bugün

--spoiler--
siz sözlüğün süpermeni falan misiniz? sürekli milleti koruma modunda. her hangi bir hanımefendiye yazı yazıldığında, ben varım buradayim havalarinda? siz hayırdır abiler? size de mi yüz vermedi diye bu hirsiniz? sürekli uçuyorum diye, olamıyorum fazla. ben istediğime yürürüm, istediğime koşarım. bu arada verdiğiniz örnek abes. çünkü araştırdım, baktım, entrylerinde kuresel hanımın sevgilisi olduğuna dair tek bir bilgi yok. bence çok da kaliteli.sana bakmıyor diye bu feryatsa, büyü senin de olur.

hadi bilader hadi!
--spoiler--

))) kucuk kardesime guluyorum sadece )))
Neyin ne oldugunu bilmesi gerekenler zaten biliyor.
Bilmeyen varsada, demek ki gereksiz biri.
Gereksizlere bilmesi gerektigi kadarini cani isteyince, cani istedigi kadar kuresel anlatir zaten.
Sen kosmaya devam bu arada) Kosmak kardiyo dur, kalbe, sagliga iyi gelir )

Beyefendi, şimdi size son kez yazıyorum. Hem de sizin dilinizde. Çünkü, size her tür yazdık anlamadınız.

Hayatımda biri var ve bunu burada defalarca belirttik. Dinsiz beni korur, ben onu korurum. Çünkü aynı yerde yıllardır yazıyoruz ve benim için çok değerlidir.

Asıl erdem, istemiyorum denildiğinde 10 kez bana ona buna yazılmasına son verilmesi.

Bir daha lütfen adımı anarak sözlükte dolaşmayın. Burası millet kafa dağıtsın diye var. Milletin kafasını s... için değil.

iyi uçuşlar.

Evet
Buyu de gel demisler. Buyuyunce favla beni. Utangac emoji.
Nick altim muhabbet duvarina dondu ama kureselin SON YAZDIGINDAN SONRA (bkz: #46865447) genc arkadasima bir kez daha tekrarlamak istiyorum onun kendi cumlesini:

"azicik gurur mk."

yurumeleri, kosmalari icin bir tavsiye olarakta :
görsel
işin komedi yanı küreselin erkek olması.
güzel kızlar kilo batra'ya dm lütfen...
birazdan erecto yine bağrı yanık itler pardon aşıklar gibi gelir ya benimsin ya kara toprağın der kendini yerlere vurur bizde götümüzle güleriz.
abi sizin birbirinize olan aşkınızı bilmeyen mi var. Boşver ergenin teki! Toy biri olmasa sana buranın süpermeni misin diye sormazdı. Çünkü buranın süpermeni de Tarkan'ı da benim..
Efendim bana mı dediniz buyrun?
Hayır size değil kuresel ikinma ve dinsiz abime yazıldı. Siz kimsiniz mk!
islam düşmanı yazar düşman olmayın akıllıca oynayın evet.

Hayat size göre sanırım, hatun karması yapmak. Kuresel hanıma değer verdiğinizi söylüyorsunuz ama, her girdiğimde görüyorum ki, vücut, oranız, buranızı buraya atıyorsunuz. Bence siz o hanımefendiyi saymiyorsunuz. Kuresel e tanışmak için bir dal uzatıyorum. Siz aranızda bir şey olduğunuzu ifade dahi etmemissiniz. Sadece evcilik oynuyorsunuz. Kendi kendinize. Çıkıp ne kuresel i seviyorum diyorsunuz ne de ciddi bir şey söylüyorsunuz. Azicik nefes alın. Sözlükten başka hayatta var. Gurura gelince, ask da gurur yoktur. Çünkü kuresel hanımın biriyle birlikte olduğunu gösterir hiçbir şey yok. Neyse yeni uçuştan geldim. Size daha fazla yazmayacağım. Siz de lütfen cevap vereceğinize, madem çok sevgi dolusunuz,niyetinizi evcilik oynamadan ifade edin. Mutlu geceler.
(bkz: vaziyet alın buralar karışacak)
iyi uçuşlar kaptanınız konuşayi.

https://youtu.be/9NAz2EtzqL8?si=QPNnh6AA6ulHhelO

https://youtu.be/b29XZFge7Sk?si=fzY9xLzdYqY0N2fJ
An itibarıyla... Başladık antremana. Başlarken böyle, bitmeye doğru daha Bi şişeriz heralde.
görsel
pek hazzetmesem de sözlükte iyi vakit geçirmesini dilediğim yazar.
bulkı kes bulkı...yaz geliyor 2-3 aya.
Kestim hocam. Şu an kurumaya başladım bile. O resim daha antremana başlamamış halim. Orada bile belli oluyor dikkat edersen.
düğün ne zaman?
Ve Antreman biter.

görsel
görsel

Sa.
çirkinlerin efendisi. acı ama gerçek. bir an önce kendisiyle barışmalı.
Bik bik subminal Bi mesaj veriyor ama tam anlamadım.
Hem kendisine karşı geçmişte oluşup hala süren antipatimden hem de sözlüğe kendisini öne çıkartan fotoğraf atma merakından ötürü donuz listeme dahil ettiğim yazar. Mutlu ama uzak olsun.
Rusyada yaşayan esmer yağız bir türk erkeği. Müslüman olup olmadığını soruyorlar mıdır merak ediyorum. *