bugün

KENDI EVI ICINDE OLDURULMUS KISIDIR.
ARKADAS BU KIZIN ELINDE SILAH VARMIYDI? YOKTU, BICAK ? YOKTU, SiLAH VEYA GOREVLI MEMURU YARALAYACAK, GOREVINI YAPMASINI ENGELLEYECEK BISE VARMIYDI YOKTU. NE BOKUMA SILAH KULLANIYORSUN PEKI?
Bazı arkadaşlar var gücüyle polisi aklamaya çalışıyor. Tabi canım. Berkin annesi babası yüzünden öldü. Uğur kurt polis kurşunuyla ölmedi. ethem, ali ismail, abdullah ve diğerleri kendi kendine öldü. ankara patlamasını da hdp yaptırdı. Kusura bakmayın bunların hepsi devlet istediği, bazen emrettiği bazense haberdar olup engel olmadığı için oldu. Polisler de fazlasıyla memnun kendi görevini yerine getirmekten her zaman. Polis Memnun olmasa ali ismail'i canını alana kadar dövmezdi. Polis devletin adamı. sizler de devletin ve polisinin arkasında bu kadar durduğunuz, bu kadar biat ettiğiniz için onlara siz de onların suç ortağısınız.

Dilek'e gelelim. Dilek örgüt üyesi olsun. Kötü bir geçmişi olsun. Her ne olursa olsun bir insanın canını almak kimsenin hakkı değil. Her ne olursa olsun bu kız yaşamalıydı. Ya belki büyüyecekti, olgunlaşacaktı, şu an savaştığı tarafa geçecekti, hata yapmış olduğuna karar verecekti. Ama buna izin vermedi. Kim izin vermedi. Gerizekalının teki. "Yaşama hakkı" denilen bir şey var. Insanın en temel hakkı, haberiniz var mı? Allah kulları en büyük günahları işleseler bile onlara tövbe kapısını açmış değil mi? birinin cezasını vermek kimin haddi olabilir bu durumda?

Ayrıca şu polisi aklayan arkadaşlar siz bu kızı kim öldürürse öldürsün neticede öldüğüne sevinmediniz mi sevindiniz, hoşunuza gitmedi mi gitti. Daha ne konuşuyorsunuz? Hadi komplo teorilerinizi alıp defolun gidin.
polis tarafından katledilmiş genç bir arkadaş. şaşırmadık, sarsılamıyoruz. alıştırdılar.
görsel

ha iyi o zaman iyi ki olmus? yemin ediyorum bi gram beyniniz yok. vicdaniniz hic yok.
her olayda ne işi varmış orda evinde otursaymış derler, istanbulun göbeğindeki evinde polis kurşunuyla katledildi bu 24 yaşındaki genç kadın.
Hayatını kaybetmiştir ne yazık ki.
Berkin elvan için sokakta öldü diyenler dilek doğan için ne diyecekler merak konusu?
ölmüş genç bir kız! ve arkasından söylenenlere bakın!

umarım sizin ölünüzün arkasından iyi konuşurlar.
polis yıllardır dhkp-c üyelerinin tespit edildiği evlere, örgüt yanlılarının evlerine baskın yapıyor kaç tanesinde duydunuz polisin şahsın evinde insan infaz ettiğini?

vuracak olsa hepsini vurmaz mı? bir de bu kız yasa dışı bir iş yapmış olamaz mı tamam vurulması gerekmezdi adalet verirdi cezasını lakin bazı gazetelerde kızın silahına sarıldığı için vurulduğu söyleniyor doğru olmadığı ne malum?

hükumet düşmanlığınız raddeyi aştı artık kime suç atacağınızı şaştınız kesinlikle hükumet taraftarı değilim haz etmediğim bir politikaları var ama her seferinde polis vurdu polis suçlu demekte nedir?

eğer polis vurduysa suçsuz yere Allah bin belasını versin ama nefsi müdafaa neticesinde vurulduysa kusura bakmayın polis tetiğe basmasaydı şu an o polisin başlığına entry giriyor olacaktık.
(bkz: dilek doğan ın terörist olması)
Yaşadığı mahalle şuan polis tarafından ablukaya alınmıştır.
berkinden sonra yeni sembol isim.

