saçmalıktır. Bu saçma şeyi almak yerine alnınıza markerla "keriz" yazmanız daha akıllıca bence. *
trişkadan bişeydir, denge menge hikaye.
stres bileziği vardı siz bilmezsiniz yıllar önce, o da öyle işte stresi alıyor, dengenizi ayarlıyor felan bla bal...

bunun da ondan farkı yoktur. tamamen ticari zeka ürünüdür ve amacına ulaşmıştır. kadın dört yaşındaki çocuğuna takmış amına koyayım. ulan o bebe daha yürümeyi bilmiyor, ne dengesi ? işe yarayacağını sanıp takanlar felan var allah akıl fikir versin lan !
takmadan önce yapılan testlere inandım, ben de taktım.
ama ben dengemi sağlasın diye değil, ameliyat yaramı kapatsın diye taktım. hiç bir işe yaramadı. acımı sadece 5 dklığına geçirdi, sonra daha şiddetli başladı. yani bana tam bir ağırlık oldu.
işe yarayan varsa ne mutlu ona!
takınca işe yaradığını veya yarayacağını söyleyen salakları dolandırmak üzere icat edilmiş, dandik bir bileklik.
popüler olup herkeste görüleceği için çoktan itici gelmeye başlamıştır bile. biz millet olarak her şeyin bokunu çıkartırız. bir bileklik mi halledecek sorunlarımızı. anlamak gerçekten güç.
birbaşka dalavere için
(bkz: stres bileziği)
dengesi bozuk - ya da dengesiz- insanların taktığı bileklik olsa gerek.
hiç bir işe yaramayan öyle piskolojik bir etki felan da sağlamayan para tuzağı olan son moda bileklik.
denge eksikliği çekenler takabilir.
gerizekalı belirteci.
dengesizleri halk arasından ayırt edebilmeyi sağlayan bileklik.
o aleti takınca insan kendini dengede hissediyorsa, o insanın kafa yapısında bir dengesizlik söz konusu olabilir.
(bkz: çocuklukta uydurulmuş bir takım salak hareketler)
pazarlama stratejilerinin gücünü gösteren ürün.
şirinevler köprüsünde çok güzel kızların sattığı saçma hedehödö. bi boka yaramayacak ama kızlar güzel. alın muhabbet edin falan.
insanın yapısıysa dengesizlik bi bileklik mi denge sağlıyacak?
herkesin kolunda gördüğüm de şaşırdığım, bugün işportacıda gördüğüm ve sorduğum ismini öğrendiğim bilekliktir.

sıla tokası, sihirli annem kulaklığı gibi saçma bir ticaret oyunu değildir umarım. işe yaraması dileğiyle.
gerçekten o kadar iyiyse ben de alırım diyebileceğim türden ürün.
(bkz: dengesizleri anlamanın 1001 yolu)
120 milyon olan orjinalini alacaktım ki 200 milyona daha da orjinal olanını gördüm, düşünmeden hemen aldım.

şimdi fsm köprüsünün korkulukları üzerinde yürüyorum dostlar, bir ara sendeler gibi olsak da bileklik çekiverdi, iyi bir şey.
200 milyona orijinal olanlarından alıcaktım ki 300 liraya iki tane adam tuttum. biri sağımda diğeri solumda yürüyor. en ufak bi sendelesem, yan bassam hemen devreye giriyorlar. hem üç kişi gezmiş oluyoruz kimse bana sataşamıyor.
denge sağladığı öne sürülen bilekliklerdir.
bir işe yaramayan para tuzaklarından bir tanesidir.
ne kadar pahalıysa o kadar iyi denge sağlayan bilekliktir.

not: bendeki 1000 tl...
terazi burçlarına gerekiyor sanırım bir tane.**