bugün

kılıçdaroğlu'yla aynı okuldan arkadaş olduğundan bahsetmiştir geçenlerde.
4 işlemi yeni öğrenen ve öğrendiğini halkla paylaşan devlet adamı.
(bkz: son 2 kelimeden emin değilim)
bugün sokaklarda pkk yanlıları her türlü provakatif eylem yaparken türkiyenin en büyük gençlik teşkilatlanması provakasyona gelmiyorsa, sokaklar kan gölüne dönmüyorsa eğer bunun nedeni devlet bahçelidir.

edit: ulan bunu neden eksilersiniz anlamıyorum. bahçelinin ülkücü imajını değiştirmeye çalışması bazılarının zoruna gitmiş galiba.
devletin başına devlet gelecek sloganına sahip kitlenin lideri.
slipknot'un yeni vokalisti. ben parçalarını çok beğendim. müthiş bir brutal yeteneği varmış bahçelinin. tebrik ediyorum... işte klipleri:

http://www.facebook.com/v...00857833280941&ref=mf
sınava hazırlanan öğrencilere matematik dersi vermesini canı gönülden istediğim zat. böylece onun ders verdiği öğrenciler hiçbir matematik sorusunu yapamayacağından lys'deki rakiplerimiz azalır. o değilde şimdi hatırladım; ben sözelim lan.
40 sayısı bu adamı anlatır.
her sayıdan 40 yaratmama sebep olmuş kişi. o değil de derslerde filan zor tutuyor insan kendini 'gırh yapar' diye bağırmamak için.

bak 672. entry. 6 ile 7 yi çarp 42. 2 çıkar 40 yapar ve mhp nin kuruluşunun 40. yıl dönümü.
kendisi ak parti tarafından feci giydirilmiştir:
--spoiler--
ak parti genel başkan yardımcısı hüseyin çelik, ''sayın başbakanımıza, hükümetimize ve partimize yapılmış ne kadar tahkir, tezyif, itham ve karalama varsa sayın bahçeli'ye aynen iade ediyoruz'' dedi.

çelik, yazılı açıklamasında, mhp genel başkanı devlet bahçeli'nin partisinin grup toplantısında dün yaptığı açıklamaları değerlendirdi.

bahçeli'nin konuşmasında, başbakan recep tayyip erdoğan, ak parti hükümeti ve ak parti'ye yönelik çok ağır ithamlarda bulunduğunu ve baştan sona küfür ve hakaretlerle dolu cümlelerle camialarına saldırdığını ifade eden çelik, şöyle devam etti:

''sayın bahçeli'nin küfür ve hakaretlerine burada yer vermeye terbiyemiz müsaade etmediği için elbette bunları tekrar etmeyeceğiz. sayın bahçeli'nin eline o metni kim yazıp verdiyse en büyük haksızlığı kendi genel başkanına yapmıştır. çünkü kem söz sahibine aittir ve biz, sayın başbakanımıza, hükümetimize ve partimize yapılmış ne kadar tahkir, tezyif, itham ve karalama varsa sayın bahçeli'ye aynen iade ediyoruz.

israil'in insani yardım eylemcilerine uyguladığı terör ve sonrasındaki gelişmelerle ilgili hükümetimiz adeta bütün dünyayı ayağa kaldırmışken, ilgili tüm uluslararası kuruluşları seferber etmişken ve diplomatik başarısı ile ilk defa israil'i bu denli bir yalnızlığa itmişken ve ak parti hükümetinin bu meseledeki söylemi ve eylemi tüm dünyadaki vicdan ve izan sahiplerince takdir edilirken, kendisini sığ ve gündelik siyasetin pençesinden bir türlü kurtaramayan mhp genel başkanı'nın sayın başbakanımızı rol yapmakla suçlaması, tek kelimeyle hafifliktir.

bütün halkımız yekvücut olup bu milli meselede tepkisini ve tavrını ortaya koyarken sayın bahçeli'nin, ille de hükümeti tenkit etme adına içine düştüğü bu durum, kendisi ve partisi adına bile talihsizliktir. böyle zamanlar ve günler, iç siyasi çekişmelerin bir tarafa bırakılması gereken zamanlardır. ancak sayın bahçeli böyle bir milli mesele karşısında bile, her biri birer 'küfürname' olan malum grup konuşmalarını yapmaya devam etmektedir.

varlığı terörle ve terörün devamı ile mümkün olabilen mhp'nin lideri, ne yazık ki kendisini ırkçılığın ve etnik siyasetin pençesinden de kurtaramıyor. iskenderun'da deniz ikmal destek komutanlığına yapılan saldırı sonucu şehit olan ve yaralanan askerlerimizin durumundan bile siyasi rant devşirme gayreti sayın bahçeli'nin bir başka ayıbı olmuştur.''

''sayin bahçeli'nin söyledikleri hamaset, husumet ve hakaretten ibarettir''

devlet bahçeli ve mhp'nin, son günlerde artma eğilimi gösteren terör saldırılarını her fırsatta ''demokratik açılım süreci'' ile ilişkilendirdiğini belirten hüseyin çelik, türkiye'de terörün en kanlı yüzünü 1990'lı yıllarda gösterdiğini, ancak ''demokratik açılım süreci''nin, bir milli birlik ve kardeşlik projesi olarak gündeme gelmesinin son bir yılın ürünü olduğunu kaydetti.

ak parti'nin, kurulduğundan bu yana demokratikleşmeyi, yasakların kaldırılmasını, hak ve özgürlüklerin artırılmasını varlık sebebi olarak gördüğünü, terörle mücadeleyle ilgili olarak da üzerine düşeni şimdiye kadar yaptığını ve bundan sonra da yapmaya devam edeceğini belirten çelik, açıklamasını şöyle sürdürdü:

