bugün

verilen paralar sonrası önemli maçları şifreleyerek bize hizmet eden kurum. ayıp ulan ben atv'yi kanal d'yi uydudan da izlerim zaten ne farkın kaldı diğerlerinden.
spor paketim olmasına rağmen ingiltere ligini izleyemediğim sikten kurum.
değerli üyemiz, soğuk kış günlerinde 420 no'lu ''şömine keyfi'' kanalından şömine görüntüsü ve sesinin keyfini çıkarabilirsiniz diye bir duyuru yayınlayan kurum. izleyip ısınıcaz çok iyi
2 ay fatura ödenmediğinde kapanır. sadece trt-1 yayında kalır.
5 yıldır izlediğim eurosport kanallarını izlemek için benden ekstradan 5 tl fark isteyen sözünde durmayan, soyguncu kurum.
olay şu şekilde gelişti; abonelik eşimin üzerineydi ve 3 yıl kadar sinema paketi üyesiydik. lig tv hariç bütün kanalları izleyebiliyorduk. Geçen yıl LG tv alana 1 yıllık abonelik ücretsiz kampanyasından bir tane televizyon aldım ve digitürk aboneliğini de eşimin üzerinden benim üzerime aldım. Bu 1 yıl içerinde de aynı kanalları sorunsuzca izledim. 1 yılın sonunda kampanya bitiminde beni aradılar ve "aynı şartlar, aynı kanallarla" aboneliğimi 47.99 TL'ye uzatmak istediler. Bende kabul ettim. (Paketim değişmiyor, yine sinema paketi kalıyor (aynı şartlar dediler)) Ancak "aynı şartlar, aynı kanallar" sözlerinde durmadılar ve eurosport kanallarımı ve 2-3 kanalımı daha kestiler. Bende doğal olarak aradım, bana döneceklerini söylediler, 3 gün geçti dönmediler, bir kez daha aradım, ve benden fark istediler. Dayanamadım lanet olsun dedim fark ödemeyi kabul ettim. Koca şirket sözünde durmaz mı! Durmuyor işte. Bizim mahelleye kablo tv gelsin, o zaman birkez daha görüşeceğiz.
digitürk üyeliği sona erdikten sonra sözleşmeye göre kullanıcıda kalan cihazı, kısa bir süre türksat yayınları izlendikten sonra; "digitürk güncellemesi" ekranı çıkartarak kullanılamaz hale getiren firma.

ayrıca 2 yıl öncesi aboneliğinizden kalan fatura borcu için, bir hukuk bürosu aracılıyla ihtar gönderen firma. üstelik 2 yıl boyunca tek bir uyarı yapmadığı halde.
zamanında bir yerlerde yazılmış bir olayın aynısınında benim başıma geldigi duruma sahip bir platform.

şimdi digitürkün erotik kanallarına üye olmak istiyorsunuz, karşınızda lank diye ceren, ilayda türü isme sahip bir bayan çıkıyor. kardeşim en azından şu katagorilere göre adam berlirleyin lan. ben şimdi ceren hanımın sesini duyunca nasıl deyim "ceren hanım ben erotik kanalların tümüne abone olmak istiyorum diye" diyemiyorsun ki. eee sonuç? sonuç tekrardan lig tv aboneligi. lan ilerleyin artık ya. bide o isimler ne öyle. ceren, ilayda,tankut....

kısacası: fazla lig tv aboneligim var. isteyen olursa. ucuza kapatırım. gerçi nasıl yapılacaksa.
14.02.2012 tarihinde anonymous tarafından blogger ve incisözlük'ü mahkeme kararıyla kapatmasına tepki olarak, btk'ya yapılan saldırının sorumlusu olan firmadır. saldırı sonucunda btk nın tüketici şikayetleri bölümünde girilen kişisel bilgiler, nette yayınlanmıştır. vahimdir.
tahhütün bitmesine 1 ay kaldı. bittiği gibi gibi iptal ettireceğim platform. efendi gibi verin yayınınızı çekilin kenara. zaten 1 kadın 1 erkek de stara geçti bi olayınız kalmadı. her fırtına olduğunda yayın bozulur, servis çağrılır. yok güçlendirici taktık, yok anten dönmüş, yok kablo erimiş... bırak digiturk ya televizyoncu tanıdığımız olmasa yediriceksin... 1 ay kaldı!
mehmet emin karamehmet isimli para babası beyefendinin sahip olduğu türkiye'nin rakipsiz dijital tv platformu.

