bugün

doctor who 'nun önemli düşmanlarından cyber men 'in düşmanı imha etme komutu...bir düşmanla savaşacakları zaman arka arkaya bu nidayı tekrarlayarak dalarlar.

(daleklerde bu olayın karşılığı için ise (bkz: exterminate). )
shift tuşuyla birleştiğinde '' vay mk naptım lan ben'' tepkisine neden olup geri dönüşü zor sıkıntılara sebebiyet verebilir. bizzatihi tecrübeyle sabittir. sen otur kesintisiz 6 saat web sitesi hazırla, o muhteşem ikili biraya gelsin anlık gafletten faydalanıp basit bi dosyayı silerek yukarıdaki durumun zuhur bulmasına ardında gözlerin dolmasına zemin hazırlasın. Acı bi durumdur.
insan beyninin içinde de olsa şahane olurdu dediğim silme tuşu. ne iyi olurdu valla; yaşıyor musun, hatırlamak istemiyor musun, bas tuşa sil gitsin. ooohh sen rahat ben rahat.
demin lan... demin... çok değil biraz önce, takıldı gözüme.
del tuşu. öyle havalı, güçlü bişey ki. tek başına diktatörlük ilan ede bilecek kadar gücü var yani klavyede. sen yaz yaz o tek başına silsin, yok etsin. herkesin kellesini alsın. savaş kadar yıkıcı.
valla bak hacı, enterdan falan kat be kat etkili.filmler de bile kötü adamlar, sivilleri rehin alırlar. bu tuşta öyle işte.

görsen, bi de diğerlerine nazaran boyutuda aynı, hatta küçük. çaktırmıyor yani.
ürkütücü lan! bildiğin gibi değil.
zaman zaman eksikliğini hissettiğim, hayatta kullanmak istediğim tuş. yani klavyedeki gibi böyle bastığın anda herşeyi silecek. neyi unutmak istiyosan.
sql dilinde bir kayıtı silmek için kullanılır.
delete from kullanicitablosu where soyad='bush'
baştan yaratma ve yaratılma şansı veren minik tuş. (bkz: polyanna) özellikle sanal ortamlarda sürdürülen yaşamlarda her kişinin pişmanlık şansı olduğunu gayet demokratik bir şekilde hatırlatır. parmağınızı üzerinde gezindirmeden önce iki kere düşünmenizde fayda vardır.
sil tuşu

(bkz: ctrl alt del)
italyan perfetti şirketi tarafından üretilen bir sakız.