bugün

Aynısını Küçükken bana babaannem söylerdi. Okuma yazması bile olmayan kadındı rahmetli. Görüyorum ki 25 yıl sonra diyanet işleri başkanı olsa hiç fark edilmez.
Koskoca şeytan yemek mi yiyormuş?
Çorbacıya falan da gider şimdi bu.
solak olduğum için şeytana hizmet ediyorum.
Diyanetin sol elle yemek yediğini düşündürüyor. Şeytan bunlardan kaçıyor yeminle.
Hacı dayı uzay çağında ortaçağ lakırdısı yakışıyor mu?

Bu tür artık beni bıktıran gerici düşüncelerini yaymaya çalışan insanları görünce içimden geçenlere bakıp yaradanın ne kadar engin bir Sabra ve şefkate sahip olduğu görüp, kızım hâlâ sabırsız birisin diyorum. Bana kalsa artık yeter bam bam bam.
Bu ne ya? Üf. Ruhum daralıyor bunların söylemlerini dinleyince.

Düşünceleriyle cehennemi yaratanlar cenneti yaşayamazlar.
insanların bu kadar şaşırmasına anlam veremediğim fetva.

sünni mezhebinin kuran'dan sonraki fetva için bakılan sahih hadis kitapları kütübü sitte'de sol elle iş yapanları ikaz eden ya da kötüleyen birçok hadis var. ancak haram değil.

ayrıca insanlar inandığı dine karşı neden bu kadar ilgisiz anlayamıyorum. gidin biraz fıkıh, hadis, kelam falan okuyun kurallar size uymuyorsa inanmayın ama şu dinleri eğip bükmeyin artık.
Diyanetin demesi önemli değildir. Gerçek olan budur.
inanmayan dinsiz pezevengi bağlamadığı için buraya yazıp hakkında yorum yapmak gibi bir hakkı yoktur.

Biz diyor muyuz anasını siktiğimin lenini devrimin kentlerde başladığını savunmuş, halbu ki orospu çocuğu mao köyden kente gelişir demiş. Demiyoruz. Niye? Çünkü bizi bağlamıyor.
Sen zaten allah'a kitaba inanmayan herşeyin kendi kendine oluştuğuna (!) inanan, big bang öncesini izah edemeyen bir zavallısın. Seni ne ilgilendirir diyanetin ne dediği.

Ha burada maksat diyanet üzerinden yürüyüp dine hakaret etmekse hakaretin babasını alırsın, ne diyim.
din aptalların işi diye boşuna demiyorum. muhammed sağlak diye solak olanı sağ elle bir şeyleri yapmaya zorlamak saçmalık değil de ne?
neymiş bizi ilgilendirmezmiş, senin saçma kurumun diyanet bu ülkenin asalağı ve verdiği aptalca kararlar gerek ülke imajı gerek halk kalitesini engelliyor. bana etki eden bu salak kurumu her türlü de eleştiririm.
Sikik kitapsızlara bak. Bu millete toprağa verdikleri zarar ölçüye hesaba sığmaz, diyanet asalakmış.

Yarrağım, daha gezi olayında yaktığınız itfaiye, iş makinesi, kamu ve özel araçların, sökülen kaldırımların zararı karşılanmadı ibibikler.

Bu toprağı bir müslüman vatanı olarak kurmak ve korumak için yüz binlerce can verildi tarih boyunca. Sizin topunuzun hayatını satsan o şehidlerden birinin tırnağı etmez. Bana kalsa sizin tükettiğiniz oksijen bile israf. Bari fazla dırlamayın.
Peygamber efendimiz (sav.) yemeği hep sağ eliyle yermiş. Diyanetten çok kuranı kerime bakarsanız saçma olmayan din programları izlerseniz faydanıza olur.
kendilerine ayrilan butceyi sonuna kadar hak ettiklerini gosteren bir aciklama daha. gercekten baska hicbir kurum bu denli calismiyor ve uretmiyor turkiye de. bu nasil bir irfan yuvasi bu nasil bir hakikat, yol gostericiligi bu nasil bir sey bu ne amina koyiyim yaa.
eger islamda bu gercekten varsa, musluman olmamaktan gurur duyuyorum.
Şeytan yemek de mi yiyormuş? Bak sen.
bütün solakları şeytan yapan iştir.

dur kardeşime 2 taş atayım, karton kabe etrafında döneyim e nasıl olsa istanbul tepelik iki tepe arasıda koştururum al sana haç.
Peki o zaman soru bir
madem sol el günah allah neden yarattı sol eli.

bizi tek elle yaratabilirdi.
Yakında diyanet besmelesiz kesilen hayvan yenmez fetvasına şaşıracak nesiller yetişecek.
Diyanet’in sike sürülecek aklı olmaması.
Ya arkadaş inanıyorsan her şeyi sorgulsmayacaksın, inanmıyorsan da senin niye zoruna gidiyor geberene kadar sol elinle hatta sol ayağınla ye.

Diyanetin görevi bu ne yapsın iha mı üretsin...
bir insan sağlaksa kasıtlı olarak neden sol elini kullanıp kendine eziyet etsin ki? şimdi ben sağlağım ve sağ elimi hep aktif kullanıyorum. sırf şeytan olmak için ısrar edip sol elle neden kendimi zorlayayım?
kısaca diyanetin hep tepki alınca kıvırtması durumu bu. temelinde de muhammedizm etkisi var, o sağlak olduğu için sünnet diye sol elini kullanmayı yasaklamışlar.
şimdi kıvırtmaya gel.
bu inandigi gibi yasayan insanlari ilgilendirir sizene adamin inancindan. sol el taharet almada kullanilir. o elinle yemek yememek gayet de mantikli. siz taharetle pek ilgilenmediginiz icin kasmayin fazla. ahshdhdgdhdhd
Diyaneti yönetenlerin de mahalle kahvesindeki amcalar gibi kulaktan dolma bilgilerle iş gördüğünü bir kez daha kanıtlayan cevap.

Ülkede din işlerine bakan kurum nesnel verilerle degil "öyle denmiştir, böyle olmuştur" gibi ihtimal temelli hurafelerle açıklama yapıyor.

Ayrıca şeytanların yemek yediğini de bu vesileyle öğrenmiş olduk.
Aydınlandım gerçekten.
"şeytan sibel can diyeti yapıyormuş".
PEygamberden Sonra Dine Sokulmuş bir Bid'at'dır.

Atalarının örf ve Adetlerini Sünnet sanan Bu kadar Sürüyü Abd ve israil Gütmüş Çok mu?
Kaç kere şeytanla oturup yemek yemişler acaba? Ulan bu yüzyılda adamlardan ki kafaya bak nerde hurafe, kör inanış var onunla hemhâl oluyorlar. Ne yani şimdi tüm solaklar şeytan mi?
herif kendi kızına şehvet duyman haram değil demiş hala bu zırlvaları ediyor diye şaşırıyorsunuz. ben buna şaşıranlara şaşırıyorum.
25 yaş kritik derlerdi, inanmazdım.

bu yaştan sonra şeytan da olduk iyi mi?
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar