bugün

bugün itibariyle *sansar salvo, da poet ve patron'un çok sağlam hip hop şovu yaptığı program.
birlikte izlediğimiz arkadaşlarla okan bayülgen'in redbull filan içtiğini düşündük.
bu ne hiperaktivitedir yareppim.
yarın da program yapacak kendisi ama farkında değil herhalde.
eğlence programı. sokak sanatçısı olan arkadaş james hetfield'ı andırıyo sanki.
bugün sinan özen gidene kadar sırf muhabbetin döndüğü bol bol gülme ile kesilen bir sohbet olmuştur. özellikle geçen haftaki durgun geçen disko ve medya kralından sonra böyle bir açılış iyi geldi. doğa rutkay ın gülme efekti ile sürekli kulak tırmalasa bile muhabbet yine gitti. özellikle konulu torna şıkkı baya güldürmüştür. koskoca program bir tane telefon ile konuk almıştır. çünkü konuklar çok ve biraz daha doluydu. emre karayel i biraz daha devreye soksaydı daha tatlı bir muhabbet dönebilirdi. fakat genelde doğa rutkay üzerinde gitti. o da tabi ona bolca malzeme verdi. sokak şarkıcı olarak çıkardığı kişinin arkasında durması iyi şık bir davranıştı. fuat ı özlemiştik fakat biraz seste sorun olduğu için tam duyamadık. özellikle arkada vokal yapan arkadaşların söylediklerini anlamakta güçlük çektik. dolapdere yine süper bir albüm yapmış. programda şarkıların sona saklanması daha güzel oldu. muhabbet kesilmemiş oldu. program 2.30 kadar muhabbet ile geçti. daha sonra şarkılar döndü. okan sorulara geçmeden zaten muhabbet döndü. dikkatimi çeken son zamanlarda çok sayıda oyuncu ve tiyatrocu konuk alması. kaç programdır zaten tiyatro hikayesini döndürüyor okan. gram magazinel soru sormadan belki sex üzerine geyik döndürerek programı geçiriyor. şu an şarkıcımız elinde gitar sokakta söyler gibi şarkısını söylüyor. kendimi sokakta onu dinler gibi hissettim. keşke mikrofon yakasına takılsaydı daha hoş olurdu.

dipnot okan ın bir seyircinin fuat ın omega olayından bahsetmesinden sonra ''ders dinlemeye mi geldik.'' lafına ''bu kalıpta bir adam omega dan bahsediyor birazdan çocuk nasıl yapılır a geçecek.'' şeklinde güzel bir ayar vermiştir. bir cumartesi gecesi daha burada biter ve okan ın her zaman aklımda kalan korsan gösteri hikayesi ile program biter. okan ın yatılı okuldaki macerasını da bir ara istiyorum. *
eğlenceli konuklarla eğlenceli bir program olmuştur, okan'la birlikte dört küsür saat akıp gitmiştir, ayrıca fuat'ı yeniden tanıdığım programdır.
dün gece doğa rutkay yosi mizrahi ve okan arasında paslaşmalarla geçen programdır. diğer konuklar mı? onlar sadece izlediler aynen bizim gibi.dikkat ettimde okan sağ ya da sol başına kimleri oturtursa onlarla koyu bir muhabbete dalıyor diğer konuklarını unutuyor ki dün gece bunu emre kareyel ve özge şakrak a yapması nı esefle kınadım.okan cım bunu yapma , yapma bunu okan.
uzun zaman aradan sonra izlerken can sıkmamıştır. ayrıca her iki hafta bir göztepe atkısı açılıyor bu programda. dün gece de aynı şey tekerrür etmiştir.
okan bunu okuyorsan az daha dikkatli oku! bırak artık saçma sapan konuk çağırma işini adam gibi seviyeli konuk al.tamam biliyoruz televizyonun ne kadar aptal bir şey olduğunu göstermeye çalışıyorsun aptal konuklarla ama yapma işte.en azından seninle,ekibinle ve yaptığın işlerle bir amaca hizmet etsin şu alet.
Abi ne yapmasını bekliyorsun ki ? Talk Show sonuç da ki fayda aradığın bir kanal varsa belgesel kanallarını izleyeceksin. Saçma sapan konuk dediğin adamlar yetenekli oldukları için oradalar. Hayat Sokaklarda ! iZLEME !
Çirkin ama güzel ve becerikli insan okan bayülgen'in yaptığı ve ilk saatten sonra sıkıcı olmaya başlayan, fakat herşeye rağmen kendini izlettirmeyi başaran bir televizyon programı. ilerleyen saatlerde gürgen öz gibi elemanlar gerekli, eskiden süperdi. Şimdiki uzun saçlı mallar komikler ama eğlenceli değiller aradaki fark önemli...
Okan iyi hoş da kazmaları konuk diye çağırmasa, iğrenç şarkıcıların iğrenç şarkılarını da bize dinlettirmese çok daha güzel olacak.
Bi de kondom reklamlarını bırak okan! Elin bunun çükünden kazanacağın parayı da kazanmayıver!
beyazın programında komiklikten eser kalmazken okanın programı bugünlerde inanılmaz komik ve eğlenceli.okancım iki gözüm böyle devam et.hele bu hafta demir demirkan şakası kırıp geçirdi.kaliteni ortaya koyuyorsun.böyle devam etmeni istiyorum.
okan bayülgen ismail cem ödüllerine katıldığı için antalya dan canlı bağlantı ile yapılacak program. *
bu hafta medya kralı ile gün değiştirmiştir.
dün ki programıyla hayal kırıklığı yaratmıştır. zira bekliyorduk gülüp eğlenecektik.
an itibariyle "medya kralı gibi bir disko kralı yapıcaz" sunumuyla başlamış ve nikah masası esprisiyle giriş yapmış programdır. bakalım bu gece yardırabilecek mi okan?
telefon bağlantılarıyla bu geceye damgasını vuracak olan programdır.
niye telefondan erkek konuk almadığını yıllardır merak ettiğim program
(bkz: zaga)
(bkz: televizyon makinası)
son iki haftadır sokak müzisyenlerine verdiği destek ile sempatimi kazanmış programdır. varsın hep böyle olsundur.
an itibariyle nezin şarkısının çalındığı ama benim şu sokaktaki kızın bir an önce gelip kulağımızın pasını silmesi için yalvardığım programdır.

editledim: aman allahım o nasıl sözlerdir ya, iyi ki hepsini anlamıyorum ama anlaşılabilir kısımları midemin bulanmasına yetti.
Su anda programa katılan bir kıza sordugu sorularla beni gülme krizine sokmustur. siddetle tavsiye ederim açin izleyin.
Okan bayülgen'in ümit abinin içine uzaylı kaçmış dediği program.
Tüm özürlülerin ağız birliği edip telefona bağlandığı, telefon konuşmaları sırasında en bayağı sohbetlerin döndüğü program.
okan bayülgenin kendini, istisnasız her telefona bağladıkları kişiyle dalga geçmek zorunda hissettiği program. Bazen hakedenler oluyor tamam ama baştan şartlı olarak herkesle dalga geçmek çok itici geliyor.

Programın en büyük başarısı okanın sağlam bir ekibinin olması. medya arkası ve hazırlanan sorular çok iyi.
an itibarisLe hafif arabeskLeşen türküLer eşliğinde sanki bir 70lik devrilmiş de hayatın anlamı sorgulanıyormuş havasının hissedildiği programdır.
hakedenleri yerden yere vuran,yaramaz adam okanın sunduğu şahane bir program