bugün

yeni bir yazar.

(bkz: koştursun efenim sözlükte)
Oo dayım, hoşgeldin.
bir aydınoglu bir de bu. salmadılar sözlüğü.
Nickinin sonundaki 61'im manası derindir.
Şekeri yükselirse affetmez söver yine bence. Hoş gelmiş.
Uzun zamandır sözlüğe yazmıyorum bilen bilir.Kendisini bizzat tanıyorum 3 kelime ile tarif edicek olursam;

Göt bir adamdır.
dayı sal sözlüğü.
birbirlerine girip kavga ettiği, karşılıklı küfür sayılabilecek hakaretler ettiği/edildiği sözlük yazarları ile çok değil bir kaç gün sonra nasıl oluyor da enseye tokat g*te parmak takılıp, hiçbir şey olmamış gibi yazıyor anlayamıyorum.

bir kezde değil üstelik * defalarca cereyan etti bu takıldığım tutumu. acaba sanal ortamda olması mı onu bu yönde etkiliyor merak ediyorum?

zira reelde olsa imza attığı/attıkları olaylar taraflar birbirine girer, kan çıkar. ama sanalda olunca unutuluyor demek ki. ya da benim gibi kinci değil. saygılar abi.
kendisi gençlik ve spor bakanının kuzenidir. ona göre konuşun bence. kafası kızarsa takımdan ayrı düz koşu cezası verdirtebilir.
sanayiye çırak verdirtirsin o zaman. bu da makam beğenmiyor ha.
https://www.uludagsozluk.com/e/44246021/

güldürmüştür.
başlığını açacaktım da sülaleme kayar diye açamadım. gözü pek sözlük delikanlıları açabilir.

dedem pandemide fazla netflix izlemiş galiba. gavurun oyununa gelmiş. yazık.
Hatundan sonra virgül koymamış işte. Emmi bunu hep yapıyor. Virgül önemli.
bazı tercihleri sıkıntılı olan yazar.

uzak durmak lazım.
bazı tercihleri sıkıntılı olan yazar.

uzak durmak lazım.
akşamki kavgadan yara almış manevracı emmim. çok gittiler üstüne çok. neyse hayırlı cumalar.
Tüh, adam çaylak olmuş yine.
3 gün manevra yapamayacak sözlükte.
olm adamı küfrettirip çaylak yaptırıyorsunuz ayıp ya, mahalledeki yaşlı amcayla dalga geçip yaşlı adamı sinirlendirip küfrettirip gevşek gevşek gülen mahallenin fırlamaları gibisiniz yeminle.
trabzonlu olduğu düşünülen dinozordur. sondaki 61 den öyle çağrışım yabdı yoksa ufacık şeylere küfür etmesi tez canlılığı falan ele vermiyor hani..

bizim karadenizde samsunun ortalarını falan geçtikten sonra iklim falan hepten değişiyor böyle bambaşka bir dünyaya geçiş yapıyorsunuz..
Dayım tam tatbikat adamı yalnız, manevra falan.
lan yine adamı gaza getirip çaylak ettirdiniz ibneler. ne güzel 72727. kez küfre tövbe edip beyaz bir sayfa açmıştı.

neyse;

dün yeterince manevra yaptı sözlükte, o ona 3-5 gün yeter.
kapak fotoğrafını isra suresi 82 nci ayet yapmış yazar.
görsel
Dayı "Al atını sikerim tımarını" deyip gidecekmiş. Caydırmaya çalıştım istemedi.
Adam çaylak oldu mutlu musunuz ha?
güncel Önemli Başlıklar