracigima asker öldürmek icin dösedikleri mayını toprak agalarina döseseler simdiye kadar kalkinirlardi. Valla bak.

70 yasindaki agalara o körpe kızlari vermesinler. yazik günah.

Kiz sevdigine kacti diye öldürtmesinler dövlet artih bakiyi.

Kacakcilik yapani mahkemde yargilasinlar diye zirliyosunuz, uluderede olenlerin cogu ceza almis kacakcilar. Hukuk onlara işlemiyi anlayacagin.

Yemekleri cokzel aynen devam etsinler.

Misafirperverlikleri on numero bes yildiz.

Amaaa;

gencler artik " benim dayim ahmet kaya dinledigi icin döverek evden alındi bir daha haber alinamadi" hikayesini bi yenilesin.

27 yasindayim 5 yasindan beri bu hikayeyi duyuyorum. ne dayiymis arkadas. Her evde mi olur bu dayi. Ay pardon her evde degil, "pkk yandasi her evde"

Soyleyeceklerim bu kadar. gözlerinizden öpenze.
Fake değilse ne olayım.

ulan şu sözlükte kaç kişi Erganiyi biliyor da nick altına yazdığım Erganili mesaja 4 eksi basıyorlar.
pkk yandaşı olmadığımı ve kürtçülük yapmadığımı belitrmek isterim. sadece ilkokuldan başlayıp lisede devam eden ve askerde son bulan milliyetçilik öğretinizin dışından görüş belirttim. yani bir nevi kalıplarınızın dışına çıktım. özür dilerim.
tam bir kürt. hatta viran cityli bela.
11. nesil keko.
(bkz: milliyetçi zırvaları)
Nickini nickiyim emi!
yine bir kürt.
yine mi kürt?
türkiyenin bir şehri. türklere aittir.
diyarbekir diye nick almadığı için faketir.