bugün

True cugum, hadi gene ona yasli diye fazla birsey yapmamda, seni bi doverim, iki sene kimseye tek kelime laf edemezsin. Aman diyim.
babası yaşında adama seni dövcem diyor. ulen utanacağını bilsem sana iki çift laf söylerdim ama ondan da anlamazsınki sen amk.
Kuresel haklı. Şurada 1 elin 5 parmağını geçmez hatun sayısı. içlerinde herkese karşı iyi ama mesafeli olan bir tek kuresel. Yani,kadınına sahip çık vs. nasıl argo bir konuşma. Kendinize gelin oğlum. Dinsiz usulünce yazmış. Her fırsatta belirtiyor. Evet sevgililer. Bunu göze sokmaya gerek var mi?! erkek erkeğe kalıp inci gibi olsun istiyorsanız devam edin.

Pes yani yuh artık güya koca adamlarsınız. Özürünüz kabahatinizden büyük bu ne saygısızlık bence ikinizde özür dileyin küreselden.
ben bile tirstim hafiften, yalan yok.

True bana bak lan!

Hanımefendi yazdık olmadı, küfür ettik olmadı, alttan aldık olmadı, takmadik olmadı...

Sen kim köpeksin ki, sahip çık diyorsun benim için!

Sen alışmışsın burada, sikeyim sokayım deyince kikirdeyen türlere.

Sictirtma belana...

Engelleyin, yazmayın. Sıçık yorumlar yapacaksanız. Bu sen dahil, bir kaç yavşak yalamaya da.

Alttan aldık, hanimlik yaptık, eğlendik dedik. Ne lan bu!

Alttan aldıkça gelen laf sokuyor, giden hadsizlik yapıyor.

Herkese guleryuzlu olduk, kafa dağıtalım hepbirlikte kardeşiz eğleniyoruz dedik. Ne sicim tiplersiniz lan siz.

Heh istediğiniz oldu mu?!

Benim her yazdığımı dinsize bağlamak nedir lan! Sevgilimse de size ne lan.

Nesiniz oğlum siz!

Evet
görsel

Ansızın Allah'a biat ettiğini dile getirmiş yuzir...

H.o...

Swh...
kadin benim malim, kopegim degil, sahip cikma gibi birsey soz konusu olamaz. benim beraber oldugum kadin kendi kendine sahip cikar, sen dert etme.
kadınına sahip çık. *
Lannnnnn kimse dwayne johnson olamaz. Senin kalbin yeter kanka. sjdjdkdkdkk.

Evet
Böyle eğitmenim olsa 6 ayda dwayne johnson gibi olurdum. Bizim salonlar sadece it köpük dolu emenike..
Bence arkadaki mavi şortlu daha seksi.

Evet
--spoiler--
salondaki rus kadınların fotoğraflarını tercih ederiz.
--spoiler--
Özellikle eğitmenler arasında çok güzel vücutlular var. Bence en güzel vücutlu olanı aşağıda resmi olan Tatyana. Birde ikizi var birebir aynı.
Resmi instasından kopyaladım kıza sormadan.

görsel
Salondaki Rus kadınların fotoğraflarını tercih ederiz.
--spoiler--
ayrıca çok güzel fotoğraf çalışmaları vardır.

--spoiler--
Önümüzdeki hafta gittiğim spor salonunun yöneticisi arkadaş Rusya. Vücut geliştirme şampiyonasına katılıyor. Vücudunu yarış için hazırladı. Yarış öncesi salonda fotoğraf çekimlerini ben yapacağım. Güzel 1-2 kare buradada paylaşırım.
Vücut geliştirme sporu meraklılarına, fotoğrafçılara ve kaslı erkek vücuduna yükselen ibnelere duyurulur.
Karşılıklı fikir teatisinde bulunmaktan keyif aldığım yazar.
Ayrıca çok güzel fotoğraf çalışmaları vardır.
çok güzel küfür eden yazar.
(bkz: #46921526) entrysi tebessüm ettirmiştir.
kavgada ise üslubunu korumuş ve karşı tarafın sadece küfür ve aşağılamalarına karşın sakin kalabilmiş yazar.
(bkz: Yürüyen cinsellik)
Kendine ne yapılacağını bildiğinden, ısrarla devam ediyor.

Yarın cuma;

Esselaaaaaaa tu esseeelllaaaaa...

Evet
True kim amk?)
True bile sana posta koyduysa git kafana sık bence..
darlamayın la rahat bırakın adamı. o da hayatını renkli kılıp bu saçmalıkta renk bulmaya çalışıyor bizim gibi aynı, kendi yöntemleriyle.
sakin ve cool yazar.
(bkz: ay ben gıdıklanırım)
(img:#2351027)
--spoiler--
alırım ayağımın altına
--spoiler--

görsel