bugün

önceden sevdiğim adamdan galatasarayli ibneler yüzünden nefret eder hale geldim.

yok kobrasiyla yok yaragi umarım size girer bir gün o.
işten istifa ettim... bana iş bul mavi fil!

ÇARE DROGBA!
memlekette özgür yaşam ihlalleri var, uyuma mavi fil!

ÇARE DROGBA!
çocukluk arkadaşım evlenmek istiyor, hayır işi be mavi fil,

ÇARE DROGBA!
ulan bu maltepe'nin trafik sorunu bitmeyecek mi, mavi fil sana sesleniyoruz...

ÇARE DROGBA!
benzinin litresi 5 tl olmuş... şu pompacılara günlerini göster mavi fil...

ÇARE DROGBA!
Tek caredir.
"emenüke daha öyö" , "webo bunu yer", "çok yaşlı yeeaa" diyen fenerlileri hüzünlere gark etmiş olan parçalı fil. ne koydu be drogba
35 yaşında 100. dakikada 29 yaşında ki futbolcudan daha iyi hareketlenip gol yapan futbolcudur.
futbol kazancının yarısını yetim çocuklara bağışlayan topçu. Yetimdir.
çare drogba sözünü bugün de doğrulatan adam.
35 yaşındaki bir Drogba haftada ortalama 2 kupa kazandirabiliyor.
11 ağustos 2013 galatasaray fenerbahçe maçı'ndaki tek golü atan efsane.

benim gözümde efsanedir, çoğumuzun gözünde de öyle. bazen galatasaray maçı izlerken aklıma geliyor ve "bu adam bizde oynuyor amk ya" demekten alamıyorum kendimi.

lakin;

sahada wesley sneijder ve selçuk inan gibi iki duran top ustası varken topun başına geçerek "ben vuracam" demesi, defansı eksik yakaladığımız çoğu pozisyonda yanındaki takım arkadaşlarını siklemeyip kaleye vurması, gereksiz yere 3 rakip oyuncunun arasına girip topu ezmesi yani kısaca "ben drogba'yım sikerim" moduna girmesi sadece beni değil takımını objektif bir şekilde değerlendirebilen diğer galatasaraylıları da rahatsız ediyordur.

drogba'nın gol attığı ve kazandığımız bir fenerbahçe maçından sonra bunları yazıyorum dikkatinizi çekerim.

kendisi zaten karakter olarak defansif yönü kuvvetli bir forvet. kornerlerde gelir top çıkarır, orta sahaya gelir oyun açar, sahte koşuyla partnerine pozisyon hazırlar ama bu rolü iyi niyetle de olsa abartmaması çok daha iyi olacak bence.

çok seviyorum kendisini tabi orası ayrı.

yoksa ben de biliyorum "drogbaaaaaaa koydu çocuğu helehöle 30 cm damarlı xd xd" demeyi ama olmuyor işte, içim rahat etmiyor aq.
fenerbahçe'ye gol atarak gerçek galatasaraylı olmuştur. aslanım benim.
kendini yerlere atarak gerçek galatasaraylı olmuştur. evet.
yetişkin bir drogba 1 haftada takımına 2 kupa kazandırabilir.
kobrayı saldığı için fenerli arkadaşların bel altı eleştirilerine maruz kalan galatasaraylı forvet oyuncusudur. kendisi chelsea ile şampiyonlar ligini kazanmıştır. siz hala drogbanın topuğuna erişemeyecek kariyere sahip topçularla kıyaslıyosunuz amk. ha şunu da belirteyim arkadaşlar galatasaray da top koşturan hiçbir futbolcu galatasaray isminden büyük değildir. drogba da bunu isteyecek kadar kişiliksiz bir adam değildir. son olarak adam olun adam gibi eleştirin.
kobrayı göstermiştir.
artık lakabı kobra 99.
fenerbahçe'ye çok güzel bir kafa golü atmış aslandır.
35, 35 diye bir sene kafa şişirdiler bugün attığı gol de kapak olsun onlara. bırak 35'i 36'yı 40'ına kadar oynasa keşke.
ayrıca kollarını iki yana açarak yaptığı gol sevinci de bu kadar yakışır bir adama. adamın trademarkı gibi.
bekir'in ayağına pozisyon sonrası kramp girince hemen müdahaleyi yapan aslan başlı kamyon. adamda karakter var, haysiyet var. her şeyden önemlisi adam insan lan insan. bu adamın forması giyilmesin de kimin giyilsin allasen?

fenerbahçeli bir görevli su verince teşekkür etti akşam ellerini göğsünde birleştirerek. önce o fenerbahçeli görevliyi sonra da fil'imi öpmek istedim. görmek istediğimiz o kalecilere atılan telefonlar değil. işte bunlar.
drogbaya sorulan soru;fener mi arsenal e koyar arsenal mi fenere ?
drogba:ben polemiğe girmem ikisine de koyar geçerim. *
Bekiri sallayip atarken ne kadar drogba ise sonrasinda kaleci ile karsi karsiyayken vurusunda o kadar umut gibi davranmistir. Bugun kotu gunundeydi. Klasina yakismayacak vuruslar yapti. Amrabatvari yanlis sut tercihleri oldu. Serbest vurusta yine topun basina gecip yine sicti. Buna ragmen baba buyuklugunu gosterdi. Maci kazandirdi.
Drogbanin en sevdigim ozelligi adamligi. Bize geldi geleli 1 tane cirkef bi hareketini gormedim. Rakibine bile agabey gibi davraniyor. Herkes ona saygi duyuyor.
görsel
fena koymuştur. Öyle böyle değil. Ahahhahahaha.
güncel Önemli Başlıklar