ankara-kızılay karanfil sokak'ta da üç beş liraya satıldığına göre, denge kurmayı nasıl başaracağını merak ettiğim bileklik.

geneçlerde eski felsefe hocamla karşılaştım, bi de ne göreyim elinde bu bileklikten var. bişey demedim tabi orada kendisine. ama batıl inançları olmayan bir adamdı kendisi. şaşırdım sadece. geçici bir hevesti sanırım, yani öyle umuyorum.
bilekliği denge sağlıyorsa kolyesi yenge bile sağlar.*
beyler 2000 liralığı çıkmış. saçlarımı üste toplayıp oraya taktım. şu anda uçuyorum. havadan yazıyorum bunu da.

(bkz: şahitlerim var)

dur lan tanım da yapayım; pahalı alet. uzay çağından fırlama.
2 gündür kullanıyorum bi boka yaramıyor, belki yarıyordur ama ben farkına varmıyorum. ama farkına varmıyorsam ne önemi kalır bu bilekliğin.
bir boka yaramıyo

dip not: 3 liraya aldıydım.
çüke takılanı bile çıkmış.

vay amına kodum uzakdoğuluları! şaşılacak şey...
O degil de bu kez sadece yurdumun mali degil, unlulerimiz de kullaniyor bu sacma bilekligi. %60 lik oranın artiyorolması muhtemel.
dengenin ne olduğunu çözmüş, bir de bilekliğini yapmış adamların yeni kapital ürünü. Hayırlısı.
Etrafındakilere sporcuyum izlenimini yaratmak ve hava atmak amacıyla takılan takı.
ben dengesizim demenin başka bir yolu.
(bkz: stamina bileziği)
(bkz: tackling küpesi)

oldu amk, oldu. bi' bileklikle piç ettiniz beyinciği.
işe yarar mı yaramaz mı hala çözemediğim fakat psikolojik tarafına tamamen inandığım bileklik. insan kendini bi zinde hissetmiyor değil takınca.
tüm dengesizlere psikolojik destektir.
etrafta ne çok dengesiz varmış dedik bu plastik iğrenç bileklikler sayesinde.
milyonlarca kez yaptığım deneylerde hep çalıştığını gördüğüm mantıksız alet. zaten firması da itiraf etmiş. ama bulacam ben neden böyle, bulacağım!
kullanmaya başladıgım günden beri dengem değişti.
iki bileğe de aynı anda takınca nolacağını çok merak ettiğim(!) hede.
(bkz: para tuzağı)
(bkz: placebo effect)
deli cevat'ın alması gereken ürün.
sevişme sırasında pozisyon bozulmasın diye sevgilinin bileklerine ip yada zincir bağlamayı kolaylaştıran bileziktir.
boku çıkartılan bileklik.
çok tutmuş bir pazarlama hilesi.
nasıl bir giydirdiler insanlara bu bileklikleri anlamıyorum. 90'larda da vardı, stres bilekliği falan; sözüm ona sakinleştiriyordu seni, peeh palavra. bu da aynı hesap işte. kardeşim sen dengesiz misin? diye sorarlar adama. üstelik bileklikteki manyetik tam da nabzın üzerinden geçerek muhtemelen oraya bir çapanoğlu zararı veriyordur. hülâsa almayın arkadaş.
mustafa satıcı nın baltalı ilah ile bu hafta çok süper dalga geçtiği olay.

--spoiler--
o bilekliği taktın artık sırtın yere gelmez
--spoiler--