bugün

Haber sitelerine düşen acayip video. Hazine ararken bu şekilde akli dengesini yitiren insanların olduğunu duymuştum. Kimisi cin çarpması diyor, kimisi mağarada solunan gazlar yüzünden halisünasyon görüldüğünü söylüyor. Çok değişik bir durum.

Video:

https://www.medyahaber.co...iste-o-anlar-video-104341
oskarlık performans sergilemiş şerefsizim.
Fazla saplantıdan olabilir.
Demin ekşi Sözlük'te gördüm. Ben böyle şeylere inanıyorum. Define işleri lanetli oluyor. Hiç bulaşmamak lazım.
La bi siktirim gidin AMK! Ne cin çarpması ne laneti? Bu gibi olaylarda definenin yerini öğrenen suç ortakları tek başlarına çıkarmak için rakip olarak gördükleri kişinin başına bela getirirler. Bu adama da sapıtsın diye uyuşturucu madde vermişlerdir.
(bkz: infrasound)

Bahseden olmamış ama nedenlerinden biri bu olabilir. Issız yerlerde çokça hayal görülmesinin nedeni budur. Cin çarpması denmiş, o inanç meselesi. inananlar da olabilir.
Ekşi Sözlük'te kendini çok zeki sanan salaklar cin terorisini alaya almışlar. Salak salak dalga geçmişler.

inanmayanlara karışmaya hakkımız yok elbette. Fakat gözle görülmeyen bir şey için "kesin vardır" demek kadar "kesin yoktur" demek de yanlıştır.

insanoğlu var olduğundan beri her millette insan olmayan varlıklara inanmak ve onlarla iletişime geçmek vardır. Keltler, Türkler, Çinliler, Yahudiler, Araplar, slavlar aptaldı bir siz akıllısınız değil mi? iskandinavya'daki pagan büyüleri ile yahudilikteki kabbalacılık bu bilinmeyen ama var olduğuna inanılan varlıklarla irtibat kurabilmek için yapılıyordu.

Mısır firavunu Tutankhamon'un mezarını bulan arkeolog müslüman bile değildi. Ama başına bir sürü iş geldi.

Kardeşim, adına ister trol de, ister cin de, ister lucifer de, ister albız de fark etmez. Her kültürde ve dinde boyut dışı varlıklar var işte. Evrende yalnız olduğumuzu ben düşünmüyorum.

Bu adamı cin mi çarptı bilmiyorum. Büyük ihtimalle de burada bilimsel açıklama yapan, zehirli gaz veya infrasaund diyenler haklıdır. Ama böyle olaylar için de olamaz demek doğru değil.
Gece define arayan kuzenler eve gidip yattıklarında hepsi kabus görerek uyanmış o gece hiç sürekli uyuyamamışlar. Böyle şeyler var doğrudur.
Beyler korkutmak istemem ama bu adam define ararken havas kitabı da bulmuş olabilir. içindekilere uzun süre baktıysa geçmiş olsun.

Not: bkz vereceğim ama lütfen hassas iseniz hiç araştırmayın. Kafayı yedirir.

(bkz: havas ilmi)
(bkz: ledün ilmi)
Ekşi'de Yarasa dışkısından kuduz mikrobunun bulaştığı da yazılmış. Adamın ısırmaya çalışması bununla açıklanabilir. Çok ilginç bir olay.
Define işi tehlikelidir kafa olarak iyi korkusuz değilseniz geceleri bulaşmayın.

Kazdığınız çukurdan kara köpek çıkarsa altınaza edersiniz.
Adama musallat olmuşlar.
Acaba hangi kabileye denk geldi?
bunu yapan dabbedir. (bkz: swh)
Akıbetini aşırı merak ettiğim adam. Kendine gelebildi mi acaba? Bir psikiyatri servisine yatırılmıştır diye tahmin ediyorum. Define işleri çok tehlikeli oluyor.
Sahipsiz sanmayın define yerlerini , her kilidin bir anahtarı vardır.
Allah akıl versin.