bugün

ingiltere premier ligi yayın haklarını 3 sezon boyunca yeniden alan platform. bana böyle gel!
digiarap olmuştur. ulkede 3ayrı platform premıer lıgı nyayınlı nasıl olacak amk.
Yılbaşı gecesi kar yağdığı için yayını kesilen dijital platform.
Akşam saat 4'ten beri servise ulaşmaya çalışıyorum ama yılbaşı akşamı onlar da çalışmıyor haliyle.
Müşteri hizmetlerini arayıp ağzıma geleni söylememe rağmen, problem ile ilgili tek yorumları antenin üzerine kar yağması..
Adamlar göktaşına mekik gönderiyor, bizde antenin üzerine kar yağdığı için yayın gidiyor.
Yeni yılda ilk yapacağım iş sizden kurtulmak olacak.
Ben gidiyorum, üyeliğimi iptal ediyorum diye dilekçe gönderdiğinizde fatura tutarınızı neredeyse yarı yarıya indirip üzerine daha da fazla kanalı açan hizmetini arttıran firma. Demek ki adalet bu şekilde aranmalı.
Öncelikle şunu bilmenizi isterim servis ücretini çıkaran ve ya talep eden digitürk yetkili bayileridir. Eğer bir vip ve ya delüx üye değilseniz bu servis ücreti daima 35 tl olarak çıkar . Ama ben uğraşmayı seviyorum derseniz müşteri temsilcisiyle dakikalarca konuşun o telefonu kapayamayacağından illaki sonunda size ücretsiz servis yönlendirmesi yapacaktır. Halen daha ücretsiz servis yönlendirmesi yapmıyor ise en yakın digitürk bayiine giderek iptal formu doldurun sisteme yükletin 24 saat içerisinde size dönüş yapacaktır . Sırf üyeliğiniz iptal etmeyin diye hem uygun fiyatlar çıkaracak hemde ücretsiz servis yönlendirmesi yapacaktır. Tabii bu işler sadece servis ücretiyle bitmiyor gelen teknik arkadaş arızasını çözmesi için parça ve ya malzeme kullanması gerekecek bunlar içinde sizden ücret talep edecektir . Prim kazanabilmek için illa ki sizlere faiş fiyatlar söyleyecektir gerçek fiyatını öğrenmek için ya müşteri temsilciyle görüşün ya da digitürk resmi internet sitesinden yardım , teknik servis , teknik servis sarf malzeme fiyat listesine bakarak parça fiyatlarına bakınız . Birde parça ve ya malzeme takılırken muhakkak teknik arkadaşın yanında olmaya özen gösterin taktığı parçayı görün muhakkak.
Filmleri sansürlü yayınlıyor fener sik gibi oynuyor. en iyisi hiç bağlatmamak.
iptal ediyorum tehdidi savurduğunuz an indirim yapan katar sermayesinin satın aldığı, filmleri sansürleyen, meme bile göstermeyen dinci platform.
Millet maç izlemek için aldığı halde maç bile yayınlayamayan şirket

görsel
31 ocak'a kadar maçlar bedava.
uzak durulması gereken ilkesi para tuzağı olan dijital platform. üye olması 10 dakika iptal etmesi 1 ay sürüyor.
efes maçında marş çalınırken müzik yayını yapmaları ve bugün ekşi sözlüğü kapatma tehdidi ile iyice ayar olmaya başladığım yayın platformu.
Digiturk'ün online dizi siteleriyle olan savaşı devam ediyor. Kaçak futbol yayınlarının yanı sıra yabancı dizi sitelerini de takip eden şirket, bir süre önce yine yayınladığı pek çok dizi için sitelere telif uyarısı gönderdi.

Kendi online yayın platformu bein Connect ve bein Series ismini taşıyan kanallarında yabancı dizi yayınlayan Digiturk, özellikle Game of Thrones dizisini yayınladığı dönemde takındığı agresif tutumla dikkat çekmişti. Şirketin yakın zamanda öncesinde telif uyarısıyla kaldırttığı dizilerin arasında The Outsider, Arrow, The Flash, Supergirl, Black Lightning, Supernatural, All American, Manifest, Young Sheldon ve Mom da bulunuyor.

Digiturk daha önce His Dark Materials, Euphoria, Westworld, Watchmen, Sharp Objects, Chernobyl, Big Little Lies ve True Detective gibi popüler diğer bazı yapımlar için de telif uyarısı gönderdi.

Ülkemizdeki yabancı dizi yayıncılarından FOX Networks Group'un (FX Türkiye, FOX Crime, FOX Life Türkiye) da zaman zaman bazı diziler için telif uyarısı gönderdiği biliniyor. Bunların arasında This is Us, The Walking Dead, American Horror Story, 9-1-1, Homeland, War of the Worlds, The Resident ve Legion da yer alıyor. Benzer şekile BluTV de kendi orijinal yapımlarının yanı sıra The Handmaid's Tale, The Young Pope, Victoria, Condor ve Patrick Melrose gibi yabancı diziler için online dizi sitelerine telif uyarısı gönderdi.