ölümüne üzüldüm. devletin ayıbıdır ve sorumlular hesap vermeli.
en sinire dokunan şey sikik sokuk veletlerin kızın dinini, ırkını, örgütünü, kan grubunu, kızlık soyadını bildiklerini sana sana yaptıkları yorumlardır.

"inanmıyo zaten allah niye diyosun" gibi yorumlar gördükçe bir acayip oluyorum. almayın olum herkesi iq testi falan yapın yazar alırken. sinir sahibi oluyoruz böyle.

"polis vurmuşsa kesin haklı sebebi vardır" kafasındakiler de var. ülke bu sikikler yüzünden bu halde. onların keyfi yerinde olduğu sürece kime ne olduğunun önemi yok.
Bir chpli olarak söylüyorum. Polise karşı mukavemetin sonucu bu. Polisin silahını alabilmiş olsaydı ne olacaktı acaba. Bu sefer de polis için üzülüyor olacaktık. Kotil tc diyen yavşaklara da gün doğdu. Amk.bijileri.
dhkp-c li bir teröristmiş.dolayısıyla %80 alevi ve kürttür,bunda yanılabilirim de fakat şu ana kadar kürt ve alevi olmayan dhkp-c militanı görmedim.
yok vicdansızmışız, yok insan değilmişiz..
vatana ihanet edenin, teröristin genci, yaşlısı, kadını, erkeği olmaz.

http://www.dirlig.org/iste-dilek-dogan-gercegi/
türkiyede kadına yönelik şiddet uygulayanların kurbanlarından biri olan 25 yaşındaki genç kız. kadınlara "bir kadın olarak sen sus" diyen zihniyet tarafından öldürüldü ne yazık ki. görüşü, inancı, etnik kökeni ne olursa olsun insanların rastgele öldürülmesine karşıyım. hiçbir neden insan hayatından daha önemli değildir. bu olay türkiyede kadınların durumunun kötü olduğunun kanıtlarından biridir. dilek doğan da birçok kadın gibi cinayet kurbanı olmuştur. kimse karga gibi "onun siyasi görüşü şöyleydi böyleydi. bunu hak etti." diye ötmesin.
görsel
Teröristtir.

Edit: sözlük teröristlerinin zoruna gitmiş.
internette polis sayfalarina göz attigimda gordum, elinde dhkp-c orgutune ait bir yayın ve yanında daha sonradan bir eyleme canlı bomba olarak karışan bir şahıs ile ellerinde pankart eylem yapıyorlar. şimdi hümanik hümanik polis teroru diyorsunuz ama bi sik bildiğiniz yok. su testisi su yolunda kırıldı.
Komik bir masal daha galoş giy dedim vurdular hep masal hep masal vazgeçin artık kimsenin vurulmasını savunmuyorum ancak polis bilerek kimseyi vurmamıştır ben polisime güveniyorum zaten suçluysa ortaya çıkar.
evet,

teröristtir.
hdp karşıtı masum insanların eziyet edilip öldürülmesine kimse duyarlılık kasmıyor.

bunlar terörist olsaydı yine sessiz kalır mıydınız? (bkz: hdp lilerin bir çocuğu döverek burnunu kanatması)

görsel

görsel

p.s: modlar yukarıdaki resimlerden çok etkilendiklerinden gündüz girdiğim enrty'i silmişler. bu resimlerden internette milyonlarca var. benim yazdığım bu entry belli ki PKK'lıların yapmak istediği ajitasyonu engellemiş. ama kimse kusura bakmasın silmiyorum.
artık duymayan kaldı mı bilmiyorum ama bu şahıs polisin üzerindeki silahı almak isterken vurulmuş. yani o itiş kakışta polis ölse önemsiz, militan ölse auuwwww.

ilginçtir bu militan hem canlı bomba şüphelisiymiş, hem de polisin silahın almaya çalışmış. ne yapsalardı yani yüzlerce insanla birlikte kendini patlatmasını mı bekleselerdi?
vefat etmeseydi bir türk komiser ölecekti.

veya ihtimal olarak bir yerde üzerindeki canlı bombayı patlatıp yüzlerce kişi.