açıkçası tüm sülalecek sadece lig tv sinden dolayı seyrederiz. normal paketle spor paketi arasında 50 liraya yakın bi fiyat farkı vardır ve buna kimse itiraz etmez anlamadığım bir şekilde. tabi hd yayınlarının hakkını vermek lazım. kesinlikle hd yayın ile maçlar bi başka zevkli. hele bide iyi bi ses sistemine sahipseniz tadından yenmez. türkiyede ilk 3d maç keyfini yaşatması da ayrı bir güzellik fakat henüz ülkemizde çoğu kişide 3d uyumlu tv bulunmadığı için çok az kişi bu heyecanı yaşamıştır.

not: 3d maç deneyimini yaşamış biri olarak, kesinlikle 3d maç izlemenizi tavsiye etmiyorum acayip yorgunluk yapıyo.

digiturk'te sadece maç yoktur. her türlü kanalı parasını verdiğiniz takdirde izleyebilirsiniz. çocuk kanallarından erotik kanallara kadar her türlü kanal mevcuttur.

"canınız o anda ne izlemek isterse onu izleyin" sloganı çok doğrudur fakat burda para faktörü çok önemlidir. paranız yoksa kablolu tv den farkı yoktur.
görsel
Varlığını Spor toto süper lig takımlarına borçlu olan ve lig tv ile geçimini sürdüren bir de türkiye ligini istediği gibi oynatan bir kuruluştur. (bkz: play-off sistemi).
bugün sivasspor maçında fenerbahçeli bayan taraftarlar 10. yıl marsını okurken reklama giren tv firması. orduspor gençlige hitabeyi okur sesi kısar fenerbahçeliler 10. marşını okur reklam arası verir ne işsiniz olum siz ?
http://kemalayca.blogspot.com/2012/02/digiturk.html
26.02.2012 saat 18.30 itibariyle bağlantı için evime gelen, 5 dakikada aktivasyon yapılır, maçı izlersiniz diyen, fakat
27.02.2012 saat 12.44 itibariyle hala aktivasyonu yapamamış yayıncı.
kuruluş diyecem ama bu firma için ağır bir yük olacak.
istese youtube'u kapattırır gibime geliyor. sitesinde maç özetlerinin bile yayınlanmasını istemediğine dair bir şey okudum, yorumladım. tepki çekmek istemiyor herhalde.
Kar ve yagmurda yayini kesilen.
tek maç açmak için aranmasına rağmen şebeke meşgul yanıtı alınan firma. şu şebekeyi bi düzeltin de gidip maçı alalım.
memleketin en büyük derbisini keyifle izleyebilmenin önündeki tek engel bu sorumsuz firmanın dandik web hizmetidir. maçın ortasında oturum kapanıyor bir daha da siteyi açabilmek mümkün değil. resmen yarım saati gitti maçın. eğer hazır altyapın yoksa web tv'ye sınırlı sayıda kullanıcı hesabı satacaksın kardeşim.
iki gündür trt dışındaki kanalları açtığımda '' üyeliğiniz bu kanalı kapsamıyor '' diyen tv şeysi.
hd kanallarında (zannedersem dolby digital ses sistemine sahip kanallarda, HDMI çıkış kullanıldığında) kumandayla ses düzeyini ayarlayamayan digital tv platformu.
bu kanallarda ses düzeyini digitürkün alıcısından değil, televizyondan yapmanız gerekiyor. Devamlı iki kumanda ile tv karşısında olmalısınız. Yoksa her an gecenin bilmem kaçında bangır bangır bir tv ile karşılaşabilirsiniz. Hem neden 2 kumandayla tv izlemek zorunda kalınsın ki!
Yıl olmuş 2012, adına digital platform diyeceksin, ama basit şeyler halen problem.
Ayrıyeten 2 yıldır izlediğim simana paketindeki bütün kanalları izleyebilmem için, benden ekstradan para koparmayı başarmış, buna rağmen 2 yıl önce izlediğim kanalların hepsine yinede ulaşamadığım dandik kuruluş. Sözleşmenize uyun, sözünüzde durun bari!
fenerbahçe ve galatasarayın uşağı olmuş kuruluş.
gittikçe antipatik olan kendini yenileyemeyen dijital platform.
düzensiz gönderilen faturalarıyla bıktırmış olan portal.
lig tv pakedini taahütlü 44, standart olarak 54 tl ye satan platform. bu pakedin içinde ulusal kanallar ve ligin tüm maçları var. ligin tüm maçları. harikulade ligimizin bütün maçları. en iyi futbolcusu alex de souza olan ligin tüm maçları. şakamısınız lan siz?
güncel Önemli Başlıklar