bugün

entry'ler (34)

çanakkale şehitlerine

Bir hilal uğruna kaç güneşin battığı bilinmeyen, her karışı Tevhid'i kurtaran şehit kanıyla sulanmış, tarihe sığmayacak bu vatanın makberini kazmaya çalışan, zerre şereften yoksun bedhahlara lanet olsun!!
-Boşa gitmiştir çektiğiniz zahmetler
Siz müsterih uyuyun aziz ruhlu milletim !!!

aynı hatayı tekrar yapmak

''Mü'min aynı delikten iki defa ısırılmaz." hadisine ters düşecek durumdur.

2011 yılında hala kokoreç yiyen kültür yoksunları

ot yiyerek kültürlü olunsaydı kongar&barlas yerine holştayn&angus ikilisini izlerdin- o ikisi et yedi diye kültürlü müdür?tartışılır-, hem sen yediğin etleri bahçende yetiştiriyorsan o ayrı, tamam hayvan mahsun olabilir ancak sonuçta insan için yaratılmıştır, fıtratı, kaderi budur yani.. durduk yere tragedya yapmanın manası yok.

namaz kılmayın bale yapın

beynini bağırsak gibi çalıştırıp ağzının anüs görevi görerek söylenebilecek en güzel önermedir. takdir ettim.

başörtülü öğrenciye bira aldıran öğretim görevlisi

niyetini bilmeden peşin hükme varmayın! şems-i tebrizi de mevlanaya şarap aldırmış, ikisine de tepki mi gösterilmeliydi, yukarıda yapılanlar gibi!? gösterenler haklı mı çıktı!?

biscolata erkeği

victoria secret kızları nasıl bizim olmuyorsa biscolata erkekleri de sizin olmayacaktır!

uykusuzluk

cübbelinin dediği gibi Kur'an oku. şeytan bunun ayık hali daha zararlı diye bak iki dakikada nasıl getiriyor uykunu!

lisede sıralara kazınan yazılar

yazının yanında şekil de yapardım çeşitli figürler, amblemler vs.. hatta hiç unutmam beni ''senin oğlan satanist!'' diye babama şikayet eden babasını tespit edemediğim müdürün gelip sıramdaki chicago bulls amblemini-löh be adam yuh!- kanıt olarak göstermesi sıraya çizilen neyi görsem onu hatırlayıp yad etmeme sebep olur.

facebook un kapanması halinde olabilecekler

Marc Zuckerberg'in ''ulan Face ini verdik book unu çıkardınız'' serzenişi sonucu kapanmasıyla halkta da şöyle bir tepki oluşması muhtemeldir. '' Marc! Zükermbark! ''

teklifi reddeden kız

okunduktan sonra bayanlarda teklifleri reddetme kavramında değişikliklere götürebilecek, roman sürükleyiciliğinde olması manyakça yazılmış olmasını engellemeyen, harbiden psikopatça bi entry olmuş.

sindire sindire okunan kitaplar

Mevlana celaleddin-i rumi'nin eşsiz eseri mesnevidir ki sindire sindire, içinize sine sine okutur kendisini.

insanın içini bir anda acıtan sözler

......................................
sen çok iyi bir insansın ama...

21 yüzyılda hala oturarak sıçmak

başlık,
oturma eyleminde kıçın, oturulacak yere teması söz konusu olduğu için
mevcut bulunan 'oturmak' fiili ''çömelmek'' -ve yahut ''tünemek''(klozet üstündeki adı) vb.-
kelimeriyle değiştirildiği takdirde muhatap alınabilir hale gelecektir.

kalem kemirmek

yeni nesil, özellikle uçlu kalmelerin çıkmasıyla metal kısmını bükme, ezme, kraterler oluşturma gibi kapsamı geniş bir yelpazeye ulaşmış, hala birkaç öğrencimde vazgeçiremediğim yapan için tadı çıkarılamayan, engellemeye çalışan için tatsız bir durumdur.

run

türkçesiyle aynı sayıda harfe sahiptir. koşsana run! en iyi runner roadların runnerı road runner! boktan bi entry oldu ama şu 20yi bi tamamliyim bakiyim noluyoru

el kurutma makinesi

hadi elini yarım yamalak kuruladın diyelim, ya yüzünü de yıkadıysan? çepleri kontrol edersin artık sümüklü de olsa bir peçeteye maruz bırakılan mağduru oynatır adama!

delete

shift tuşuyla birleştiğinde '' vay mk naptım lan ben'' tepkisine neden olup geri dönüşü zor sıkıntılara sebebiyet verebilir. bizzatihi tecrübeyle sabittir. sen otur kesintisiz 6 saat web sitesi hazırla, o muhteşem ikili biraya gelsin anlık gafletten faydalanıp basit bi dosyayı silerek yukarıdaki durumun zuhur bulmasına ardında gözlerin dolmasına zemin hazırlasın. Acı bi durumdur.

dincilerin hastalanınca hastaneye koşmaları

ne de olsa candır, tatlıdır. acıdan kıvrandığı halde günahımdan düşüyor diye düşünüp, koşmayanları da yok değildir.

öyle bir geçer namaz ki

suçu da fatmagülde değil kendimizde aramamız gereken durumdur.

ş yerine dolar işareti kullanmak

ç yerine ch versiyonu da eklenebilir. kullanıldığı takdirde Türkçe'yi katletmede suça ortak olunur, ha buna kim dikkat eder, etse ya da etmese ne farkeder, tartışılır.