bugün

adam mükemmel ötesi ya. bir fenerbahçe taraftarı olarak drogbayı karşılamaya gittim. adam çok farklı birşey.
siyah aslan.

http://wallpaperscraft.co..._rock_56883_1920x1080.jpg
sağlık kontrolü sırasında atsaydın golü amk, 5 dakikada 1 gol 1 asist ne lan!!!
adının tam 366 adet başlıkta geçtiği futbolcu.
kendisi hakkında ekşi'den arak nefis bir foto;

görsel
adam gölü attı, snejider sırtına atladı ama pek hissetmedi. ikinci golden sonra burak adama çarptı ve neredeyse bilincini kaybetti. bu adama içi dolu beyaz şahin çarpsa en az iki kişi ölür ve bunlardan biri drogba olmaz, dün akşam onu anladık.
fanatik değilim, fenerbahçeliyim ve bu adamı izliyor olmaktan keyif alacağım.
https://pbs.twimg.com/med...BDLJalvCUAAi4Nz.jpg:large

polislerdeki şapşal gülümsemeye dikkat.
(#18431071) Futbol bu kadar basit. sadece görmek gerekir. teşekkürler drogba.
akhisar belediye maçında gelen ortaya çok iyi yükselip topu köşeye doğru göndererek hassiktir dedirtmiştir. lige renk katacağını bu maçtaki oyunuyla kanıtlamıştır.
dün attığı golü atabilecek golcü türkiye'de yok.
Dün gece bende bıraktığı aptal siritma ifadesi sabah uyandığımda hala bendeydi ve hala devam ediyor.
pastanın üstünde çilek filan değil bildiğin patlıcandır.

çin malı diyip vıdı vıdı edenlere dün gece cevap vermiştir.
bundan sonra şirin baba yok drog-baba var.
bir fenerbahçeli olarak izlerken zevk aldığım futbolcu. var mı lan daha ötesi? birden bi titreme geldi oynadığımız futbolu düşününce.
kendisini galatasaray forması içinde görmek bile son derece heyecan verici. bunu söylemek için henüz erken mi bilmem ama, galatasarayda çok gol atacak.
galatasaray formasıyla ilk maçı olan akhisar belediye maçını üç yakın galatasaraylı arkadaşımla evde izledik.
o golü attığında bizimkilerin yaşadığı sevinci o kadar iyi anladım ki, rüya gibi bişeydi onlar için.sahada sneijder var, drogba oyuna girer girmez güzel bir gol atmış yetmemiş asist yapıyor, topu ayağına alıp bekleyince rakip defans bile ne yapacak acaba diye izlemeye koyulmuş, o zevksiz kötü maçı bir yıldıza yakışırcasına hırpalayıp, dağıtıp atmış. rüyadan da öte hatta.
konu hakkında farklı görüşler ,yaklaşımlara rastlamak tabi ki mümkün fakat kendi adıma bir fenerbahçeli olarak ben, taraftarına bu rüyayı yaşatan herkesin de hakkını vererek belirtmeliyim ki dün sahada olanlar daha büyük rüyanın başlangıcı gibiydi. zaten şampiyonlukta büyük avantaji olan galatasaray'ın artık kötü oynadığı maçları bile anında çevirebilecek büyük bir kozu ve önünde ayarı bozuk bir schalke var. anlayacağınız güzel günler bekliyor rakibi, rüya günler.

haftalar sonra edit:
ve Schalke elenmiştir.
(bkz: http://tinypic.com/view.php?pic=33epvtg&s=6)
ilk maçında kamaşullahı salmıştır.darısı fenerin başına.
dunya yildizi oldugunu kanitlamis turkiyeye gelmis en iyi yabanci oyuncu denebilir.
Çilek-ül ala olmuştur.
daha öncede demiştim, bu adam asimetrik güç kullanmaktır, sikertir.
ölmeden önce canlı izlenilmesi gereken topçulardandır. ilk fırsatta gideceğim kendisini canlı izlemeye.

ankaragücü: notluyum.
yaklasik 7-8 sene önce premier league parali degilken hicbir macini kacirmazdim onun o hareketlerini gol attiktan sonra köse gönderine kosup kayarak selam verisini izlemek icin izlerdim chelsea'nin maclarini. yani surda zamaninda ne kadar sevdigimi anlatip tatli su taraftari olmak istemiyorum o yüzden bunlari bir kenara birakacagim.

bu adamin dün bana neler hissettirdiklerini de anlatamam sizlere.

ama dün o forma icinde her zaman attigi o imkansiz kafa gollerinden birini cimbom icin cakip sonra da ellerini iki yana acarken ultraslana dogru kosmasi ve sonrasinda yumrugunu sikip havada göstermesi ve hemen akabinde de taraftarlarina selami...
ben görücegimi gördüm hem de bu yasimda futboldan alicagimi da aldim.

daha 20 günlük bir futbolcunun koyu bir gaasaray taraftari olarak ilk defa arkasinda ismi yazan formasini alacagim. cünkü sadece 20 günlük drogba bana futbola olan tutkuyu hissettiriyor.

drogba bana gelmis gecmis en cok sevdigim futbolcunun adini kendi takimimin formasina yazdirtan adamdir. al bu da sana tanimdir.
şampiyonlar liginde 39 gol atmış oyuncu. çarşamba günü 40 olacak inşallah

çok ciddi söylüyorum koy reale sırıtmaz şu haliyle. ünal aysal çok büyük iş yaptı

ne kadar yaşlanırsa yaşlansın 2. hakan şükür etkisi yapar bence. hakanın ilk dönemi değil elbet ama o son dönemlerinde hani takımda olması ve oynaması bile yetiyordu ya şampiyonluklarda drogba da işte öyle olacak göreceğiz..
gol sevinci bile kaliteli olan aslan.

daha çok sevinecek ali sami yen'de inşallah.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar