bugün

5 gün önce kendisi hakkında şöyle bir ibretlik entry girilmiştir.

(#18619409)
(bkz: überstar)
oyuna girişi işe sneijder'in performansını şaha kaldıran golcü.
ne şirinsiniz siz öyle.

görsel
adam ligin çok üstünde gözüktü.

mahalle maçına giren profesyonel futbolcu gibiydi. tek başına aldı maçı.
adamın dibi forvetin süperi.lige bu yaşında bile çok ama çook fazla gelen bir oyuncu...tebrikler galatasarayım.
mesele chelsea'de oynamış bir oyuncunun galatasaray'da oynaması değil. yoksa meireles de drogba ile aynı takımda oynadı. mesele böyle bir kalitenin, böyle bir karakterin galatasaray forması giyiyor olması. o yüzden biz çok şanslı insanlarız. şahsen kendimi öyle görüyorum.
tüm sezon boyunca en çok sevindiğim goldü o kolları yana açma haraketi yok mu o yapmadan yaptım cocuklar gibi havaya zıpladım cok yasa didier!
adamın hası. daha çok goller atacaktır..
liderliğe sahip çıkmak için doğmuş tam bir lider...
yıllardır kendisi için pes'te chelsea'yi almışımdır. artık chelsea'yi almak yok pes'te de galatasaray.
Süper ötesi bir kafa golü.Şans ta yanındaydı orası kesinO top oraya nasıl gitti hayretttt.
http://galeri.uludagsozlu...m/r/didier-drogba-394818/
Kollarini acip tribune kosusu varya... Iste o an, o an...

Sanirim daha fazla birsey yazmaya gerek yok.
görsel
dün akşam oynanan akhisar maçında bu adamın halen iş yapabileceğini görmüştür, umarım sevgili dostlarım. drogba oyunda yokken galatasaray vasat bir oyun oynuyordu. fakat drogba girdikten sonra işler gerçekten bir anda değişi verdi. halen bu adama yok yaşlı, yok bilmem ne diye laf atanları anlamıyorum. yaşı biraz aşmış olabilir ama drogba'da ki oynama isteği,hırsı ve zekasıyla bunun altından gelebiliyor ki daha ilk maçında gol de attı. bence daha galatasaray'a yararı çok dokanacaktır.
gs ın dün gece ki oynanan maçtada görüldüğü üzere gol makinesi olmaya aday futbolcusu.
gol çok iyi. orası ayrı da sonrasında adamın sırtına biri mi atlamış, sinek mi konmuş belli değil. böyle fizik olmaz olsun. fizik profösörlüğüne de laned olsun.

not: fenerbahçeliyim.

not2: sırf bu notu yazabilmek için bu entry i girdim.

not3: not2 ile de sözlük yazarlarının itiraflarına selam çaktım. *
rakip takım seyircileri de tribüne çeken büyük futbolcudur. kıskanmayın, keyfine varın.
Büyük golcü, ölüsü yeter deyiminin ete bürünmüş halidir. Oyuna girdikten sonra sadece iki golde payı yoktu, takımı, tribünleri ateşledi, hakemi baskı alabilecek, rakipleri baskı alabilecek bir futbolcumuz oldu ayrıca top saklaması muhteşem, yıkılmıyor, maşallah.
Drogba bugün mahalle çocuklarının maçına dalan abi gibiydi.
maçtan sonra drogbaya sarılamak isteyen çocuğu ayırdıktan sonra korumasının kendini bond filimlerinde sanmasıyla bir hayli drogbaya heyecanımızın göstergesidir.iyiki varsın drogba.
Gs taraftarı olmamama rağmen drogba'yı canli gozlerle bize izlettireceği için ünal aysal'a tesekkur borçluyuz.
hoşgeldin didie. ligimize heyecan, takımımıza güç, taraftarımızı neşe, rakiplerimize korku getirdin. hoşgeldin afrika aslanı drogba!
Süper olmayan süper ligimizde, süper ötesi bir forvet olarak 3. Baharını yasamaya baslamış efsane.

Kollarını açarak Sikmiş beyler, dağılalım.
rıdvan dilmen deyimiyle futbolcunun feriştahıdır.fesatlanmaya gerek yok bu adam bu lige fazladır,gözlerimiz bayram etti.

not:beşiktaşlıyım