1. 1.
    Havas, bir ilimdir. islami büyücükte denir. Ebced ile başlayan daha sonra cifir ve ledün ilimleriyle birleşen ilimdir. Ayrıca gerçekten bilen ilim sahibi ulemaların, öğretmekten kaçındığı ilimdir.
    7 -4 ... kontess
  2. 2.
    bıçak gibidir. ekmekte keser, insanda. hz süleymandan gelmedir.
    2 -1 ... bioboi
  3. 3.
    Bu ilmin kullanılışı melekler ve cinlerden sonra çok eski kavimler ve uygarlıklar tarafından kullanılmıştır. bu manevi yasaları öğrenip etkilerine göre gerektiği şekilde uygulamışlardır. insanlar bu bilgileri çok çeşitli yollardan elde etmişlerdir. Hatta kimilerine göre mana aleminden gelen varlık veya varlıklar bazı insanlara bu ilmi ve kullanma metodunu öğretmişlerdir.
    3 ... mirgun
  4. 4.
    Yasaklı ilim.
    1 ... barisso99
  5. 5.
    çok tehlikeli bir ilim.

fotoğraflara uzun süre bakmayın

havas ilmi
    havas ilmi
    havas ilmi
    havas ilmi
    havas ilmi
    havas ilmi
    5 -12 ... habseligkeiten
  6. 6.
    son derece tehlikelidir. bir bulaştığınızda, işin içinden çıkamazsınız. tam artık bıraktım dediğiniz anda, ansızın tekrar havas ilimiyle ilgilenmeye başlamışsınızdır artık. iki ucu boklu değnek bu lan...*
    3 ... passion
  7. 7.
    Değerli bir büyüğümün bana küçük bir şekilde öğrettiği ilimdir. Çok ama çok tehlikelidir. Kötü niyetli insanların elinde korkunç şeyler yapmalarına sebep olur. Biliniyorsa uygulamamak; bilinmiyorsa merak salmamak lazım.
    8 -1 ... oharyus
  8. 8.
    (bkz: kenz ul havas hakk ul kuran)
    2 -2 ... erkenotenhoroz
  9. 9.
    Var boyle birsey .rahmetli olan dedem zamaninda cami hocasiydi.sadece tanidiklarina ve zor durumda olanlara bazi kitaplardan ve yazilardan okuyup onlara hayatinin donum noktalari hakkinda bazi seyler soyledi.dogrumu yapti yoksa soyledikleri dogrumuydu bilmiyorum.ama bunu hicbir karsilik almadan yapardi.havas ilmini arastirdiktan sonra da dedemin bu ilmi icra etmis olabilecegini dusundum.
    1 -2 ... suxloup
  10. 10.
    geçenlerde havas kitaplarından okuduğu bi kaç maji uygulamasını yapanm birini gördüm, konuştum biraz adam tırlatmış ağa. siz siz olun uzak durun.
    3 ... gobek adim recep