bugün

18 haziran'da galatasaray ile anlaşmıştı. cim bom fifa'ya mı şikayet etçek şimdi?

(#11857575)

zamanında ne demişiz?
inter'e karşı galatasaray'ı kullanıyor. maksat fiyat arttırmak.
eşşek yüküyle parayı bile az bulup daha fazlasını isteyen kendini 25 yaşında zannetse de emekliliğine az kalmış 32 yaşındaki bir veterandır. 30 yaş üstünü yıldız olarak kabul etmem ben. gelmemesi galatasaray için daha hayırlıdır. buna verilecek parayla podolski alınmalıdır.
transferi an meselesi olan futbolcuymuş.gele de rahatlasak.
http://www.ntvspor.net/ha...nin-transferi-an-meselesi-
inter'e transfer olan futbolcudur. çok şükür inter'e gitti desek daha doğru olur. defansı bu kadar kötü olan galatasaray'ın bu adamın peşinde koşmasına hiç anlam veremedim zaten. podolski tamam ama forlan gereksiz galatasaray için.

ha çok iyi futbolcu ama gerek yok işte.
inter'e gitmiş futbolcu. ilk resmi golünü de trabzonspor'a atacakmış. öyle dedi. kısfmet işte!*
not: bir de galatasaray alıyordu bunu di mi! heee tarrraaam heee!
zamanında galatasaray'a gelmesi için uğruna methiyeler düzdüğümüz (bkz: #12058198) velakin inter'e gitmeye karar vermiş, yeni takımında da maçlara 90+ larda giren futbolcu. beter ol. pislik.
Ismi bir zamanlar beşiktaş ve galatasaray ile anılmış ama inter'i seçerek kariyerini adeta bitirmiş futbolcudur. "Bir forlan vardı ne oldu ona?" denilesidir.
başkanım beni al demiştir.
100. milli maçında 34. golünü atan futbolcu.
konfederasyon kupası yarı finalinde penaltıdan önce kaleciye bir gülümsemesi var biri swf yapsın çok iş çıkar, penaltı da kaçtı bu arada.
Kale küçüktü sanki.
eskişehirspor maçında drogba yerine oyuna girip 90. dakikada gol atan hırçın forvet. evet.
oynama vakti gelen oyuncudur.

kolombiya maçında söz sende.
bugün suarez yerine ilk 11'de yer alan futbolcu.
futbolculuk kariyerinden sonra asistan menejer olacağını tahmin ettiğim (bkz: emektar) forvet .
19 Mayıs 1979 tarihinde Uruguay'ın başkenti olan Montevideo'da doğan futbol oyuncusudur. 2014 Ocak transferlerinde Cerezo Osaka'ya transfer olmuştur.

https://tr.wikipedia.org/wiki/Diego_Forl%C3%A1n
çok iyi golcüydü.
Bilezik gibi geçirmiş. Helal lan sana.

görsel
kendisi gibi bir efsane olan kaka ile şampiyonlar ligi kura çekimi canlı yayınında sahneye çıkmış eski golcü.
2011-2012 sezonu başında galatasaray' a gelmeyişinin özrünü şampiyonlar liginde galatasaray' ı en elverişli gruba göndererek dilemiş eski golcü. sağol güzel adam !
muslera'nın vatandaşı, kıyağını yapmıştır.
ne güzel kura çekti lan öyle.
Mübarek eski futbolcu.

Ver o elini öpem ağam, üfürükçü hocalar yanında halt etmiş.

Galatasaray'a cukkaları getiren adam.
Eli öpülesi kral futbolcu.
2011 yılında NTV spor ''Galatasaray, reyes, forlan ve ujfalusi ile anlaştı'' dediğinde çılgınlar gibi sevinmiştim. Meğer kısmet bugünlereymiş.

Galatasaray'ımıza büyük kıyak yaptı.
Sana büyük müteşekkiriz. Kız olsam ilk sana verirdim, açık ve net öyle söyleyeyim. (gönlümü)
galatasaray’a en verimli döneminde bonservissiz gelse ve ücret almasa, bugünkü kurada farkında olmadan sağladığı kadar katkı sağlayamazdı herhalde. cimbom gruptan sağlam bi şekilde çıkar da ülke puanımız yükselirse, Türk futbol camiası olarak minnettar kalacağız.