bugün

2019'da imamoğlu'na düzgün ailesi var diye oy vermiştim, aklı başında biri kadın..
kendini first lady'liğe hazırlamış görünüyordu ama allah ülkenin yüzüne bakıyor, çok şükür..
bozkurt işareti yapmasını dört gözle beklediğim bayan.
zafer işareti pkk'ya ait olamaz. yeğenim de ben de hepimiz zafer işareti yapıyoruz fotoğraf çekilirken. iki parmak gösterince zafer işareti oluyor zaten.
Offf ya tayyoşlar bi susarmısınız. Tabii ki de hdp bayraklı şakşakçılarına o parmakları başka anlamda öyle yaptı yhaaa uf.
Başıkta yer alan ve ittifak içerisinde Zafer işareti hakkında verilen bilgi için teşekkürlerimle..

bunun zafer işareti olduğu teyit edildiğine göre, neyin zaferi? Yani hdp’liler ve dilek imamoğlu aynı amaçla mı zafer işareti yapmaktadır? Farklı amaçlarla zafer işareti yapıyorlarsa, neden hdp’lilerin bilinen niyetlerine uyar, suyuna gider bir işaret yapmaktadır?
Çok kestirme bir yorumda bulunayım; first lady olabileceğine inandaydım; ülkeyi yeni bir nazmiye demirel’in (ki, ne hanımefendiydi, nasıl first lady’ydi, say ki, nancy reagan) beklediğini düşünmez, yeni bir semra özal’ın doğmakta olduğunu müjdelerdim..

Yalnız hakikaten de, nazmiye demirel first lady’liğin zekatını verseydi, memleket adap öğrenirdi.. nerede şimdi öylesi…
Başak demirtaş’ın kankası. Ciddiyim bak.
Zafer işareti yaparak hdp'lileri selamlaya devamede dursun. Bu seçimlerde bay Kemal'i, diğer seçimde kocasını göndereceğiz.

Az kaldı bekleyin!
görsel
Hdp sempatizanı zatın hdp sempatizanı karısı. Bu kadar bayılıyorlarsa hdpye geçsinler diyeceğim de, şimdiki CHP'nin hdp'den tek farkı adı ve amblemi.
Barış için başak demirtaş ile görüşmenin neresi yanlış? demiştir.

https://www.veryansintv.c...tas-savunmasi-baris-icin/
2 çocuğuyla birlikte korona virüsüne yakalanmış
https://www.sozcu.com.tr/...ronaya-yakalandi-6367200/
annesi vefat etMiŞ.

https://tr.sputniknews.co...glunun-annesi-vefat-etti/
canan kaftancioglunu anımsatıyor yakından.
medya tarafından haddinden fazla abartılan eko'nun eşi.
(bkz: çakma sarışın)
ilk zamanlar ulusalcılar tarafından "asil cumhuriyet kadını" falan diye pohlohlanan, sonrasında cumhuriyeti yıkmaya yemin etmiş PKK yandaşlarının tiyatro oyunlarına falan giden kadın.

insan gerçekten hayret ediyor. Kocası gibi, kendisi de "Kürt" halkına ayrı bir muhabbet duyuyor.
ekrem imamoğlu nun eşi onu sonuna kadar destekleyip yanında olmuştur. akpli kadınların aksine kadın haklarını savunan birisidir.
başı açık olduğu için sol kesim ve kemalistler tarafından çok fazla abartılan kadın. eğer türbanlı olsaydı chpliler yerden yere vururdu. firt lady falan diyenler var hahaha şaka gibi.
saç boyasının günü geçtiği zaman sarı saç diplerinden siyah saçlar çıkan ablamız. cidden yazık..
Hdp safları için hedepeden daha çok çalışan tip.

Seni first Lady yapmayacağız.
ms. saz kafanın bir vasfı olmadan milyon dolarlık kumaşları çantaları cukkalayıp her gün milyarlık çay içtiği ülkedeki abdurrahman çelebidir.
fazla abartılacak bir yanı yok, olmasına da zaten gerek yok. eğitimli, şık ve zarif orta yaşlı kadın o kadar.
Yaptığının elle tutulur, savunulacak yanı yok.
Yaptığı bana görede kişisel çıkarlar için yapılmış vatan hainliğidir.

Ama bunu akp liler söyleyince öyle iki yüzlü, karaktersizce geliyor ki kulağa.

insanların kendi pisliklerine bakmadan başkalarınınkini göstermesi ne utanç verici birşey...

Tabiki karakter sahibi olan biri için.
Biliyorsunuz kendisi iyi eğitimli, üniversite mezunu yüksek lisansını yapan modern bir türk kadını.

Bu özellikleriyle pkk tiyatrosuna gitmeye hak kazanıyor. Zorunuza gitmesin.