Akp'nin seçim çalışmasını Erdoğan yürüttüğü için Erdoğan'a giydirmesi normaldir. Bastır reis be korkacak neyin kaldı? Bu son şansın.
bu konuşmanın videosunun yalın halini bulunuz efendim.
an itibariyle çözüm süreççilerine, kürtçülere, kürt sevicilerine sokup sokup çıkarmaktadır.

yürü be türkmen beyi.

akp sike sike ayağına gelecek...
naza çekiyor şimdi. ama devlet bey her zaman devletten yana olmuştur. klasik konuşması.
efsane bir konuşma yapmakta olan siyasetçi.
Koalisyon akp hdp arasında olmalı diyerek, MHP'nin çizgisini bozmamış şerefli adam.. Helal olsun sana..

en güzelini yaptı. Akp ile olacak koalisyonda chp hdp ile olacak koalisyonda bize tersti.. Helal olsun.
reis sokup sokup çıkartmıştır.
yaşa ulan devlet baba.

Doğru konuşmaktadır.
Akp ile koalisyona girilmeyeceğini belirmiş, siktirin gidin erken seçim yapın demiştir, sesli gülüm lan... swh
koalisyon denen şeyi yapcak belli. ayrıca ilk kez bu kadar morali düzgün gördüm onu.
ne konuştu be reis. uluyarak izledik.
bir ülkücü olarak aynı hissiyatlara sahip olduğumuzu ülkücünün Edirne'den Kars'a kadar aynı düşünce yapısında olduğunu kanıtlamıştır!

(bkz: akp mhp koalisyonu/#19987635)

(bkz: akp mhp koalisyonu/#27968826)

ne akp ile ne chp ile nede yasal pkk lılar ile işimiz yok!

bu millet kurtuluş istiyorsa tek çareye son kaleye yani mhp ye oyunu verecek tek başına iktidar yapacak bu partiyi!
Inatci keci. Tayyibe iyi salladı ama keşke koalisyon yapsaydi.
az önce kendisi siyaset 101 dersi vermiştir. dağılabiliriz...
elini kolunu çeksin siyasetten. (bkz: sinan oğan)
Ulan gece gece yine ağlatmıştır. Heyecanla ne dersek diyelim adamın dibisin sen! O lafları nakış işler gibi nasıl sokup sokup sokup çıkardın öyle!seni istifaya çağırsam da ben senden razıyım umarım Allah da razı olur!
Şuanki istikrarlı oy artışını devam ettirmesi durumunda;
Her seçimde %4 artırsa,
9 seçim sonra %50yi geçebilir ve tek başına iktidar olur. Bu da 36 sene yapar. Bahçeli'nin şuan ki yaşının 67 olduğunu düşünürsek 103 yaşında tek başına iktidar olabilecek demektir.
Tabii bu süre içinde hdp/pkk kaç defa ülkeyi böler siz hesaplayın.
Kısacası istifa etmesi gerekmektedir: Gerçek bir dava adamlığı yapıp.
erken secim kapisini gostererek akpnin ekmegine yag surmus siyasetci..
devlet bahçeli nin namuslu iyi bir insan olduğunu düşünüyorum ama yine yanlış ata oynuyorsun bahçeli siyaseti bilmiyorsun.
Bu adami anlamak hakikaten guc. Neden koalisyona sicak bakmiyor ki chp ile...
kritik hamleleriyle bütün dengeleri alt üst eden reyizdir. ahahaa ulan şimdi reyiz kabul etmedi diye seçimer tekrar yapılacak.
yaptığı açıklama ile "doğrunun yanında verem olmak yanlışın yanında göt veren olmaktan iyidir" demiştir. ben senden razıyım reis umarım allah da razı olur.isterse yarın dolar 3 lira olsun sikimde olmaz! benim şerefim deve heybesinde değildir. istikrar isteyenler hırsızla ve teröristle koalisyon yapabilir.
bu seçimde hatta ikna ettiğim 4-5 kişi ile beraber oyumu verdiğim kişi. olurda erken seçime gidilirse bir daha benden sittin sene oy alamayacaktır. çok güzel malzeme verdin rte'ye aferin. 40 yapar.
teröristlerin 79 milletvekiliyle meclise girmesinden dolayı erken seçim talep etmiştir. reyiz hiç bir koalisyona yanaşmayı kabul etmeyecektir. hükümet kurulamayınca erken seçim olacaktır. hdp'nin meclise girmesini istemeyen chp'ye oy vermiş kişiler bu sefer mhp'ye çalışacak görün bakın.
her ne kadar geçmişteki hatalarını unutturmayacak olsa da ilk defa kendisini bir lider olarak benimsemeye bu kadar yaklaştım helal olsun. ağzına sağlık.

köpeklerle masaya oturmak yok !