''sanırım, sayın bahçeli'nin terörle mücadeleden anladığı şey, başta sayın cumhurbaşkanı olmak üzere sayın başbakan ve kabine üyelerinin silahlanarak dağa çıkmalarıdır.

hükümetimiz gerek askerimizin gerekse de polisimizin terörle mücadele ile ilgili her türlü maddi ve manevi ihtiyaçlarını karşılamışken, diplomatik yollarla terör örgütünün dünyadaki desteklerini asgariye indirmişken, sayın bahçeli'nin partimizi ve hükümetimizi terör örgütü ile müzakere yapmakla suçlaması, vicdan ve izandan mahrum olmayı gerektirir.

sayın bahçeli'nin her grup konuşması birer 'küfürname' ve felaket tellallığına dönüştüğü için olmalı ki basınımızda da artık yer bulamamaktadır. bizim bu basın açıklamamız ise söylenenleri değil, az sayıda da olsa, sayın bahçeli'nin konuşmalarını dinleyen halkımızı ciddiye almamızdan kaynaklanmaktadır. halkımız bilmelidir ki sayın bahçeli'nin söyledikleri hamaset, husumet ve hakaretten ibarettir.
--spoiler--
geçen günlerde chelseaforums da adına başlık açılmıştı ancak malesef başlık silindiği için link veremicem. haberde mhp nin 40. yıl dönümü anısına drogbaya 40 milyon sterlin önerdiği yazılıyordu ve üstün matematiğinden bahsediyordu ama ingilizlerin 'ne demek bu ya' ve 'silin bu başlığı hiç bir şey anlamadım' ısrarlarından sonra site yönetimi tarafından silinmiştir
tankların modernizasyonunun israil e verilmesi için imza veren 3 isimden birisidir. Lakin utanmadan hala ''tank'' kelimesini ağzına alarak necip türk milletini aptal yerine koymaktadır.
onda bu sayısal zeka varken rejimi yıkar bi daha kurar, böler, çarpar, toplar sıfırları atar, her bi haltı yapar birinin buna dur demesi lazım aslında
(bkz: turan nazlı gelin eri zeki ister, büyük devlet kurmak sağlam matematik ister)
Matematik dehası. *
evlenmeyip bir kadını yönetmeyi beceremeden devlet yöneteceğini sanann siyasetçi.
aynı görüşü paylaşmasak da donanımlı ve bilgili bir siyasetçi olduğu yadsınamaz kişi.
(bkz: yiğidi öldür hakkını ver)
(bkz: 40 yapar) faciasından sonra ne kadar dalga konusu olmuşsada bugün yaptığı konuşmasında 40 yapar olayını unutturmuş ve her kesimin alkışını almıştır. kimsenin diyemediğini veya demek isteyipte duyuramadığı cümleleri sarf etmiş. kuzey ırak ta türkmenler ölüyor, doğu türkistan da uygurlar ölüyor görmüyorsunuz oyunlar oynamak için filistin e gidiyorsunuz gibi bir cümle sarf ederek rte den daha iyi bir lider olduğunu ıspatlamıştır.
akp'ye muhalefet edeceğim diye deniz baykal'ı taklit eden ve gittikçe deniz baykal'a benzeyen siyasi birşey. "ota boka muhalefet edeyim de namım yürüsün" zihniyetiyle bir yere varamayacağını bir türlü anlayamamaktadır. üstelik ileri derece hafıza kaybı hastalığna düçar olmuştur. mevcut hükümeti işsizlik konusunda yerden yere vururken, 2001 yılında hükümet ortağıyken %22'a fırlayan işsizlik oranını bir türlü hatırlamamaktadır. işin kötüsü hala kendisinden medet uman bir kitle mevcuttur.
(bkz: vurguları düzeltse ben matematikte yardımcı olurum)
"dış politika da türk yumruğu masada olacak" çıkışı yapan mhp genel başkanı, tabi bu söylemiyle iktidar olmaktan çok uzak kalacağı belli oluyor, uluslararası politikada yumrukla başarı sağlama mantığı çook gerilerde kaldı, birilerinin bu siyasetçiyi uyarması gerek..
inanılmaz bir matematikle kırkıncı yıllarını anlatan parti başkanı.

2009'un ilk 2 rakamı ne? 2 ve 0 2 yerine 3 yazıyoruz oldumu 30? son iki rakamı 0 ve 9. bir ekliyoruz. oldumu 10? şimdide topluyoruz. 40 yapar!! gibi bir konuşmaydı.

http://www.facebook.com/v...v=426804416150&ref=mf
kirli sakallı bir genci uyarmış, bizde böyle şeyler yok diye. yine bugün öğreniyorum, hilal şeklidne bıyığı da yasaklamış mı ne. şimdi bu adamı, ülkenin başında düşünün. sadece onun partisinin gençlik kollarının bir üyesi gencin sakalına karışan bir adamı düşünün, şaka gibi, kabus gibi.
(bkz: ganalizasyon boruları)
çok yakında ülke genelinde tırnak kontrolüne çıkacaktır kendileri. sonra yok ben duymadım yok ben işitmedim demeyin...
(bkz: brutal vokal)
türkiye'yi en boktan bir şekilde yönetecek adamların başında birinci sırada olan adamdır. çünkü bu adam ne genel başkan olmayı hakediyor, ne milletin vekili olmayı hakediyor nede diğerlerini.ilkokul çocuklarının bile ağzına maskara olan 40.yıl denklemi ile MHP'nin adını kirletmekden başka hiçbirşey yapmıyor.yazıktır, hani meydanda terörist başını asamayıp erdoğan'a attığın o halat varya işe o halat neyse.