1. 1.
    polis kurşunuyla akciğerinden vurulan ve yaşam savaşı veren bir kızdır.
    akıllara yargısız infaz, polisin asıl görevi, adalet vb birçok soruyu getirir.
    12 -10 ... pickurusu
  2. 2.
    türk polisi tarafından silahsız biçimde ve evinde iken ağır yaralanan kız. Sudan sebepten evi basılıyor neymiş evde dhkp c li varmış. aslında yokmuş hatta kızın alakası da yokmuş! ama canlı bombaları bulmayı beceremeyen polis, kendi halinde yaşayanların evini basar olmuş!
    polis her yerde aynı...
    12 -15 ... crossd
  3. 3.
    Ya gencecik bir kızı polis kafasından vuruyor. Hala buna haklı sebepler bulmaya çalışan, bunu rasyonalize etmeye çalışan insanlıktan nasibini almamışlara diyecek söz bulamıyorum. bir insanın yaşama hakkını elinden almak ne kadar kolay olmuş. Kızın bir suçu varsa ki bilmiyorum bunu ama tutuklarsın, cezasını hukuki yoldan verirsin. Vurmak nedir ya? Siz mi doğuruyorsunuz, siz mi büyütüyorsunuz? Bir annenin evladını elinden alma hakkını insanlar nasıl kendinde bulabiliyor. Yeri geldiğinde insanların öldürülmesini yok polisimize şunu yaptı, bunu yaptı diye savunanlar, polisin zaten kendini savunmak için tüm donanımlara sahip olduğunu unutuyor. Güçten yana olacağınıza azıcık halkınızdan, insanlarınızdan yana olsanız. Benim aklım, kalbim artık idrak edemiyor bu ülkede yaşananları, bu toplumun vicdansızlığını.
    15 -12 ... bendekalanlar
  4. 4.
    dilek doğan

gerçek bombacıları yakalamayan veya yakalamak istemeyen devlet her nedense bu olayda pek bir erken önlem almaya gerek duymuş.

Eğer canlı bomba olsa idi merak etmeyin çoktan 50.tane yalandan belge koyarďilar ortaya.
    Devletin vahşice katlettigi biri olarak kaldı sadece . ne yazık ki.
    12 -21 ... kara sin
  5. 5.
    Şuan Okmeydanı eğitim ve araştırma hastanesinde yaşam savaşı veren genç kız.
    8 -3 ... sahnenin disindaki adam
  6. 6.
    Akmerkezde cok kisa sureligine birlikte calistigim dunyalar guzeli kiz. Tanidigim kadariyla kalbi de yuzu kadar guzeldi. Oyle uzuldum ki fotografini görünce. Allah yardimcisi olsun, hesabi sorulsun.
    Edit: cana kıyılir mi allah verdi, demişti bir konuşmamizda. Bu kizin canli bomba ihtimali olabilir mi?
    9 -5 ... ezgi58
  7. 7.
    An itibari ile ölüm haberi gelmiş olan kömür gözlü kız!
    Işıklar içinde uyu güzel kız !
    9 -22 ... bogrulce
  8. 8.
    Canlı bomba olduğunu bildiği islamcılara ve teröristlere gücü yetmeyen devlet, Dilek Doğan'ı kendi evinin salonunda katletti.
    17 -10 ... bayandanazkullanilmis
  9. 9.
    Yillarca Geceyarisi Ekspresi'ne kufrettik. Simdi ben Dilek Dogan'in hikayesini anlatsam arkadaslarima o film bu gercegin yaninda naif kalir.
    8 -1 ... bayandanazkullanilmis
  10. 10.
    Hayatının baharında hayatına polis kurşunu ile son verilmiş kömür gözlü kız.
    10 -7 ... think