1. .
  vapura binip aman ne güzel hava da sıcak sigaramı da tellendiriyim diyen keyif insanının sigarası bittiğinde iki adım ötedeki çöp kutusuna kadar hareket etmeye üşenip izmariti denize atma eylemidir.
  her akşam insan uyarmaktan sinirlerim gerildi.ya bir insan niye denize izmarit ya da çör atar çok sinirliyim sözlük çok.bildiğin gibi değil.hayır bir gün uyarırken dayak yiyeceğim.insanlar sinir oluyor bana.
  2 ... pafküf
 2. .
  (bkz: anne ben ayar gördüm)
  ... sally
 3. .
  bunlar hakkında sadece bir bkz. verip susabilirim :

  (bkz: orospu çocukluğu) *

  vazgectim, caydım, döneklik yaptım editi : evet yazmam deyip de hemen sonra eklemeye karar verdim, marmariste gectigi icin omrum, teknelerin uzerinde de uzunca bir zamanım gecti, o avrupalı olduklarını dusunen itoglu itler, medeniyetiz lan biz diye gecinen şerefsizler, tekneyle giderken eldeki izmariti atıveriyor suya.. ulan göt, ulan amcık, ulan it, hayvan, orospu cocugu, kimsin lan sen benim masmavi suyuma o siktiğimin icadı sigaranın izmaritini atıyorsun, attıkları her izmarit birer birer iclerine kacsın.

  tanım : aklı beyni calısmayan insanın yaptığı eylemdir.
  -1 ... euphrates
 4. .
  (bkz: cigarayi attim denize)
  ... mulayim
 5. .
  o da birşeymi? antalya körfezinin açıklarında petrol tankerleri ve yük gemileri sintine boşaltıyor,ama tabiki izmarit atmakda aynı karaktersizlik örneğidir..
  1 ... dragonhead
 6. .
  7 metre küp suyun zehirlenmesi demektir.
  ... linka