Zall'ın Twitter space odasında az önce sarfetttiği cümle.
Daha neler MK.

Orhan pamuk edebiyatçı.

Bu karı neyci ?. Bomboş birisi...
seviyemizi hatırlatan söylem. eskiden banallık, sıradanlık, çapsızlık ve yarı cahillik utanılacak bir şeydi ama şimdi bir övünç haklılık kaynağı oldu.
yakında zall "kandırıldık" diyecek. uludağ sözlük de yazarlarımız da çaylaklarımız da af etsin derse şaşırmam. yağdanlık olmamak lazım. kim ne düşünür bilmem ama hele ki para güç sahibi babam da ona yağdanlık olmam. https://twitter.com/seher...CgmDvi5EWshiHGgg&s=19
sözlüğün katılım sayısı 18- 62 aralığına düşünce kafayı sıyırdı ,inşallah tımarhaneye düşer.

hadi tengoş kurtarsın seni zalllllllllllllllllllllllllll .....
Orhan Pamuk u sevmem, istediğini diyebilir.
gün geçmiyor ki bu ülkede salakça laflar duymayalım. orhan pamuk'u zerre sevmem ama o karıyı da o yazara benzetmek o herifin yazarlığına hakarettir be.
Dün ilkkez gördüm bir kanalda, videolarını gösterip yorum yaptılar. Yani görgüsüzlüğün daniskası.
Yani anlamadığım olay bu Orhan Pamuk zaten türkiyenin değil mi sev sevme.
Orhan pamuk hali hazırda türkiyenin bir değeri diye biliyorum.

Ent.
Yalama organı dilin kemiği yok. Buna da şükür, ya Atatürk'e benzetme yapsaydı? Yok yani, bu ülkede bir parti başkanını Allah peygamber benzetmesi yapılmıyor mu? Onun için buna da şükür.
Neyse, malum kitle bireyleri...
Makam mevki eğitim sosyal statü satın alma gücü ideoloji din kimlik parti fark etmez, bunlar nasıl bu kadar fix olabiliyorlar şaşırmamak elde değil.
Anlamadığım şey Dilan Polat vb insanların bilgi birikim eğitim vizyon misyon tecrübe vb açısından anlamak ve o insanlar hakkında yorum yapmak için 20 dakika ve ortalama bir zeka gerekir.
Bu 20 dakikanın 15 dakikası iştigal alanı, faaliyetleri araştırma 5 dakikası da konuşma ile bu insanın nasıl milyon dolarla oynadığını anlarsınız.
Ondan sonra kalkıp Dilan Polat Türkiye'nin Orhan Pamuk'u dersiniz.