bugün

entry'ler (61)

osmanlı da fayton arkası yazıları

Oğlancıyız çocuk sikicisiyiz çünkü biz osmanlıyız.

cumartesi akşamı dışarı çıkmalık hatun veritabanı

Bir mesaj kadar yakınım kendisine utanmanın ne anlamı var sanki canım.

namussuz ateist görmedim ama namussuz dinci gördüm

Bu sözün patenti yılmaz özdil’e değil yaşar nuri öztürk’e aittir doğru da söylemiştir.

la casa de papel

Bir ay önce bitirdim hemen hemen tüm yabancı dizileri izlemiş biri olarak benim için birinci sıradadır. bir anda izleyip diziyi piç etmeyin tadını çıkarın.

Nairobi sanki kars’ın böğründende kopmuş tam karslı tipi var kadında, berlin reis o nasıl ses tonudur öyle.

hadise nin sümüklerini yemek

http://www.iskur.gov.tr

karınızın instagram hesabından erkeklerle konuşmak

Entry nick uyumu.

tüm camiilerin yıkılmasının gerekmesi

Tüm camiler değil ama yarısının yıkılması kanaatindeyim. sokak başı cami var aynı anda desibel rekoru kıran ezan sesi çocukların korkup ağlamasına sebep oluyor. sokakbaşı camilerin içine gir bomboş, hayır bu kadar caminin mantığı nedir anlamış değilim en azında çıplak sesle okunsun be kardeşim hem dine daha uygun radikal islamcı ismailağa cemaati fatih’de ezanı çıplak sesle okuyor.

rusya da ünlü yıldıza morgda tecavüz edilmesi

doğunun ahlaksılığı.

diyanetin sol elle şeytan yemek yer fetvası

Diyanet’in sike sürülecek aklı olmaması.

tekrar başlaması istenen diziler

(bkz: breaking bad) (bkz: spartacus) çomarlar kurtlar vadisi yazadursun.

chp 36 olağan kurultayı

70 yaşında 8 seçim kaybeden kılışdar koltuğu bırakır mı tabiki bırakmaz chp’nin anasını sikmeden gider mi hiç, baronlar kılışdar diyor halk muharrem ince diyor.

düğün nişan altın istemeyen kız

en asil duyguların hatunudur. gösterişi kim ne deri dert etmeyen aşkım o parayla italya'ya balayına gideriz diyen zekâ seviyesi nirvanaya ulaşmış hatun kişisidir. kezban değillerdir koklayarak seviniz zira nesli tükenmek üzere olan kızlardır.

edit: madem başlık tuttu olurda düşük ihtimalde olsa burdaysa bu benim diyorsa buralarda heba olmasın bir mesaj kadar yakınındayım.

ek: 'düğün nişan istemeyen kız' derken resmiyetsiz değil sade bir nikah olabilir

istanbul da huzur bulunan yerler

beykoz otağtepe.

türkiye den siktir olup gitmek

Finlandiya'da kuzenim hergün gelmem için msj yazıyor. yabancı dilim çok zayıf entegrasyon sorunu yaşarım diye çekindiğim durum.

sakalsız 160 erkek

kalp kırmayın burada o tarifte insanlar olabilir boy seçim değildir. utanacak olsam yüzünüze boşalmak isterim ama ondan da anlamazsınız ki siz.

not: 1.80 sakallı

hiç ağırbaşlı ve efendi eşcinsel olmaması

sen hiç cümle kuramaması ve başlığın amına koyuyor olması.

ak girl ile gidilebilecek uygun mekanlar

dar paça pantolon tesbih sakal kombiniyle Sultanahmet'e nargile içmeye götürülür. instagram'da parlak efekt yapılır altına #ask #ömrüm # nefesim etiketleriyle son verilir.

30 yaşından büyük yazarlar silinsin kampanyası

yas 29 ama 30 üstü yazarlar burdan gitse bokunuzda boğulursunuz amk sivilceli ergenleri. olgun zihinler burayı her zaman toparlamıştır.

3 buçuk milyon suriyelinin ülkelerine gönderilmesi

adam 3.5 milyon suriyeliyi ülkeye sokuyor
-oo reis allahına gurban mazlumların sesi işte dünya lideri, oy alıyor.
adam suriyelileri ülkelerine göndericem diyor
- evet reis zaten çok para harcanıyor bunlara ülkede rahat durmuylar zaten büyüksün reis,
diyorlar yine oy alıyor ne yapsa adama yarıyor amk tuhaflık bizim millette var sanki

kendi kitlesinin bile suriyelilere tepkisini gördü demek ki siyasi hamle için böyle şeyleri malzeme olarak kullanıyor

tuba emlek

halk tv moderatoru bu kadın beni benden alıyor o saç kesimi o dudaklar bileğindeki dövme bir tanrı arıyorsanız bu kadına tapın.